PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 464
oceny
7,0 10 1 13464
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

lubie x files ale jak tak dalej to i chyba zakonczy to sie na 6 odciku. odcinki z lat 90 w porownaniu do tych to mistrzostwo, no niby byly dopiero 4 ,moze cos sie zmieni.

pio8510

Ha, ja mam podobne odczucia, ale nie wiem, czy tamte odcinki były lepsze, czy to ja byłam dzieckiem i wtedy inaczej to odbierałam, bo nie powtarzałam oglądania starych odcinków, tylko pamiętam je z dzieciństwa. Ogólnie mam przeogromny sentyment do tego serialu i do dziś mam dreszcze słysząc melodię z początku, ale jakoś te nowe odcinki mnie nie wciągnęły.

narja

czas pokaże, od kilku lat czekalem na nowe sezony, no są ale nic wiecej, sa jakeis puste bohaterowie jakby na jakims kacu, ogladam rowniez stare odcinki a raczej przerobiłem wszystkie sez.niedawno wiec mam małe porownanie i jest kiepsko. No 5 i 6 ma niby powalac ale nie bede spoilerowal. co do muzyki to tak wiekszosc z lat dziecinstwa mialo, pamietam jak zaczynalo sie Miasteczko Twin Peaks, wystarczylo mi 2 min i uciekalem spac he he, 2 lata temu odswiezylem go sobie no i okazal sie zwyklym serialem.

pio8510

Bzdury gadasz. Twin Peaks to najlepszy serial lat 90' i jedyne mu dorównują Sopranos, The wire, Breaking Bad.
Obejrzałem wiele świetnych seriali, ale żadne nie mają takiego klimatu jak Twin Peaks i Robin of Sherwood.
Te dwa seriale można oglądać wiele razy. I ciągle miło do nich powracać.

returner

nie do konca mi o to chodzilo ze Twin Peaks jest kiepski tylko ze z lat dziecinstwa zostal zapamietany w mojej glowie jako straszny film, film grozy, horror. gdyby byl kiepski to bym go po pierwszym odcinku odpuscil, a caly z przyjemnoscia obejrzalem.

narja

Oglądałem całość w 2011 roku.
X-Files do dziś jest świetne, ale tylko 7 pierwszych sezonów. 8 i 9 są już gorsze.
10 jak dla mnie jest parodią i ma co najwyżej poziom tych najgorszych sezonów 8 i 9.

returner

Jestem właśnie po 5 odcinku i parodia, to chyba najlepsze określenie niestety. Spodziewałam się więcej po tym serialu i tak jak jeszcze poprzednie 4 odcinki by się obroniły w jakimś innym przeciętnym serialu, bo Z archiwum X ustawiło sobie, jakby nie patrzeć, bardzo wysoko poprzeczkę, tak 5 odcinek nawet nie oczekując wiele jest mało wciągający.

pio8510

jezeli sie nudzice to mozecie rowniez zobaczyc Hemlock Grove,Miasteczko Wayward Pines,The Killing. dla mnie rewelacyjne seriale, ale kazdy ma inny gust

pio8510

a i to moim zdaniem jest niezle :The Leftovers

pio8510

Ja od czwartego odcinka mam wrażenie, że ten nowy sezon to jakiś pastisz starego dobrego X-Files.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones