PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Odcinek tragedia,to nie jest żadne Twin Peaks tylko starczy odlot Lyncha.Nie dało się tego oglądać nawet po pijaku.Jeżeli Lynch chce produkować swoje wymiociny to niech zrobi to pod innym szyldem a nie pod nazwą Twin Peaks bo rzyga na własne dzieło.Od 10 minuty odcinka seria męczących scen,rzępolenie jakiegoś zespołu i wybuch bomby atomowej-rozumiem że wszyscy fani Twin Peaks czekali na takie właśnie wytryski wyobraźni Lyncha?.

Trzeba powiedziec sobie wprost,nowa seria TP jest łajnem bazującym na kultowym tytule.Pozbawiona tego co cenilismy w poprzednim TP a nafaszerowana totalnymi głupotami,zapychaczami czasu i bezbarwnymi postaciami.Naprawdę szkoda klawiatury żeby dalej znęcać się nad tym czymś.

ocenił(a) serial na 10
Supernaturall

Dla mnie najważniejsza jest mitologia Czarnej\białej chaty, kim jest BOB, jaka jest natura tego "zła obecnego w lesie". Tak, czekałem na to, bardziej niż na rozwijanie wątków kto z kim sypia i kto z kim spiskuje w miasteczku Twin peaks.

ganesa

Niestety,jak widać jedyne co Lynch po 25 latach potrafił zrobić to odarcie historii z resztek tajemniczości...

użytkownik usunięty
Supernaturall

Kiedy indziej napisano by, że zadaje jedynie mnóstwo pytań i nie odpowiada na żadne z nich ;)
Kolejna historia kryminalna w stylu obyczajowe perypetie miasteczka i opanowanie przez demona to byłby już przeżytek.

ocenił(a) serial na 10
ganesa

Po "starczym odlocie Lyncha" nie ma sensu dyskutować z człowiekiem... pozostają tylko inwektywy. Tak na marginesie... jakim trzeba być idiotą (albo nie znać twórczości Lyncha oraz tego co w starym Twin Peaks było jego zasługą) aby oczekiwać, że mistrz dostając wolną rękę, stworzy miękkie, łatwe w odbiorze, proste i nieskomplikowane dzieło? Serio?? Każdy, kto kocha kino Lyncha, chyba nie miał złudzeń, że mistrza poniesie fantazja :D I bardzo dobrze... a dla wszystkich tych co oczekiwali powtórki z rozrywki i tak strasznie się męczą mam tylko jedną radę... przestańcie oglądać. Szkoda nerwów... zresztą, kompletnie niesmaczne jest ubliżanie w tak prostacki sposób człowiekowi, któremu wyobraźnią i umiejętnościami oraz intelektem nigdy nie dorównacie. Słabe to jest na maksa...

AxxoN

"że mistrz dostając wolną rękę, stworzy miękkie, łatwe w odbiorze, proste i nieskomplikowane dzieło?",nikt tego nie oczekiwał,no chyba że poprzednie TP nazwiesz miękkim i łatwym w odbiorze prostym nieskomplikowanym dziełem,w takim wypadku sam stawiasz się w pozycji idioty.

Z pewnością Lynch czytał mój temat,przejął się moimi słowami i jest mu przykro...Boże wybacz...

Nazywasz Lyncha mistrzem ok akceptuję to ale z drugiej strony takie zaślepienie nie pozwala ci i tobie podobnym przyjąć do świadomości że ów mistrz stworzył wręcz parodię TP,wszystko jest tu niemal o 180 stopni inne niż w poprzednich odcinkach a to co miało być takie samo w ogóle nie robi na mnie wrażenia.
Nie dawaj mi rad czy mam serial oglądać czy nie,obejrzę do końca i być może zmienię zdanie ale po 8 odcinkach śmiało stwierdzam że ta produkcja to NIEPOROZUMIENIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones