PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92048}

Złotopolscy

3,3 18 401
ocen
3,3 10 1 18401
Złotopolscy
powrót do forum serialu Złotopolscy

Ogłaszam plebiscyt na najbardziej popularną wśród użytkowników Filmwebu postać ze wspaniałego serialu ZŁOTOPOLSCY..
Oto nominowani:
1. Wiesiek Gabriel - bohaterski policjant, niestrudzenie czuwający nad bezpieczeństwem policjant
2. Marek Złotopolski - przedstawiciel wymierającego gatunku uczciwych polityków,, "ostatni sprawiedliwy"
3. Marylka - symbol równouprawnienia kobiet i mężczyzn, z racji realizowania się w typowo męskim zawodzie, piękna i odważna
4. Kacper Złotopolski - utalentowany artysta, którego wdzięk, urok i częste problemy przyciągają przed telewizory nie tylko przedstawicieli płci pięknej
5. Kleczkowska - kolejna wspaniała kobieta, śmiała i wyrazista, której punkt widzenia i perypetie nadają smak tem dziełu sztuki jakim są ZŁOTOPOLSCY

To tylko 5 propozycji, można dodawać własne z uzasadnieniem. Gdyby pojawili się przypadkiem członkowie ZKKR wykażcie się umiejętnością czytania ze zrozumieniem i odpowiadajcie zgodnie z tematem.

DIONIZY ZŁOTOPOLSKI jest poza konkursem. Uznaję to za oczywiste, że jest ulubioną postacią każdego użytkownika, mimo że nie ma Go pośród nas. Jego mądrość, poczucie humoru i talent strategiczny pozostanie na zawsze w naszej pamięci.... Dlatego jest idolem FWK http://www.filmweb.pl/Topic?id=456083 [www.filmweb.pl/Topic?id...]

ocenił(a) serial na 10
Villandra_swietlista

postać nr 1 dla mnie to oczywiście Józek Listonosz (za urok osobisty) a zaraz po nim Elżunia (kobiety powinny brać z nij przykłam, szczególnie jesli chodzi o makijaż :). potem długo, długo nic a potem Marcysia ('Waldek, ale ty nie masz żadnej innej?') i Wiesiek (teraz poważnie: odrzucił lepiej płatną pracę, zeby zostać w swojej ukochanej pracy i z ludźmi, których dobrze zna i dobrze mu się z nimi pracuje- takich jak on już nie ma wielu).

Villandra_swietlista

Najlepszymi postaciami ze ZŁOTOPOLSKICH wg. mnie są Agata Gabriel,Marcysia Biernacka , Angelika , Elżbieta Kleczkowska i Alina Janowska

użytkownik usunięty
Villandra_swietlista

Tak jak piszesz Dionizy Złotopolski, który jest poza konkursem.
Zenek Pereszczako
Listonosz Józef

Villandra_swietlista

Wiesiek i Eleonora- przedstawicielka rodu Gabrielów, spokojna i religijna kobieta.

Mateusz_dziura

Oczywiście Wiesław, jednak brakje mi w tym serialu takiej cioci Stasi, która czaju zawsze chętnie naparzy i Macka,który upiłby pół Złotopolic piwem Bartek:D

ocenił(a) serial na 4
Eulalia_3

Ja osobiście postuluję za kandydaturą Marcysi Biernackiej :) pozdro :)

Villandra_swietlista

Kleczkowska is the best
gofry na głowie, wiejski temperament. Jest po prostu kapitalna, przy niej Rysio to zero.

Villandra_swietlista

Andżelika jest poza konkurencją.Nie lubię "Złotopolskich",rzadko ich oglądam,ale jak już to uwielbiam sceny z Andżeliką.Na pewno coś ciekawego wnosi do serialu.Fajna młoda osoba.
Poza tym lubię jeszcze Tomka.Jego losy są dość podobne do moich,więc może stąd ta sympatia.
Ale pozostałych niespecjalnie lubię.

Villandra_swietlista

KLECZKOWSKA JEST ŚWIETNA ,JÓZEK NA ROWERZE I MARCYSIA ZA TE JEJ SŁOWA W RODZAJU NP.KIELNERKA .

użytkownik usunięty
Villandra_swietlista

oczywiscie Wiesiek a tak wlasciwie co sie stalo z zenkiem ? bo go nigdy nie widac w złotopolicach hehe

Villandra_swietlista

Zenek, Wiesiek i Marcysia- o Zenku to w ogóle powinni zrobic odrębny film- przeciez to kultowy bohater czy tego nikt nie widzi?

Villandra_swietlista

Oczywiście,że Andżelika Kwaśniewska.Gra ją moja ulubiona młoda aktorka-Klaudia Halejcio.I gra po prostu genialnie.Andżelika jest wspaniała.Jej rozmowy z Froteckim,Józefem,a przede wszystkim z Kleczkowską to prawdziwe perełki.Zawsze z niecierpliwością czekam na scenki z Andżeliką.Nie tylko wprawiają mnie w dobry nastrój,ale często rozśmieszają do łez.Ta postać bardzo wiele wnosi do serialu,bez niej byłoby nudniej i mniej ciekawie.
Wielkie brawa należą się Klaudii Halejcio za to,że potrafiła stworzyć tak ciekawą postać.

Jimmy_6

dodam jeszcze Janeczkę czyli Monikę Stefaniak bo bardzo mi sie podoba jako kobieta,szkoda że tak rzadko sie pojawia.

ocenił(a) serial na 8
Villandra_swietlista

Moimi ulubionymi postaciami są Wiesiek Gabriel i Pan Józef. Dużo uznania mam też do aktorki grającą Andżelikę, wykonuje kawał świetnej roboty.

ocenił(a) serial na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones