PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks
ocenił(a) serial na 7
cybermac79

a głównie ciekaw jestem czy przełknęli i przetrawili CGI

ocenił(a) serial na 8
cybermac79

nowe czasy, nowa czołówka...;) ruszająca się podłoga itd...w kolejnych odcinkach zobaczyłem tez dużo CGI i w ogóle to nie wiem co myśleć. Nie raziło, ale czekam że będzie więcej lasu i miasteczka ;)

ocenił(a) serial na 7
Habsburg

ale 'nie raziło' jak mówisz
to już coś, spoko :]

cybermac79

Polecam obejrzeć również 3 i 4 odcinek ;)

ocenił(a) serial na 8
kulmat12

ależ.. wstyd mi, zrobiłem to pobieżnie (z ciekawości) i idę poszukać na aliexpress gniazdek elektrycznych z funkcją teleportacji... a na poważnie to łezka mi się zakręciła na widok Alberta (R.) i Margaret (Log lady)...tyleż pożegnań...

ocenił(a) serial na 9
cybermac79

Drugi odcinek podobał mi się znacznie bardziej, ale kuźwa, czemu fabuła Twin Peaks nie może w większości rozgrywać się w Twin Peaks :(

ocenił(a) serial na 7
lew890

po to, żebyśmy nie mieli tego samego co 25 lat temu, bo nie w tym rzecz imho.... Lynch 10 lat nic nie kręcił, daj sie człowiekowi wyszaleć ;]

ocenił(a) serial na 8
cybermac79

właśnie... być może i tym razem zobaczymy ponownie coś, czego do tej pory nie widzieliśmy na ekranikach telewizyjnych... ja przynajmniej jestem obarczony 'wspomnieniem'. Gdy oglądałem ten serial byłem 12-latkiem, a przez 27 lat Twin Peaks żył sobie swoim życiem w mojej głowie. Ułożył się, przemyślał.... Do tej pory z tytułem "Twin Peaks" kojarzyło mi się pewne małe, zaciszne, hermetyczne miasteczko pełne tajemnic... No i teraz mam szansę z tym skończyć ;). Odcinków jest sporo... więc pierwsze 4 są pewnym preludium...

cybermac79

Czekałem na kontynuację serialu, a dostałem nowe "Fire Walk with Me", tyle że w odcinkach. Po 4 epizodach kompletne rozczarowanie.

użytkownik usunięty
cybermac79

Mówisz masz: http://www.filmweb.pl/serial/Twin+Peaks-2017-725199/discussion/Haha+co+to+ma+byc +Same+staruchy+graj%C4%85+haha.+Ale+dr%C4%99two.,2897936

ocenił(a) serial na 7

i dyskusja rozpoczyna się od "same staruchy grają" ?
raczej podziękuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones