PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849662}
7,8 71 731
ocen
7,8 10 1 71731
7,3 34
oceny krytyków
The Last of Us
powrót do forum serialu The Last of Us
Radek_Traczyk

Tak długo jak za scenariusz odpowiada Neil Druckmann nie żywię wobec tej serii wielkich nadziei, ale z ciekawości zobaczę; może pozytywnie się zaskoczę.

ocenił(a) serial na 8
Sportwell

A to niby dlaczego? Facet specjalizuje się w grach. Napisał scenariusz do gry "The last of us" i raczej mu wyszło. Poza tym za scenariuszem stoi też facet odpowiedzialny za scenariusz do "Czarnobyla".
Więc tak sobie myślę, że panikujesz ;P

Lukas_Art

Proszę się dokształcić jak powstawało The Last of us :) Druckmann był mocno ograniczany przez Bruce'a Straleya, a gdy ten drugi odszedł z ND to Neil napisał śmierdzące fekalia znane także jako The Last of Us Part II.

ocenił(a) serial na 8
loziuu

Nie mam wiedzy z za kresu pisania śmierdzących fekaliów, więc się nie wypowiem :(

ocenił(a) serial na 8
loziuu

Obie gry był świetne.

SCORPION60

To subiektywna opinia. Dla mnie historia drugiej była fatalna, ale za to gameplayowo była lepsza.

ocenił(a) serial na 5
Radek_Traczyk

Jesli Cuckmann dostanie za dużo swobody to położy to i zrobi lewicowy crap .Jesli wezmą się za to ludzie od HBO z głową .Będzie dobrze

Radek_Traczyk

Porażka

ocenił(a) serial na 6
Radek_Traczyk

Na pewno nie będzie lepszy od pierwowzoru. Jakkolwiek dobry by nie był.

Radek_Traczyk

Raczej to drugie. No chyba że historia będzie zupełnie inna od tej z gry ba tam to lipa była.

ocenił(a) serial na 10
ussesus

No najlepszy scenariusz jeżeli chodzi o grę na świecie No ale to lipa mówisz? Serio?

Radek_Traczyk

Spektakularna porażka z paroma fajnymi scenami i scenografią i tyle.

Radek_Traczyk

No niestety ekranizacje gier nie wychodzą najlepiej, wystarczy spojrzeć na uncharted… No ale, scenariusz z gry the last of us to majstersztyk, wiec może sie uda :)

ocenił(a) serial na 8
zimajah

Mi średnio pasuje Joel mimo sympatii do Pedro Pascala a Ellie to mogli dać inną, nie chodzi tu o urodę dziewczyny ale ogólnie jest totalnie nie podobna do pierwowzoru. Z ciekawości obejrzę.

ocenił(a) serial na 9
SCORPION60

Poprostu jest brzydka. Zamiast angolkę i meksykanca moglibdac normalnie Amerykanow jak bylo w grze. ALE nic nie pobije czarnego Weskara z R E

ocenił(a) serial na 6
daniel84ch

Może to szczegół ale Pascal jest właściwie Chilijczykiem, ale ok, rozumiem, że miałeś dobre intencje ;)

ocenił(a) serial na 8
Radek_Traczyk

Oby tylko nie spartolili bo taki materiał spartolić no to to byłby wyczyn.

użytkownik usunięty
Radek_Traczyk

Po aktorach już widzę, że będzie porażka, skoro 2 główne role kompletnie odbiegają od jakiegokolwiek wyobrażenia, Joel jeszcze może ujdzie ale ta młoda nie budzi żadnej sympatii, o urodzie nie wspominając, jak zwykle muszą wydziwiać... Obejrzę, jak wszystkie postapo jakie wychodzą, ale przyjemności raczej z tego nie będzie...

Radek_Traczyk

Polska to stan umysłu. Gra RPG najlepsza ever, a tutaj rajd malkontentów, którzy prześcigają się w tym kto bardziej będzie wątpił w projekt. Cokolwiek to będzie, będzie lepsze niż nic - a tak poważnie to poważne osoby się za to wzięły - także będzie super.

ocenił(a) serial na 3
Radek_Traczyk

pewnie wyjdzie gówno współczesne produkcje mają tendencję do marnotrawienia dobrych pomysłów :(
Ale jeszcze tli się we mnie mała nadzieja że to jednak będzie dobry produkt

blysk_2

"pewnie wyjdzie gówno współczesne produkcje mają tendencję do marnotrawienia dobrych pomysłów". To jest serial HBO, nie Netfliksa:)

ocenił(a) serial na 6
Radek_Traczyk

Po pierwszym odcinku to takie 7/10 . Szumne zapowiedzi tego serialu rozmijaja sie jednak z rzeczywistością . Po rewelacyjnych pierwszych 30 minutach may tu The Walking Dead w najnudniejszej wersji. No ale może scenariusz rozwinie się w nastepnych odcinkach choc moje obawy r urosły od wczoraj.
W gre nie grałem wiec nie porównuje postaci ale gra aktorska trzyma dobry poziom a muzyka na koniec odcinka zaskakujaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones