"The Good Doctor" pożegna się z widzami po 7. sezonie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Good+Doctor%22+po%C5%BCegna+si%C4%99+z+widzami+po+7.+sezonie-153614
"The Good Doctor" pożegna się z widzami po 7. sezonie
Nadchodzący 7. sezon serialu "The Good Doctor" o młodym, niezwykle uzdolnionym lekarzu będzie ostatni. To drugi po "Jednostce 19" serial amerykańskiej stacji ABC, który zdecydowano się zakończyć po 7. sezonie.

Premiera pierwszego z dziesięciu odcinków 7. sezonu "The Good Doctor" planowana jest na 20 lutego. 

Czy widzowie będą tęsknić za serialem "The Good Doctor"?"The Good Doctor" autorstwa Liz Friedman i Davida Shore'a został napisany na podstawie koreańskiego formatu i był najchętniej oglądanym wieczornym serialem ABC wśród dorosłych widzów.

Fabuła opowiada o młodym chirurgu granym przez Freddiego Highmore'a. U bohatera zdiagnozowano autyzm, ale nie przeszkadza mu to być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Serial opowiada o jego pracy w prestiżowym szpitalu w Kalifornii. 

7. sezon jest najkrótszy ze wszystkich dotychczasowych i liczy jedynie 10 odcinków. 

"The Good Doctor"

Freddie Highmore – z jakich innych ról znamy aktora?Gwiazdor "The Good Doctor" zadebiutował na ekranie w wieku 7 lat w filmie "Kobiety świntuszą" z Heleną Bonham Carter w jednej z głównych ról. Widzowie mogą go również pamiętać z "Marzyciela", gdzie zagrał u boku Johnny'ego Deppa, a przede wszystkim z filmu "Charlie i fabryka czekolady", gdzie ponownie wystąpił z Deppem. Przed "The Good Doctor" grał również z Verą Farmigą w serialu "Bates Motel", gdzie wcielał się w młodego Normana Batesa. 

Zwiastun serialu "Bates Motel"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones