SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2008-2009 30 min.
7,7 587
ocen
7,7 10 587
323
chce zobaczyć
{"id":"454147","linkUrl":"/serial/The+Spectacular+Spider-Man-2008-454147","alt":"The Spectacular Spider-Man","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/41/47/454147/7273455.2.jpg"}
"The Spectacular Spider-Man" jest animowanym serialem produkcji Culver Entertainment, bazującym na popularnym komiksie Stana Lee oraz Steve'a Ditko. Rozpoczyna się on w... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[2,1]}
26
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/The+Spectacular+Spider-Man-2008-454147/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/454147","link":"/serial/The+Spectacular+Spider-Man-2008-454147/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/454147","link":"/serial/The+Spectacular+Spider-Man-2008-454147/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

"The Spectacular Spider-Man" jest animowanym serialem produkcji Culver Entertainment, bazującym na popularnym komiksie Stana Lee oraz Steve'a Ditko. Rozpoczyna się on w noc poprzedzającą początek przedostatniego roku szkoły średniej Petera Parkera (Spider-Mana). Uzyskał on w prawdzie swoje moce cztery miesiące wcześniej, lecz dopiero"The Spectacular Spider-Man" jest animowanym serialem produkcji Culver Entertainment, bazującym na popularnym komiksie Stana Lee oraz Steve'a Ditko. Rozpoczyna się on w noc poprzedzającą początek przedostatniego roku szkoły średniej Petera Parkera (Spider-Mana). Uzyskał on w prawdzie swoje moce cztery miesiące wcześniej, lecz dopiero teraz będzie miał szanse w pełni je wykorzystać, używając ich przeciw super-łotrom takim jak Shocker, Lizard, Electro, Vulture czy Doctor Octopus. W serialu przewija się wiele postaci znanych z komiksów, m.in.: Flash Thompson, Gwen Stacy, Mary Jane Watson, Betty Brant, Harry Osborn, J. Jonah Jameson i Ciocia May.

studio
Adélaïde Productions / Culver Entertainment / Marvel Enterprises / Więcej...
data produkcji
2008
tytuł oryg.
The Spectacular Spider-Man
inne tytuły
The Spectacular Spider-Man: Animated Series (pełny tytuł) USA
The Amazing Spider-Man (tytuł roboczy) USA
The Spectacular Spider-Man: Animated Series (pełny tytuł) USA
The Spectacular Spider-Man (pełny tytuł) USA
The Amazing Spider-Man (pełny tytuł) USA
Więcej...
W pierwszym odcinku drugiej serii, w jednej ze scen, mającej miejsce w dokach, można zauważyć, że jeden z robotników (o imieniu Stan) do złudzenia przypomina Stana Lee (twórcę Spidermana), który także użyczył głosu tej postaci.
W pierwszym odcinku w jednej ze scen mających miejsce w szkole, nauczyciel wypisuje na tablicy tytuły odcinków: "Survival of the Fittest", "Interactions" i "Natural Selection".
W czołówce jedno ze zdjęć to przeróbka klasycznej już okładki Amazing Fantasy #15, gdzie po raz pierwszy pojawiła się postać Spider-Man'a.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych