PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

Shaka_01

Zac Efron grrrrrrrrrrr......
nienawidzę go :(
A Piz'a lubiłam ale do momentu aż zaczął się spotykać z Veronicą. A wy?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

mnie wkurzał od początku, bo cały czas leciał na V i czułam, że on jeszcze coś zrobi. i cały czas nawijał jej jaki to on jest dobry i jak jej by było z nim dobrze (np. jak jedli razem kolację i on jej opowiadał jak trzeba docenić dobre rzeczy jakie się ma i się rozglądnąć, bo może komuś obok na tobie zależy itd, ona się pogodziła z Loganem, a on później, ze ona wczoraj stawiała kolacje to może teraz on śniadanie) wkurzający był! xd

Shaka_01

Tak, wtedy już też, ale na samym początku to nic do niego nie miałam i śmieszył mnie jego taniec w tym odcinku kiedy już wyszło na jaw że to Marcel. Wtedy jak miał odwrócić czyjąś uwagę na imprezie. A ta mina Wallece'a - bezcenna ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nie pamiętam tej sceny... który to odcinek? ;)

Shaka_01

3 sezon 9 odcinek 23 minuta
To było tak żałosne że aż śmieszne ;) zwróć uwagę na minę Wallece'a

ocenił(a) serial na 10
immortal13

faktycznie, to było dość żałosne i trochę śmieszne xd. a VM wskoczyła znowu do top 100 ;d

Shaka_01

;) może zacznie się teraz dźwigać pod górę

ocenił(a) serial na 10
immortal13

mam nadzieję, a po namyśle to to i tak jest najlepsza scena z Piz'em xd.

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

oczywiście poza tą w której Logan go pobił. xd

Shaka_01

Tez mi się podobało jak Logan go pobił ;)
Nie żeby było coś ze mną nie tak ale chodzi mi o to że tak bronił Veronici

ocenił(a) serial na 10
immortal13

wiem o co chodzi . xd ale mnie rozwaliło jak Logan pobił tego chłopaka, który nakręcił ten filmik, a Piz stał i patrzył jak mała dziewczynka.

Shaka_01

he he he ;) rzeczywiście
Jakby nie do końca ogarniał co się dzieje ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

oglądam Ringera! nareszcie się wzięłam xd. właśnie zabieram się za 4 odcinek (dosłownie, ładuje mi się xd).

Shaka_01

niestety po 10 odcinku przerwa do stycznia ;(
nie wiem jak ja to przeżyję :(

ocenił(a) serial na 10
immortal13

dasz radę, jak skończę (jestem po 4 odcinku) to sobie pogadamy o tym xd.! wciągający, ale mam nadzieję, że rozwiną temat córki Andrew.

Shaka_01

Jak na razie to tak trochę ale koniec 10 zapowiada że rozwiną ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Aaaaa! Widziałam Jason'a. ! Jestem po 6 odcinku ! Uwielbiam go ! Jako nauczyciel prezentuje się równie dobrze jak, gdy grał Logana xd. Swoją drogą to zabawne, że jesteś aktorem, masz 29 lat i możesz równocześnie grać trzydziestolatka i osiemnastolatka. xd. Nauczyciela i ucznia. ;d

A Juliet jest strasznie fajna! Coraz bardziej ją lubię xd. Szczerze mówiąc to liczę na jakieś bliższe kontakty uczennicy z nauczycielem ;d. I wielbię scenę w której Juliet daje Tessie (? chyba tak miała na imię) 20 dolarów. xd

Shaka_01

Tak, to była zabawna scena ;) Juliet pokazała charakterek ;)
A co do Jasona to jest po prostu świetnym aktorem i potrafi wcielić się w każdą postać

ocenił(a) serial na 10
immortal13

i znowu zostałyśmy same xd ^

Shaka_01

A VM znowu wypadła z pierwszej setki ;(
A co do Ringer to Jason jest cudowny w tym serialu ;) chociaż gra nauczyciela to nadal jest taki "loganowy"

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Bardzo loganowy ;] a mi został już tylko 1 odcinek Ringera, więc najprawdopodobniej dzisiaj skończę oglądać ;/

Shaka_01

Szybko ci poszło ;) Ja oglądałam prawie na bieżąco więc na każdy odcinek musiałam czekać ponad tydzień... to czekanie było straszne. I choć szkoda że teraz trzeba czekać do stycznia ale z drugiej strony to chyba nie miałabym czasu bo święta się zbliżają i jeszcze koniec półrocza i trzeba oceny poprawiać na w miarę przyzwoite ;(

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Napisałam przed chwilą strasznie długi komentarz i mi się usunął. ; / Więc nie będę go pisać od nowa xd. Ale myślisz, że pan C zgwałcił Juliet? Czy ona sobie to wymyśliła? ;d

Shaka_01

Myślę że tego nie zrobił to do niego nie podobne. A poza tym obejrzałam zwiastun 11 odcinka i tam widać że Bridget uderzyła go w twarz (pewnie Juliet jej powiedziała o gwałcie albo dowiedziała się w jakiś sposób) a on wyglądał na zaskoczonego jakby rzeczywiście nie wiedział o co chodzi.
Ale z drugiej strony to też szkoda by było gdyby się okazało że Juliet to wymyśliła bo ją polubiłam (szczególnie za to że lubiła pana C)
;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja też polubiłam Juliet. "to do niego nie podobne" chyba masz na myśli Logana, bo tak naprawdę pana C jeszcze nie znamy xd. Widziałam zwiastun. Zapowiada się świetnie! ;)

Shaka_01

No tak, chyba trochę Logana ;) ale mam nadzieję że mam rację.
A tak swoją drogą to ciekawe co właściwie knuje Siobhan...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nawet bardzo ciekawe. i po co wróciła ?

Shaka_01

A oglądasz The lying game? Wydaje się trochę podobne do Ringer tylko w wersji młodzieżowej...

Shaka_01

W Ringer niczego nie można być pewnym i właśnie to jest ciekawe ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Tak, oglądam TLG. Pierwsze dwa odcinki były świetne. Później robi się gorzej. A pod koniec strasznie wszystko plączą, odnoszę trochę wrażenie, że scenarzyści już nie wiedzą co robić. Ale serial ciekawy, wart obejrzenia. ;) Pierwszy raz się chyba spotykam z tym, że pierwsze odcinki są lepsze niż te późniejsze. xd

Shaka_01

http://www.filmweb.pl/person/Jason+Dohring-145714/discussion/Chodz%C4%85ce+clich %C3%A9.-1797290

Aż nie wiedziałam jak to skomentować :(

ocenił(a) serial na 10
immortal13

faktycznie, brak słów ^.

bierzesz się za The Lying Game? ;]

Shaka_01

Już jestem po paru odcinkach, ciekawe...
Ale wolę RINGER ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja też wolę Ringera. szkoda, że wychodzi dopiero pod koniec stycznia. już nie mogę wytrzymać ! ;)

Shaka_01

Ja tak samo. TLG kręci się za bardzo wokół nastolatek a RINGER jest już normalne.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Mnie nie przeszkadza, że się kręci wokół nastolatek, ale wkurza mnie, że... w którym odcinku jesteś? bo nie wiem ile mogę pisać żeby ci oglądania nie zepsuć xd

Shaka_01

Ostatnio trochę nadrobiłam i jestem na bieżąco tzn. już po 11

ocenił(a) serial na 10
immortal13

właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że ja nie jestem na bieżąco xd. odkąd wyszły odcinki po przerwie to nie oglądałam xd. dzisiaj zamierzam to nadrobić. ;] więc wieczorem jak oglądnę to napiszę ;)

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

oglądałam i stwierdzam, że odcinki po przerwie są z milion razy lepsze niż te przed przerwą !

Shaka_01

dawno nie zaglądałam na forum VM
Tylko jak teraz będziemy oglądać po wprowadzeniu ACTA masakra...
Też myślę że robi się ciekawiej, dobrze że wróciła prawdziwa Sutton ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

a oglądałaś nowego Ringera ? ;)

Shaka_01

Tak i coraz bardziej wkręcam się w ten serial. A ty?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja też oglądałam. myślisz, że pan C naprawdę zgwałcił Juliet ?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja też oglądałam. myślisz, że pan C zgwałcił Juliet? bo ja teraz sama nie wiem.^

Shaka_01

Ja też ale coś mi nie pasuje. Przez cały czas tej imprezy spoglądali na siebie, jakby na coś czekali. Moim zdaniem razem to wymyślili i coś uknuli tylko nie mam jeszcze pojęcia do czego miałoby to ich doprowadzić, co chcą osiągnąć.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

o, mój komentarz się dziwnie podwoił. xd zrobiły się z niego dwa różne. xdd
a co do tego jak się na siebie patrzyli to się zgadzam, ale myślisz, że pan C zaryzykowałby swoją pracę i właściwie wszystko ?

Shaka_01

To mi właśnie nie pasuje, bo wygląda na takiego, któremu zależy na tej pracy,a nie stawiającego wszystko na jedną kartę, może niedługo wszystko się wyjaśni.
Oglądałaś 12 odcinek? Ja jeszcze nie, nie mogę go nigdzie znaleźć...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja też nie oglądałam. I też nie mogę nigdzie znaleźć... ale jak znajdziesz to napisz i ja jak znajdę to też napiszę., ok? xd

Shaka_01

jasne ;)

Shaka_01

http://www.youtube.com/watch?v=RhyOqNZpNDc&feature=related

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones