siema ludziska jak tam u was 14 odc. bo mi sie juz konczy sciagac
ps. cos czuje ze bedą jaja w tym odcinku
Mi też porawie kończy ściagać. Też czuje że coś bedzie. Ściągam przez torrenta.
no to ja właśnie dodałam do ściągania wooolniuśko idzie. Dobijający jest fakt, ze piętnasty (ostatni z tego sezonu!!!!) odcinek bedzie dopiero w marcu :( no nie wyrobię ;)
eee?skad wiesz ze 15 odcinek to bedzie ostatni z tego sezonu?;/ tzn wiem ze jest 15 tytułow narazie ale...wydawalo mi sie ze przedluza.To znaczy ze kolejne beda w 3 serii? czy jak? jak masz jakies zrodlo dzie cos o tym pisza to odp :]
How many episodes are there in Series 2?
"Are there also 24 episodes in series 2? —The preceding unsigned comment was added by VS24 (talk • contribs) January 24, 2006.
Not including the specials, there are expected to be 24 episodes. Jtrost 14:49, 24 January 2006 (UTC)
The producers said that there are going to be 24 hrs of Lost in total for this season. This means that there is 23 episodes including the 2 hr season finale. Heyer8472 20:04, 28 January 2006"
zrodlo:wikipedia.org
pozatym 15 odcinek normalnie planowo 22 lutego premiara w abc :)
sezon telewizyjny w USA kończy sie w maju i wszystkie takie hity jak LOST ostatni odcinek mają w ostatnim tygodniu maja. a odcinek 15 będzie 1 marca.
Widac że zielona chce wprowadzic niepotrzebny szum albo jest totalnie zielona :)
Normalnie nie wiem kto Ci Zielona wcisnoł taki kit, albo gdzie Sama go znalazłaś, ale tak jak poprzednik pisał, kolejny odcinek Lost zostanie wyemiotwany 22 lutego.
I do jasnej cholery odcinków 2 serii bedzie 24, juz chyba kazdy to napisał, jesli nie to dowiedział sie o tym, bo praktycznie w kazdym temacie jest to napisane, większosć postów, Karwa Fa to zawiera.
A pozatym mnie najbardziej dobija fakt ze 2 seri zostanie zakończona na odcinku 5
Normalnie niemoge ostatnio i tak jak napisał jeszcze inny poprzednik, wparowałaś tu chyba, zeby tylko i wyłącznie siać zamęt :/
Ogolnie idź spać .... albo coś , heh