Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 3

Adar

1h 9m
5,4 2 592
oceny
5,4 10 1 2592
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e3

Galadriela na koniu. To był chyba jej pierwszy raz...

ocenił(a) serial na 1
umesh

Galdriela na koniu. A mogło być odwrotnie.

ocenił(a) serial na 4
umesh

Miałem minę WTF przy tej scenie xD To chyba miało być pokazanie jaką radość sprawia jej jazda na koniu, ale była tak z dupy w tym slow-moution i podniosłą muzyką że ciężko mi było się powstrzymać od prychnięcia śmiechem.

ocenił(a) serial na 3
Anthrax91

Przecież to był kluczowy moment tego odcinka. Zaraz obok tego, w którym ten czarnoskóry elf wyrywa gałązkę z drzewa i będąc przyciąganym przez łańcuch wbija ją w gardło orka, który natychmiast pada trupem. Na trzecim miejscu postawiłbym scenę, w której to chudziutki marynarz, daje łupnia gołymi rękami czterem osiłkom. Parodia. Jeszcze raz, Ile pieniędzy wydali na tą produkcję? Przepłacili - studenci z Łodzi napisaliby cztery razy lepszy scenariusz, choreografię, dobór aktorów i reżyserię. A jak ktoś mi powie, że ten Warg, to szczytowe osiągnięcie artystów CGI współczesnych czasów, to padnę. Serial ma jeden mocny punkt i są to zdjęcia, wszystko inne leży.

ocenił(a) serial na 7
dudi111

Nieprawda, studenci z Łodzi nie napisaliby niczego lepszego. Aczkolwiek co do warga się zgadzam - zdziwko było nieprzeciętne, kiedy toto wyskoczyło.

ocenił(a) serial na 3
Wladzizna

Napisaliby i to na 7 minut przed kolokwium.

ocenił(a) serial na 4
Bart_Gorzala

I to na kolanie.

ocenił(a) serial na 7
Bart_Gorzala

Nieprawda, nie napisaliby. Nawet po kolokwium to najwyżej by wyszła „Moda na sukces”

ocenił(a) serial na 3
Wladzizna

Przecież tutaj masz właśnie "Modę na sukces". A nawet tam działo się o wiele więcej dobrych rzeczy. Wiem, bo oglądałem z babcią za dzieciaka.

ocenił(a) serial na 4
dudi111

oj sama prawda, poza zdjęciami to jest dno

ocenił(a) serial na 3
umesh

samo sedno ;)))
https://zapodaj.net/7b7fe0581fb2b.bmp.html

użytkownik usunięty
umesh

To prawda, scena była niefortunna.

Nazwę ją błogosławieństwo trola, bo warto mieć taką jedną scenę dla uzasadnienia głupiego trwania w hejcie tego serialu.

Cały odcinek był katastrofalnie słaby, aktorzy kiepscy, postacie kiepsko napisane, wątki fabularne z dwóch pierwszych odcinków porzucone, oprócz hobbitów i galadrieli, nowe wątki dodane w 3 odcinku zamiast pogłębiać kiepsko zarysowane wątki i postaci z dwóch pierwszych odcinków, masa postaci które kompletnie nas nie obchodzi a co odcinek dodawane nowe, katastrofalna reżyseria, chociażby galadriela na koniu czy czarny elf klęczący nad umierającym elfem obie sceny jak z mody na sukces, nas widza ma obchodzić ten umierający elf? pierwszy raz na oczy go widzimy a zrobili scene jakby chcieli jakies emocje wywrzec u widza, wielkie lol. Przecież to jest katastrofa pod każdym względem, jeden z gorszych seriali w historii, a już na pewno najgorszy serial w historii z wysokim budżetem, nawet wiedźmin netflixowy nie ma tylu idiotyzmów co to.

ocenił(a) serial na 3
kamells

Pewnie wzorowali się na epickiej scenie śmierci Haldira w Dwóch Wieżach. No i nie wyszło xD

ocenił(a) serial na 3

Używasz pojęć, który nie rozumiesz. Słowo "hejt" nie równa się swym znaczeniem z odpowiednią argumentacją dotyczącą wskazania dlaczego ten serial jest słaby. Fakty wskazywane przez użytkowników tego i innych forów dotyczące tego serialu to nie jest "hejt".

ocenił(a) serial na 4

tak jak mogłem się domyślić, pojawiają się ci, którzy nie mogą znieść że jednym z zarzutów wobec serialu jest kolor skóry postaci, więc bronią go i czczą niczym katole biblię a papieże dobre placki z tora
dla samego stawienia się po drugiej stronie barykady, nie rozumiejąc w ogóle o co chodzi, wychwalają serial jak tylko się da, bredząc oczywiście bzdury bo wszystko od castingu przez grę aktorską, dialogi, logikę i efekty jest beznadziejne, jedynym mocnym elementem są piękne zdjęcia szczególnie wyjątkowych krajobrazów
szkoda że tak samo wyjątkowo nie potraktowano postaci tylko dobrano je na podobieństwo amerykańskiego społeczeństwa, genetycznego dołu kloacznego

ocenił(a) serial na 2

Ta scena wg mnie nie była wcale taka zła, biorąc pod uwagę co ten serial oferuje. W swoim wpisie o trzecim odcinku wyliczyłem 10 wad i absurdów tego epizodu i tej sceny wśród nich nie zawarłem: https://www.filmweb.pl/serial/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W% C5%82adzy-2022-835082/episode/1/3/discussion/Odc.+3+-+plusy%2C+minusy%2C+absurdy ,3316742

Wszystkie odcinki są niefortunne i pozbawione logiki by robić z oglądającego debila ;)

umesh

To była reklama jednocześnie: pasty do zębów "Noldex", kremu rewitalizującego "Aman+", być może też płynu do prania kolorów "Lindol", no i zapewne perfum "Manwë". Spodziewajcie się tych nowości w drogeriach już w październiku.

ocenił(a) serial na 3
HUtH

Po prostu szaleńcza jazda, gnasz do utraty tchu, na skrzydłach wiatru, wszystko zostaje w tyle, to wolność, poczuj ją, WTK Soplica...

ocenił(a) serial na 2
HUtH

i jeszcze... El-Conar - daj jej to, co radość jej sprawi :D

ocenił(a) serial na 3
HUtH

:))) Ciekawi mnie z jakich powodów Amazon decyduje się na takie reklamowe wstawki w serialu? Czyżby wyszło im, że zarobią najwięcej gdy będzie kierowany do pożytecznych idiotów, którzy pożerają takie żenujące sceny wychwalając jakie to cudo nowoczesnej kinematografii? Może osoby od zatrudnienia dały ciała po całości i produkcja ta jest pełna miernot nie potrafiących stworzyć czegoś wartościowego i ludzi pozbawionych talentu?

ocenił(a) serial na 4
umesh

Ten odcinek był niesamowicie nudny, tak bardzo, że aż niestety przegapiłem tą scenę, gdy po raz kolejny przewijałem o kilka minut z nadzieją na powrót krasnoludów.

ocenił(a) serial na 9
umesh

Jak serial mi sie podoba bardzo tak ta scena byla naprawde smieszna i zenujaca haha.Co sobie myslal operator i rezyser to ja niewiem

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Pewnie kręcili kiedyś reklamy https://www.youtube.com/watch?v=ayYTTI6R1kU

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Czy w tym serialu podoba Ci się gra Galadrieli, Celebrimbora, Elronda, Gil-galada innych elfów prócz Arondira? Jeśli tak - czy możesz podać z jakich powodów?

Czy podoba Ci się jak w serialu wstawia się sceny bzdurne, pozbawione sensu, po prostu głupie, jak:
- głupie zachowanie Bronwyn (ork),
- wpław do Śródziemia,
- "wspinaczka" po lodowych nawisach,
- rozbieranie elfów przed "wejściem" do Valinoru, a także łupina, którą tam dopłynęli bez choćby jednego lembasa,
- Metor Man,
- idiotycznie głupia choreografia walki z śnieżnym trollem,
- decyzja Arondira, czyli wejście do tuneli, a następnie ucieczka przed orkiem/orkami,
- śmierć świetlików i płacz z tego powodu koleżanki Nori, która w uśmiercaniu i zjadaniu ślimaków nie widzi problemu,
- głupota wierchuszki Noldorów z królem Gil-galadem oraz Elrondem włącznie, bo gdyby zwykły gondorczyk miał do czynienia ze znakami, na które natknęła się Galadriela - bez problemu stwierdziłby, że Sauron jest w Śródziemiu,
- spacerkiem z Eregionu do Khazad Dum.

Czy podobają Ci się, że :

- wiele postaci nie pasuje do ról,
- twórcy nie trzymają się tolkienowskiej chronologii,
- "magia Tolkiena" występuje w dawkach homeopatycznych,
- mamy do czynienia z kompletnym pogwałceniem zasad, stworzonego przez Tolkiena funkcjonującego Świata,

ocenił(a) serial na 9
Wake_up_sheep

To tak jak bys mi powiedzial czemu podoba mi sie LOTR od PJ na podstawie ksiazki a przeciez syn Tolkiena nienawidzil filmu od PJ a sam film byl genialny.Pamietajce ze Amazon nie mial praw do ksiazek tylko do samego swiata Srodziemia wiec musial cos wymyslec od siebie i ja bylem na to gotowy.Mysle ze juz dostalismy najlepsza wersje o Srodziemiu czyli LOTR i Hobbita od Pj.Amazon dostal prawa do tego pieknego swiata i mi to wystarcza bo ten swiat jest super ukazany i bardzo podobaja mi sie aktorzy i bohaterowie jak narazie.Zobaczymy co bedzie dalej pod koniec sezonu.Jesli nie AMAZON to juz nic nigdy nie dostaniemy w tym swiecie Srodziemia bo nigdy nikt niedostanie praw do nakrecenia ani filmu ani serialu i AMAZON o tym wiedzial.A wam jak nie pasuje to nie ogladajcie poprostu i zyjcie ksiazkami przeciez ja was nie krytykuje.

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Jakich "was"? Wypunktowałem Ci w większości rzeczy nie związane w jakikolwiek sposób z Tolkienem i nie odniosłeś się do tego, uznać można więc, że podobają Ci się takie głupoty i bzdury oraz mierna gra niektórych bohaterów, jak również niektóre kiepskiej jakości kostiumy.

Piszesz, że dostaliśmy Świat Śródziemia ponownie na ekrany co jest totalną pomyłką, bo tam mamy jedynie te same nazwy, kilkusekundowe bardzo ładne ale niestety również bardzo statyczne obrazy, efekty specjalne, muzykę i krasnoludy oraz kilku dobrze grających aktorów ale to jest zaledwie 5% Śródziemia Tolkiena dlatego nie rozumiem jak to się może podobać komuś kto chce tego Świata? Nie dostaje go, a mówi, że dostaje! O co chodzi?

ocenił(a) serial na 9
Wake_up_sheep

ale czy ty nie rozumiesz ze ja nie oczekiwalem niczego na miare LOTR od PJ.Ja poprostu chcialem jeszcze raz zobaczyc ten swiat Srodziemia i Amazon mi go dal na wysokim poziomie bo krasnoludy wygladaj mega , swiat jest super przedstawiony , swietna muzyka, aktorzy tez mi sie podobaja Galadreial jest wporzadku i nic do niej nie mam , a Elrond tez pasuje i zupelnie mi nie przeszkadza.Duzo w ostatnich latach wyszlo filmow i seriali fantasy , ale nikt nie ukazal tego tak szczegolowo jak Amazon.Nawet nie ma co porownywac tego do Wiedzmina z Netflixa bo to dopiero byl dramat.Tam czarne czarne krasnoludy wygladaly tak ze szkoda gadac a tutaj jest mega.Tam elfy wygladaly ponizej normy , a tutaj jest super.Jak dla mnie jest super i od czasu Hobbita nie pamietam zeby jakis serial film fantasy mnie tak wciagna.Uwielbiam ten swiat Srodziemia Tolkiena.Amazon wykorzystal wszystko co im pozwolono i bo nie mial wiekrzych praw do ksiazek wiec ja biore co daja bo swiat Srodziemia jest ukazany MEGA !

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Amazon ma prawa do Hobbita i Włądcy wraz z DODATKAMI, a tam ejst odpowiednia ilośc informacji, by przedstawić II Erę dlatego mylisz sie co do ograniczeń na tym polu. Twórcy twierdzili, że mają wszystko jeśli o prawa chodzi, by pokazać II Erę, że będą wiernie trzymali się Śródziemia Tolkiena. Amazon dał Ci Śródziemie na wysokim poziomie? Czy ja śnię? Śródziemia tam jest max 5 % i to są właśnie m.in krasnoludy - wątek ten trwa 12 minut z ponad 3 godzinnego materiału.

Efly są super? Chciałeś powiedzieć elf, jeden - Arondir, który najbardziej przypomina zachowania tolkienowskiego elfa, ale i on "super" nie jest, niestety jego wygląd z Śródziemiem Tolkiena nie ma prawie niczego wspólnego, do tego drewniana zbroja. drewniana?! No bo leśny elf musi mieć zbroję z drewna :)))). Reszta to ludzie ze spiczastymi uszami bez majestatu elfów wysokiego rodu o mądrości nie wspominając, ich głupota wylewa się z ekranu, aktorzy ich grający, raz, że totalnie nie pasują, źle są dobrani, dwa - to miernej klasy wyrobnicy i nie wiadomo dlaczego zatrudnieni, by było źle? Grają tak słabo, że aż w oczy kole. Serial napakowany jest głupotami, powyżej Ci je wypunktowałem co pomijasz kompletnie.

Sródziemie Amazoma ma homeopatyczne dawki Tolkiena, prócz wymienionych - dodatkowo czasami hobbitów da się oglądać, kolejne kilka minut, jest muzyka, są oczywiście bardzo ładne widoczki przy czym niezmiernie statyczne, teatralność i generyczność prócz słabej gry aktorskiej to jedne z największych mankamentów tego serialu. Do tego kostiumy, w niektórych przypadkach tak tandetne, ze człowiek zastanawia się gdzie są te pieniądze władowane w ten twór? Kamera tam niemal nie pracuje.

Porównujesz serial za miliard dolarów z tym badziewiem od Netflixa? Na tym tle niemal wszystko jest bardzo dobre. Dlaczego nie oczekiwałeś tak dobrego Śródziemia jak LOTR P. Jacksona, tylko obniżyłeś wymagania? Na jakiej podstawie? Na takiej, że jest to najdroższa produkcja w historii kinematografii?? Przecież fakt ten powinien o wiele bardziej przebijać wymagania, które spełnił Jackson. Naprawdę niezmiernie dziwnie się czyta co piszesz, Ty tak na serio? Przy tym co widać i takiej argumentacji jaką zastosowałeś słowo "MEGA" brzmi jak tak jak "cudowne" odnośnie II sezonu Wiedźmina Netflixa.

ocenił(a) serial na 9
Wake_up_sheep

Powiem tak ze jak skoncze caly sezon LOTR od Amazonu to wtedy mozemy dalej pogadac o tym temacie.Narazie po 3 odcinkach jestem zadowolony bo spodziewalem sie poprostu czegos duzo gorszego.A dostalem naprawde klimatyczny fajny serial i aktorzy i bohaterowie mi sie podobaja.Zobaczymy jak sie skonczy to wszystko bo albo bedzie juz lepiej albo gorzej wiec przekonam sie na ile mialem racje i na ile wy mieliscie racje.

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Jacy znowu "wy"? Klimatyczny? W sensie? Bo chyba nie mówisz o klimacie tolkienowskim, którego jest tam tyle co kot napłakał? Aktorzy i bohaterowie Ci się podobają :)) No ok, o intymnych, osobistych gustach przecież nie będziemy dyskutować ;) Chodzi przede wszystkim o grę aktorską, a nie aktorów, o postaci, które odgrywają, jak są przedstawione, jaka jest ich motywacja, zachowania, wygląd, stroje/zbroje dostojność lub jej brak, itd. - w większości wypadków wypadają po prostu kiepsko, a Ty nie potrafisz w żaden sposób uargumentować swoich zachwytów i infantylnych wręcz wtrętów typu:

"Galadreial jest wporzadku i nic do niej nie mam"

Tzn. gra aktorska poziomu tik-tokowej lulki w produkcji za miliard dolarów jest dla Ciebie w porządku? Coś mi się wydaje, że trollujesz lub... ech nie będę na ten temat spekulował.

ocenił(a) serial na 9
Wake_up_sheep

Ale czy ty widzisz co ty piszesz ?.Mowie ci co mi sie podoba a ty mi chcesz nazucic za wszelka cene swoje ergumenty i jakas ideologie.Ja ci mowie co mi sie podoba i tak jest bo to mi sie podoba i nie oczekuje ze tobie tez sie to podoba.Zbroje wygladaja moim zdaniem prze super tak samo jak wszystko co krytykujecie prawie.Mowie w liczbie mnogiej bo przypominasz mi tych fanatykow Tolkiena co nie pozwola komus lubiec ten serial.Moim zdaniem gra aktorska jest bardzo dobra , i zbroje sa super , i Galadriela nie przeszkadza mi , i Elrdond spoko aktor i gra aktorska i ogolnie aktorow , i nie mam problemu do czarnych elfow i krasnoludow bo tez wygladaja super.Mi to wystarcza

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Przez takich jak Ty bezrozumnych "bobków" będzie takiego gówna produkowane coraz więcej. W tym serialu dobra jest muzyka, ale nie zawsze, widoki, architektura. Trochę krasnoludy, bo scena jak się śmieją podczas pojedynku z elfem aż w oczy razi... Najmocniejszym punktem jest chyba Elendil póki co, a aktorka która gra Galadriele jest słabsza niż aktorzy z "m jak miłość". Tych hobbitów mogłoby nie być bo są tak słabi w porównaniu z tymi Jacksona że aż patrzeć się nie da.

ocenił(a) serial na 9
Silvanos

czemu w was tyle nerwow.Uspokojcie emocje i uszanujcie ze komus moze sie ten serial bardzo podobac.To dopiero 3 odcinek wiec kiedy skonczy sie caly sezon wtedy mozemy pogadac na spokojnie i wydam werdykt.

ocenił(a) serial na 3
Silvanos

No bez przesady, Liv Taylor była lepsza?
LOTR też jest pełen śmieszności, choćby Legolas zjeżdżający po trąbie.

PJ jako film moim zdaniem jest bardzo dobry, zważywszy, że nie jest na podstawie książki.

ocenił(a) serial na 2
lavrenzo84

Zbroje generalnie są zwyczajne. Nie podobają mi się numenorskie, nie pasują do tej kultury (wyglądają raczej jak wschodnie późnostarożytne-wczesnośredniowieczne https://i.pinimg.com/736x/59/e6/aa/59e6aab439a47e1dbc475da2925f810b--dark-ages-r oman-empire.jpg ), zwłaszcza jak się porówna do zbroji gondorskich z filmów PJ (były to wprawdzie zbroje płytowe, o których Tolkien nigdy nie wspominał, ale to nie jest problem wg mnie). Drewnianych zbroi elfów z oddziału Arondira nie sposób sensownie wytłumaczyć.

ocenił(a) serial na 4
lavrenzo84

lavrenzo nie wiem czy 84 to data urodzin czy cos losowego bo sprawiasz wrazenie dziecka, albo przynajmniej kogos bardzo dziecinnego, oglądasz pare bajek i na tym twoja wiedza o kinie się kończy

ocenił(a) serial na 9
sebagalczynski

ale ja dzieckiem jestem bo kto mi zabroni byc ?.Ty ? Chlopie ogarnij sie bo zachowujesz sie jak ktos zakomplexiony i z problemamy emocjonalnym co mysli ze wszyscy powinni zachowywac sie jak ty i miec takie genialne IQ jak ty i myslenie i podejscie do zycia.Czlowieku ogarnij sie i otworz oczy bo swiat nigdy nie bedzie wygladal jak tobie sie podoba

ocenił(a) serial na 4
lavrenzo84

Każdy tu tobą gardzi i nikt nie ma nadziei na to, że nagle zyskasz zdolność doceniania głębszych czy bardziej subtelnych rzeczy, natomiast ludzie zawiedzeni żenującym poziomem tego serialu mają prawo pretensji do tych którzy go zachwalają bo są częscią i jedną z przyczyn problemu jakim jest obniżenie generalnego poziomu powstających produkcji, tak samo jak menele i hołota ze wsi są częścią problemu i jedną z przyczyn popularyzacji wulgarnego disco polo które jest wstrętne, gorszące i raniąc uszy, nigdy nie
powinno wypełznąć z ciemnej cuchnącej bimbrem remizy a mimo to trafiło do większości największych telewizji bez ograniczeń i w godzinach w których mogą obejrzeć to dzieci. Nie chodzi o ciebie tylko o to co reprezentujesz i do czego się przyczyniasz, i raczej każdy o zdrowych zmysłach wie, że o ile nie jesteś dzieckiem to nie ma dla ciebie ratunku, to zawsze możesz zmniejszyć szkodliwość swojej egzystencji zamykając mordę i wypierdalając stąd zamiast się udzielać xD
zrobili szambo które ci się podoba, ciesz się i oglądaj, ale nie wiem po co chwalisz się swoim brakiem gustu i okazujesz temu aprobatę na przekór prawie całemu community zainteresowanemu dziełami Tolkiena które rozpacza nad zmarnowanym potencjałem tego dzieła

ocenił(a) serial na 4
lavrenzo84

Każdy tu tobą gardzi i nikt nie ma nadziei na to, że nagle zyskasz zdolność doceniania głębszych czy bardziej subtelnych rzeczy, natomiast ludzie zawiedzeni żenującym poziomem tego serialu mają prawo pretensji do tych którzy go zachwalają bo są częscią i jedną z przyczyn problemu jakim jest obniżenie generalnego poziomu powstających produkcji, tak samo jak menele i hołota ze wsi są częścią problemu i jedną z przyczyn popularyzacji wulgarnego disco polo które jest wstrętne, gorszące i raniąc uszy, nigdy nie powinno wypełznąć z ciemnej cuchnącej bimbrem remizy a mimo to trafiło do większości największych telewizji bez ograniczeń i w godzinach w których mogą obejrzeć to dzieci. Nie chodzi o ciebie tylko o to co reprezentujesz i do czego się przyczyniasz, i raczej każdy o zdrowych zmysłach wie, że o ile nie jesteś dzieckiem to nie ma dla ciebie ratunku, to zawsze możesz zmniejszyć szkodliwość swojej egzystencji zamykając mordę i wypierdalając stąd zamiast się udzielać xD
zrobili szambo które ci się podoba, ciesz się i oglądaj, ale nie wiem po co chwalisz się swoim brakiem gustu i okazujesz temu aprobatę na przekór prawie całemu community zainteresowanemu dziełami Tolkiena które rozpacza nad zmarnowanym potencjałem tego dzieła

ocenił(a) serial na 9
sebagalczynski

widze i wyczuwam duzo nerwow w tobie i zlych emocji nad ktorymi nie panujesz.Wyczuwa w tobie duzo agresji i zamkniecie sie na swiat.Liczy sie tylko to co ty myslisz i twoja opinia inaczej zniszczyc chcesz czlowieka bo nie szanujesz kogos gustu i podejscia do zycia.Skoro taki pajac jak ty moze krytykowac innych bez kultury i tolerancji to kazdy inny moze zrobic to samo zapamietaj se to maly czlowieczku ktory sie nieliczy z innymi ludzmi.Mi sie LOTR podoba bardzo i moge pisac i gadac o czym chce i jak chce pajacu ze wsi ktory obraza innych bo maja inne myslenie i podejscie do zycia.Jak ty sie wogole zachowujesz cwaniaczku?.Ty nie jestes fanem Tolkiena , bo Tokien takich jak ty i tobie podobnych zamienil by w orki albo gobliny albo trole.Mysle ze Tolkien stworzyl armie fanatykow i armie orkow.MASAKRA i dramat szkoda mi was

ocenił(a) serial na 4
lavrenzo84

każdy ma prawo do wypowiedzi, dopóki nie szkodzi w ten sposób innym powodując ogólną demoralizację i degradację kulturową. Człowieczek ze wsi mnie rozbawił najbardziej w odpowiedzi na post w którym porównuję filmowy mainstream do diisco-polo. Mam herb i drzewo genealogiczne bez żadnych mezaliansów spisane do 1521r. i robi mi się niedobrze jak wychodzę na Warszawę która została zmieciona z powierzchni ziemi i następnie zasiedlona przez najgorszą dzicz, która teraz ma się za wielkich mieszczan wyznaczających trendy moralne. Wiem dokładnie jakiego typu człowiekiem jesteś, takim który gdyby jego żonie złodziej próbował wyrwać torebkę to by mu pomógł żeby się biedak jeszcze nie nadszarpnął. Ja chodzę zawsze z nabitą bronią i mam za nic ludzi którzy mogą mi zaszkodzić.
Nie da się zbudować lepszej przyszłości dla wszystkich, więc trzeba wybrać taką, jaka nam pasuje najbardziej i jest dla nas samych najbardziej korzystna.

ocenił(a) serial na 4
lavrenzo84

gdybyś widział w życiu więcej niż kilkanaście filmów, to zauważyłbyś, że twórcy ten tandety nie wykazują żadnej kreatywności, używając najbardziej przejedzonych chliche zabiegów które prawie każdy widział już sto razy w innych produkcjach. Drętwość aktorów kolejna sprawa, ale casting. Jeśli wytłumaczysz mi, jak krasnoludowie żyjący pod ziemią wyewoluowali do posiadania skóry z ciemnym pigmentem, będącym obroną przed wystawieniem przez większość czasu życia na silne słońce powodujące raka skóry i odsiewające tych bez melaniny, to zwracam honor xD

ocenił(a) serial na 9
sebagalczynski

Czego wyscie sie spodziewali ?Jesli tacy madrzy jestescie to zrobcie wlasny serial po swojemu a gwarantuje wam ze tez byscie nie zrobili nic dobrego a napewno nic lepszego niz PJ

ocenił(a) serial na 4
lavrenzo84

A kto tu ma coś do oryginalnego władcy petera jacksona, to przecież arcydzieła które mają niesamowitą duszę. Jeśli chodzi o serial to zmieniłem ocenę z 3 na 4 bo z czasem więcej się dzieje i widać więcej imponujących efektów na które poszedł cały hajs, bo niestety nic więcej do zaoferowania ten serial nie ma. Jak ktoś lubi efekty wybuchy skoki i brawurowe akcje to najbardziej polecam gry komputerowe, tam można tego doświadczyć we własnej osobie. Od kna wymaga się czegoś więcej, chociaż większość współczesnych gier ma lepszą fabułę i grę modeli i voiceactorów niż to coś.

ocenił(a) serial na 2
Wake_up_sheep

Zgadzam się. Ten serial to dno. Plus te przejścia scen jak na ślubnej kasecie z 2001, zasadzka na orki wozem drabiniastym, Gandalf (?) -idiota, elfy płynące na baczność do Valinoru, płynięcie wpław, Galadriela intruzem i nagle dostaje statki i armię i królowa też z nimi jedzie. Można by tak wymieniać w nieskończoność. Czuję zażenowanie to oglądając.

ocenił(a) serial na 9
ismena1990

Galadriela wyskoczyla ze staku i plynela wplaw nie koniecznie zeby przezyc i przetrwac.Gdzie jest pokazane ze chciala doplyna wogole do brzegu i przezyc ?.To ze wyskoczyla ze statku nie znaczylo ze wogole jej zalezalo zeby doplynac do brzegu.Zlosliwosc ludzka nie zna granic

ocenił(a) serial na 3
lavrenzo84

Nie zależało jej na dopłynięciu do brzegu, przeżyciu i przetrwaniu? Dlaczego więc zaczęła płynąć zamiast się utopić? Twoja złośliwość względem logicznego myślenia rzeczywiście chyba nie zna granic.

ocenił(a) serial na 7
lavrenzo84

Zgadzam się z Tobą. Mi serial głowy nie urywa, ale fakt, że nie mając ścisłego materiału literackiego potrafili odtworzyć wiernie ten świat - za to należy się pochwała i to wielka.

ocenił(a) serial na 9
Wladzizna

doklandnie Amazon z LOTR chociaz zrobil to czego Netflix nie potrafil z Wiedzminem.Odtworzyc wiernie swiat z ksiazki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones