serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wirus

The Strain
2014 - 2017
43m
6,6 13 739
ocen
6,6 10 1 13739
Na pokładzie samolotu lądującego w Nowym Jorku zostaje odkryty śmiercionośny wirus. więcej mniej
Wirus zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wirus
Zwiastun nr 1
Wirus
Spot nr 1
nr 1 2014-06-06T10:35:38 https://fwcdn.pl/webv/37/05/33705/thumbnail.33705.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/242/685442/_thestrain___takeover__extended_1_30_sec_.vp9.720p.webm

Po wylądowaniu Boeinga na lotnisku Kennedy'ego załoga samolotu nie odpowiada na wezwania radiostacji. Zaangażowani w akcję ratunkową epidemiolodzy odkrywają, że poza czterema pasażerami cała załoga jest martwa a na pokładzie znajduje się trumna. Wkrótce grupa naukowców wraz z dr Ephraimem Goodweatherem (Corey Stoll) na czele mierzy się z nowym, nieznanym dotąd wirusem, który zmienia ludzi  w żądne krwi stworzenia.

na podstawie
Guillermo del Toro (powieść) / Chuck Hogan (powieść)
studio
Mirada
tytuł oryg.
The Strain
inne tytuły
Guillermo del Toro rozważał powierzenie roli profesora Abrahama Setrakiana w serialu Royowi Dotrice'owi, który wcześniej wcielał się w tą postać w reklamach pierwszej części powieści.
John Hurt miał zagrać postać profesora Abrahama Setrakiana w serialu. Wystąpił nawet w odcinku pilotażowym. Jednak później zdecydował się odejść z produkcji. Ostatecznie w obsadzie zastąpił go David Bradley, a sceny z jego udziałem wycięto i nakręcono od początku.
Lauren Lee Smith miała zagrać w serialu rolę Kelly Goodweather, jednak odeszła z produkcji, a jej miejsce w obsadzie zajęła Natalie Brown.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

3 Sezon

ocenił(a) serial na 9

Mam nadzieję, że uśmiercą Zacka tak wku..dziecka w serialu jeszcze nie było. Cały czas liczyłem, że mamuśka go wysuszy

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Serial fajny bo lubię takie klimaty może nie powale ale warto obejrzeć. Zastanawia mnie tylko jedno jak jest epidemia wampiry mordują ludzi na ulicach NY to czemu nie ma blokady miasta gdzie wojsko gwardia narodową siły specjalne ekipy naukowcow ludzie chodzą po ulicach chodzą do kina knajpy metra jak by to była...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

S03E10 finał sezonu

ocenił(a) serial na 10
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones