PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687989}

Za głosem serca

Lo que la vida me robó
7,8 894
oceny
7,8 10 1 894
Za głosem serca
powrót do forum serialu Za głosem serca

Od 15 czerwca (poniedziałek) o godzinie 16:00 na TV Puls. Mi godzina pasuje. Jestem ciekawa tej telenoweli. Zaczęłam oglądać Dzikie serce na początku super a później takie nudy. Ta telenowela pojawiła się we właściwym czasie.

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

Oglądałam tę telenowelę w wersji premierowej po hiszpańsku, jest super :) Dużo lepsza niż "Dzikie serce", które dla mnie jest kiepskie.

agata.15111990

To się cieszę bo dzikiego serca nie mam zamiaru już oglądać.

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

Nie zawiedziesz się, zarówno pierwsza "część" telenoweli jak i druga, czyli po przeskoku czasowym są ciekawe.

agata.15111990

To fajnie.

ocenił(a) serial na 10
agata.15111990

Ile odcinków ma ta telenowela ?

ocenił(a) serial na 10
pati1109

196.

ocenił(a) serial na 10
agata.15111990

Yhym.Nie no zapowiada sie ciekawie,fajna obsada ,godzina mi na razie pasuje ..ale szkoda,że nie od września..bo zaraz wakacje i pewnie będe na dworze a nie w domu przed tv ;p

agata.15111990


agata.15111990 tobie też nie dogodzi na pewno zaczęłaś oglądać Dzikie Serce od pierwszego odcinka miałaś zdanie co do telenoweli że ciekawie się zapowiada że będzie Dzikie Serce Ciekawe. a teraz piszesz że nowa Telenowela Za Głosem Serca jest dużo lepsza niż Dzikie Serce które dla ciebie było kiepskie, jak już zapowiedź jest nowej telenoweli to przerzucisz się na telenowele Za Głosem Serca, bo uznasz że ciekawie się zapowiada. naprawdę tobie nic nie dogodzi. właśnie że nieprawda Dzikie Serce nie jest kiepskie , Dzikie Serce jest ciekawe i ciekawie się dzieje w Dzikim Sercu mnie się podoba Dzikie Serce , ja w życiu na oglądałam się wszystkich Telenowel te stare co lecieli i te nowe bo ty na pewno nie oglądałaś dużo telenowel co ja się na oglądałam , oglądałam ze starych telenowel Paloma, Zdradzona Miłość , Fiorella , Luz Maria, Dziki Księżyc , Sidła miłości , Zakochane Serce , Amor Latino i wiele wiele innych dla wszystkie telenowele stare i nowe są fajne i ciekawe i nie są kiepskie tak jak ty piszesz że Dzikie Serce jest Kiepskie

eizagonzalez

jak zapowiadali Dzikie Serce to wszyscy zaczęli oglądać i że ciekawa bedzie telenowela iż że się ciekawie zapowiada
eizagonzalez teraz piszesz że później są takie nudy , zaczęłaś oglądać Dzikie Serce na początku super a teraz twierdzisz że później nudy. Dzikie Serce nie jest nudne, jak dla mnie Dzikie Serce jest ciekawa telenowelą a tobie i wszystkim nie dogodzi jak zaczęłaś oglądać Dzikie Serce na początku a jak się pojawia zapowiedź nowej telenoweli Za Głosem Serca , to przerzucicie się na Telenowele Za Głosem Serca bo uznacie że sie zapowiada ciekawie a o Dzikim Sercu będziecie pisać że były później nudy tylko na początku super

ocenił(a) serial na 10
Basia198930

Dzikie serce, podobnie jak LQLVMR obejrzałam w całości w premierowej odsłonie i na tej podstawie mam takie zdanie jakie mam. Każdy ma prawo do własnej opinii w danym temacie.

ocenił(a) serial na 8
Basia198930

Basia198930, jeśli ktoś zaczyna oglądać jakąś telenowelę, to nie znaczy, ze musi ją obejrzeć do końca. Jeśli w trakcie oglądania telenowela przestaje się podobać, to nie ma sensu się dalej na siłę męczyć, można przestać ją oglądać a zacząć oglądać coś innego.
Piszesz, że Dzikie Serce jest ciekawe - ale to jest Twoje zdanie, ktoś inny może uważać, że jest nudne (nawet jeśli zapowiadało się ciekawie).

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

Obejrzałam 40 odcinków LQLVMR świetna telka, ciesze się że w końcu będzie w Polsce ;)

eizagonzalez

booosssko !! czekałam na tą telę :D

ocenił(a) serial na 8
eizagonzalez

Będę oglądał ze względu na ślicznotkę Boyer,ach...... ;D

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

Dawno nie oglądałam żadnej telenoweli i na razie nie mam za bardzo ochoty ale godzina m pasuje i jest tam Boyer ..to może sie skuszę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones