SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2015 24 min.
5,4 538
ocen
5,4 10 1 538
136
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"id":"752002","linkUrl":"/serial/Web+Therapy-2015-752002","alt":"Web Therapy","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/20/02/752002/7709844.2.jpg"}
Psychoterapeutka dociera do swoich pacjentów poprzez komunikator internetowy.
{"seasons":[1]}
10
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Web+Therapy-2015-752002/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/752002","link":"/serial/Web+Therapy-2015-752002/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/752002","link":"/serial/Web+Therapy-2015-752002/episode/ranking"}}
Web Therapy
Spot nr 1 0:30

Serial opiera się na spotkaniach terapeutycznych Lucyny Kole-Bojarskiej (Agata Kulesza). Jest ona warszawską terapeutką o nieokreślonej dokładnie specjalizacji, która w przeszłości pracowała w firmie świadczącej usługi finansowe. Z firmy Silver Gold odeszła trzy lata temu w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Jest dumna ze swojego Serial opiera się na spotkaniach terapeutycznych Lucyny Kole-Bojarskiej (Agata Kulesza). Jest ona warszawską terapeutką o nieokreślonej dokładnie specjalizacji, która w przeszłości pracowała w firmie świadczącej usługi finansowe. Z firmy Silver Gold odeszła trzy lata temu w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Jest dumna ze swojego doświadczenia w dziedzinie finansów, mimo iż zajmowała tam jedynie stanowisko managera średniego szczebla. Rozpoczyna terapię w sieci i bardzo prawdopodobne, że jest najgorszym terapeutą świata. Nie potrafi słuchać, jest oceniająca, łatwo się dekoncentruje lub nudzi i poszukuje w wypowiedziach klientów jedynie tych kwestii, które mogłyby poszerzyć jej zainteresowania. Każdy odcinek prezentuje spotkania z różnymi postaciami pojawiającymi się w życiu Lucyny. Są wśród nich członkowie jej rodziny, pacjenci, byli współpracownicy z Silver Gold i kilka innych osób z otoczenia. Każdy epizod jest widziany od strony kamery internetowej przez którą odbywa się komunikacja Lucyny. Pomysł Lucyny opiera się na terapiach trwających 3 minuty. Jej długoterminowym celem jest sprzedanie pomysłu na tego typu terapię w formie franczyzy.

studio
Fremantle Media
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Słaba kopia

  bezyl ocenił(a) serial na

  Serial w oryginale mnie nie zachwycił ale dało się to oglądać ze względu na improwizację dzięki której wyglądało to naturalnie, tutaj mamy do czynienia z kopią 1:1 i jest to słabe. Zainteresowanych odsyłam od razu do amerykańskiej wersji z 2011r.

 • co za badziew

  Shoother

  z automatu 1/10

  6
  • Ech...

   Hydeist ocenił(a) serial na

   Matko, jaka tragedia. Obejrzałam jeden odcinek, drugi włączyłam, bo stwierdziłam, że może pierwsze śliwki robaczywki, ale nie.. ten sam poziom sztuczności i groteskowej przesadności. Mocno odradzam. Ani to śmieszne, ani ciekawe. Po prostu nie.

  • Obsada

   gosialek

   W spisie obsady brakuje Moniki, granej przez Annę Smołowik.

   2
   • wsparcie filmu z Adamem , play short movie

    domamuu

    Wiecej info tutaj : http://wspieramkulture.pl/proj ekt/1353-PLAY-film-krotkometra zowy Jest szansa na fajny projekt z Adamem , jednakże potrzebne są fundusze -brakuje pieniędzy na ostatni etap postprodukcji. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe lub udostępnienie :) Każdy gest ... więcej

    1
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.