PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740905}

Uwięzione

Vis A Vis
8,3 21 222
oceny
8,3 10 1 21222
Uwięzione
powrót do forum serialu Uwięzione

ALE CHAŁA

ocenił(a) serial na 4

Owszem dosyć wciągający więc obejrzałam, ale tyle tam absurdów że aż żal. Żeby nie było, nie jestem z tych co się doszukują najmniejszych błędów, żeby tylko się przyczepić.
Ale no kurczę. Ucieczki z więzienia co drugi odcinek, naczelnik nasyłający psy żeby rozszarpały więźniarkę???? W 21 wieku w Europie?? Gdzie jakieś śledztwo, policja, rodzina tej kobiety- a przecież miała matkę z którą utrzymywała kontakt. Sam naczelnik- psychiatra, a jak się okazuje w trakcie to i ginekolog, kardiolog, chirurg itd.
I więcej tego syfu.
Ja rozumiem że do telenoweli trzeba dodać trochę dreszczyku, no ale fantasy to się nie spodziewałam.
Muzyka mi się podobała.

Lusitanian

Brawo! Wreszcie ktoś jasnym umysłem sam musiałem często przymykać oko na tę głupoty im dłużej to trwa tym ich więcej.

ocenił(a) serial na 5
Lusitanian

Po tak wysokich ocenach spodziewałem się dobrego serialu, a to po prostu zwykła telenowela. W tym serialu jest tyle absurdów, że tego się nie da oglądać. Wystarczy wymienić egipcjanina supermena, Zulemę, która po akcji uwięzienia strażnika, zabicia dziecka, przeprasza, że źle zrobiła i jakby nigdy nic się nie stało. Do tego lekarz omnibus, akcja w lesie policji jakaś kompletna kpina. Niby wszędzie są kamery, ale kiedy coś się dzieje, to nikt nie widzi. Kończę pierwszy sezon i mam dość. Jedyny plus tego serialu to dobre role Alby Flores i Najwy Nimri. Dziękuję dalej nie oglądam.

ocenił(a) serial na 2
Lusitanian

Straszny chłam i powiedzieć, że dla wybitnie niewymagających to ich śmiertelnie obrazić. Chyba jeszcze nigdy w życiu się tak nie umęczyłam. Postacie płaskie, zerojedynkowe z całkowicie nienaturalnymi zachowaniami, nieprawdziwymi psychologicznie. Cyganka jak w "Domie z Papieru" ma swój urok a aktorka grająca Zulemę jest przekonująca natomiast znając jej rolę wcześniejszą jest monotematyczna i ma bardzo ograniczony warsztat, gra na jedno kopyto. Ogrom idiotyzmu w tym serialu jest oszałamiający.n Tak wysokie oceny to nie tylko nieporozumienie ale wręcz jakiś ostry odjazd na wspomagaczach. 

Malgorzata_Lesnikowska

DO-KŁAD-NIE !!!!
Dodam od siebie jeszcze taki wątek ktory jest zwieńczeniami tej tandety: ojciec i brat Macareny jeżdżą Skoda Superb a w każdej scenie ze środka auta widać na kierownicy znaczek Peugota natomiast w jednej scenie gdy odjeżdżają to z tyłu widać że jada Renault..... niby nic wielkiego ale to pokazuje ze to zwykła rozrywka dla ograniczonych w wiedzę o realnym świecie ludzi :)

Lusitanian

Moim zdaniem mimo tych absurdów (zgadzam się psami i śledztwem ) serial dobrze się ogląda. Trzeba oglądać z "dystansem" . wiadomo że w rzeczywistości to wszystko inaczej by wyglądało ale to tylko serial . Mnie bardzo się podobał mimo niedociągnięć.

ocenił(a) serial na 5
Lusitanian

Jest parę hitowych absurdów. Sam fakt, że emerytowany policjant z wystraszonym synem znajdują Hanbala w parę dni, a Interpol go szuka 4 lata. ..Pomijając scenariusz to niedbalstwo reżysera aż razi. Jest scena, w której Leopoldo i jego syn wiozą w bagażniku Hanbala. Wiozą go Skodą, i sceny z zewnątrz są w Skodzie, sceny wewnątrz pojazdu w Peugeocie... no ludzie. Poza tym bezkarność i swoboda osadzonych poraża. Szkoda, bo serial ma potencjał. Gdyby zadbali o szczegóły i doprecyzowali scenariusz to byłaby szansa na porządny serial. A tak... odechciewa mi się oglądać.

Lusitanian

Dzięki, już miałam pytać czy będzie typowo po hiszpańsku, czyli z masą idiotyzmów :) Chociaż... Dom z Papieru, pomimo mega wielu głupich scen, wciągnął mnie na maxa :))))) Zobaczę czy z tym będzie tak samo, że wybaczę scenarzystom i obejrzę z przymrużeniem oka.

iwonka_sl

Miałaś okazje już oglądać?.

ocenił(a) serial na 3
Lusitanian

zgadza się. Dno. Szukałem dobrego hiszpańskiego serialu bo się uczę języka..ale teraz żałuję straconych 5h. Absurdalność tego syfu jest większa niż domu z papieru. Coś jest w ogóle hiszpańskiego do oglądania, ktoś wie? Almodovar, ale to holiłud właściwie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones