PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35171}

W krainie Niekończącej się opowieści

Tales from the Neverending Story
6,6 742
oceny
6,6 10 1 742
W krainie Niekończącej się opowieści
powrót do forum serialu W krainie Niekończącej się opowieści

Zdaje mi się, że czas przeprowadzić ranking najlepszych bohaterów i najlepszych aktorów z TFNS. ;)
Ja mam swoich faworytów, a są nimi:
1. "egzekwo" Tyler Hynes jako Atreju (Moim zdaniem Tyler to godny następca Noaha Hathawaya.) i Victoria Sanchez jako Xayida (Uważam, że Xayida z TFNS jest o wiele lepsza od Xayidy z powieści Pana Endego.)
2. Mark Rendall jako Bastian (Bastian jest niektórym bardzo bliski, bo któż nie ma kłopotów z nauczycielami albo złośliwymi rówieśnikami?)
3. "egzekwo" John Dunn-Hill jako pan Coreander (Myślę, że każdy w takim antykwariacie czułby się jak w magicznym miejscu.) i Audrey Gardiner jako Dziecięca Cesarzowa (Wprawdzie Dziecięca Cesarzowa w TFNS wygląda bardziej na nastolatkę niźli na małą dziewczynkę z powieści Pana Endego i z pierwszych dwóch części "Niekończącej się opowieści", ale mimo wszystko jest wspaniałą postacią, tak w filmach, jak i w "Nie Kończącej Się Historii".)
A kto Wam się najbardziej podobał w TFNS? Chętnie zobaczę, kto jest Waszym ulubionym aktorem i postacią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones