Z Archiwum X
powrót do forum 9 sezonu

... jak to będzie? Już sezon 8 miał być mało znośny, a wcale nie był taki zły. Naprawdę polubiłam Doggetta, choć byłam do niego nastawiona baaaardzo sceptycznie. Okazał się ciekawą postacią, mimo iż był zupełnie inny niz Mulder, to sprawił, że oczekiwanie na naszego Ufo-maniaka nie było aż takie ciężkie.
Jednak wiem też co czeka mnie w tym sezonie - Mulder tylko w finale sezonu. A nie oszukujmy się, brak duetu Mulder i Scully to nie jest to samo archiwum.
Mam nadzieję, że gdy odezwę się za jakis czas, to moja opinia będzie tylko pozytywna.

ocenił(a) serial na 8
Ameliah

Ja właśnie zaczęłam oglądać. Jakoś wcześniej sobie odpuściłam chyba właśnie ze względu na brak Muldera ale obejrzę. Za Doggetem nie przepadam. Cos tam na podglądzie przelecę. No ale obejrzeć w końcu trzeba, bo tych z 2016 i 18 też nie oglądałam. Pora nadrobić zaległości

ocenił(a) serial na 6
Ameliah

Po 7-mym sezonie wiele się zmieniło. Serial robiła chyba zupełnie ina ekipa, bo oprócz zniknięcia Muldera, zmienił się też styl filmowania - na gorszy. W pierwszych sezonach odcinki były wykonywane bardzo profesjonalnie. A w sezonie 8 i 9 wszystko jest jak z filmów klasy B - serial stał się ciemny, lokacje ciasne, pomieszczenia słabo doświetlone a dialogi bohaterów jakby pisane przez amatora. Ogromny spadek jakości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones