PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623329}

Top Boy

7,8 3 489
ocen
7,8 10 1 3489
Top Boy
powrót do forum serialu Top Boy

Trzeci sezon dostępny!

ocenił(a) serial na 9

Już jest na Netflix. Z napisami
Już ktoś widział? Ja właśnie zacząłem oglądać :)

ocenił(a) serial na 9
walu911

Po pierwszym odcinku mogę powiedzieć, że klimat zachowany. Zjem ten serial w dwa dni to pewne :)

ocenił(a) serial na 9
holyClaus

No troche moze uzeleznic (jestem na siodmym) ;-)
Choc ja w czasie pierwszego odcinka mialem lekkie obawy ... na szczescie kolejne odcinki IMO coraz lepsze i od +/- czwartego akcja mocno sie rozkreca i powraca stary/mocny TB.

Jedyne co mi sie troche rzucilo, w oczy (chyba, ze to celowe) - to bazowanie/powielanie schemanu na conajmniej kilku starych patentach:
M.in




<mini_spoiler, ale bez szczegolow - mozna czytac>

* Czarny "grzeczny" chlopiec &lt;- chcacy pomoc mamie. Czy nie znamy tego z poprzedniego sezonu?
* W odcinku 6 - "nieplanowana" / troche przypadkowa smierc w ramach odwetu (via kuzyn gangstera z I sezonu)
* Rozterki milosne Dushane'a

</mini_spoiler>

Oczywiscie dalej bardzo mocne 8/10 i surowy klimat DAJE rade (zobaczymy jak zakoncza...) Polecam kazdemu, ale lekki minus za pewna "odtworzosc" do tje pory.

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

witam, skąd można pobrać te oba sezony, chociaż z napisami pl? ,a co do, tego https://www.filmweb.pl/serial/Top+Boy-2019-838827 ,mam rozumieć, iż jest to tak naprawdę 3ci sezon, i historia zupełnie inna, tak? Thx!

ocenił(a) serial na 9
szaki3

wszystkie sezony dostępne są na Netflixie. 3 sezon to zupełnie nowy wątek, mimo wszystko nawiązujący do poprzednich sezonów. Różnica jest taka, że historia skupia się na innych osobach niż w 1 i 2 sezonie, oczywiście Dushane i Sully dalej pozostają głównymi bohaterami.

havanaa

z miłą chęcią bym obejrzał 2 sez. ,ale Netflixa brak ;) ,szkoda że gdzieś na necie nie buszuje

ocenił(a) serial na 9
szaki3

na cda są chyba 3 z 4 odcinków 1 sezonu i kilka z 3, na zalukaj i 3filmy warto też sprawdzić, ale tam coś o premium trąbią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones