PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839661}
6,7 59 357
ocen
6,7 10 1 59357
5,0 21
ocen krytyków
W głębi lasu
powrót do forum serialu W głębi lasu

Nie czytałem książki Cobena, więc oglądałem serial nie jako ekranizację (czy bardziej w tym przypadku luźną adaptację) powieści, ale jako coś niezależnego. Jestem rozczarowany i zażenowany koleją polską produkcją netfliksową. Historia sama w sobie może i ciekawa, ale....
- Serial jest rozwleczony niemożliwie, co sprawiało, że momentami wiało nudą - zamiast 6 odcinków w zupełności wystarczyłyby 3....
- Nieszczęsny wątek antysemicki - po co to było?? W latach 90 byłem w liceum i nie pamiętam takich akcji w Polsce. Jeśli autorom serialu chodziło o przekonanie świata, że Polacy to antysemici, to bez wątpienia im się udało - gratulacje!
- Niewyjaśnione wątki - zwłaszcza niezrozumiałe pozostaje to, po co Perkowski kontaktował się z Goldsztajnem?
- Nieciekawa obsada - drażnił mnie zwłaszcza głupi uśmiech Damięckiego jako prokuratora Pawła Kopińskiego oraz dziwne i nieprzekonujące odgrywanie roli dyrektora szkoły przez Komana.

Szkoda - kolejny zmarnowany pomysł na ciekawą produkcję....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones