PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111524}

Zaklęte serce

Mariana de la noche
7,2 620
ocen
7,2 10 1 620
Zaklęte serce
powrót do forum serialu Zaklęte serce

Kocham go

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam tą telenowelę - moja ulubiona! Niesamowita historia :) Najlepsze postacie to Mariana i Atilio :)

ocenił(a) serial na 10

No dokładnie. Wiesz mam nawet ochotę znowu obejrzeć Zakazane Uczucie :D

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

O ,:) fajnie , ja będę dopiero oglądała jak skończy się Corazon indomable ,wtedy obejrzę ZakaZane uczucie i oczywiście Zaklęte serce .

ocenił(a) serial na 10

hehe ja to nie mogę się powtrzymać przed oglądaniem Zaklętego Serca xd
Ale Zakazane Uczucie też było naprawdę dobre.

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Zgadzam się obie telki były wspaniałe , w Zaklętym sercu dawali czadu Atylio i Marcia ,a w Zakazanym uczuciu ,Rogelio i Cynthia .

Nie dziwię się.

ocenił(a) serial na 10

hehe no ba :D teraz jeszcze czekam na te muzyczki z ZS xd podoba mi się jeszcze ta, która często leci przy Carol i ta, które leciała wtedy kiedy Marcia dała Ignaciowi naszynik w 19 odcinku xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Naszyjnik z sokołem ,wtedy Ignacio się dowiedział ,kto go tak nienawidzi .//.Tak muzyczka była śliczna )

Dzisiaj są urodziny Alejandry ,trzeba będzie jej wszystkiego życzyć najlepszego *}

ocenił(a) serial na 10

tak taka ''niebezpieczna''
Wiem przypomniało mi się ze 2 godziny temu, że są jej urodziny :D ja to zawsze jej życzę jak najlepiej :D

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Lata mijają a Ona wciąż jest taka piękna .).
Maricruz dziś miała super ubrania. Pdobala mi się jej różowa sukienka ślicznie wyglądała

ocenił(a) serial na 10

zgadzam się z jednym i drugim :)
Wczoraj pokazali synka Octavia i Simony faktycznie słodziutki!

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

I to bardzo , a Miguelita jeszcze nie pokazują a to już spory chłopczyk ,chyba będzie to dziecko z bląd kreconymi włoskami i tez będzie słodki ,tak jak inne dzieci telki.

ocenił(a) serial na 10

No wszystkie są takie śliczne i kochane :D
Jenak Jose Antonio faktycznie pocałował Solitę xd
Solita ma pecha ;/ Najpierw ten dziad Eusebio ją zgwałcił, teraz ten się na nią rzuca ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Jose Antonio to kawał kanali ,zakłamany typ ,wczoraj jakby nie wiedział co dzieje się z Solitą i głupio pytał przy Sancie ,co ci jest Solito ? bezczelny tym dwulicowy łajdak ,nie znoszę go!

ocenił(a) serial na 10

a ta durna Santa dlaczego nie powiedziała MC, że to on pocałowal Solitę? może coś przeoczyłam

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Bo się bała ,że Maricruz może nie uwierzyć i że Santa żle zrozumiała./
Ta tela jest taka nudna ,ciągle to samo , a dialogi są takie beznadziejne ,że aż nie chce się słuchać co paplają.

ocenił(a) serial na 10

aha dzięki. W sumie Maricruz mogłaby nie uwierzyć, tak samo jak w to, że JA ją okradał, ale mimo wszystko powinna jej powiedzieć.
Masz rację w kółko to samo pitolą nie da się już na to patrzeć nieraz w ogóle przełączam w połowie albo nie czekam już na końcówkę po reklamie ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Powinna ,ale masz racje pewnie by nie uwierzyła .
Tela jest najbardziej absurdalna ,ze aż głowa boli //

Czym bliżej końca tym gorsza .

ocenił(a) serial na 10

noo masakra a ten Perico jaki cham!!! Solita go w dupę powinna kopnąć!!!

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Głupek wybrał malarkę a ta z pewnością chce tylko się zabawić i pózniej rzuci go jak starą szmate, w tej telce to ja narazie jedynym najmądrzejszym facetm jest Alvaro i ,Alejandro kiedy jeszcze żył ,bo na rancho to nawet nie są warci kopnięcia w dupe. Jeden gorszy od drugiego.

ocenił(a) serial na 10

no dokładnie. a wczoraj ryknęłam śmiechem jak zobaczyłam scenę z malarką i księdzem, a on potem kazał jej klękać hahahhaha xd

ocenił(a) serial na 10

Najgorsze że te odcinki okroili a naprawdę te niektóre usunięte sceny są świetne. Marzy mi się objerzeć ZS w lepszej jakości, takiej jak mam na dvd te 3 odcinki.

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

To jedynie pewnie orginalne są ładniejszej jakości ..OJ tak sceny które usunęli były fajne ,szkoda ,że to zrobili

ocenił(a) serial na 10

no :(

ocenił(a) serial na 10

Ej ja myślałam, że chodzi Ci o tą akcję z kolacją i z kwiatami co było wczesniej , ale teraz jestem na 80 odcinku i dopiero teraz to jest ^ ^ kurde można się pogubić. Podobała mi się scena jak Rogelio wyobrażał sobie, że chodzi :)
W ogóle śmiać mi się chce z Cynthii, tak chciała zarządzać hacjendą, że jej to teraz bokiem wyszło ^ ^

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Śmieszne było te wzrokowe porównanie i te komentarze Rosaury ,że kwiat przy takim bukiecie od Rogelio nie pasują aby stały obok siebie ,widać była ,ża babsko chciało poniżyć Gustavo:)
Tak Cynthia i jej zarządzanie myślała że to tak jak się robi zakupy ,przez nią znów mieli kłopoty z klenbutrolem bo gamoń odesłała weterynarzy ,nie wiem czy to już oglądałaś czy nie

ocenił(a) serial na 10

Tak chciała go poniżyć, to było chamskie, nie jego wina, że nie ma tyle kasy co Rogelio ;/
Tak, to już widziałam i właśnie dlatego chciało mi się śmiać z Cynthii :D

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Ale i tak lubią Rosaurę i jej miłość do luksusu /..
Rogelio już wrocił czy nie ? jak wróci będzie działa się akcja ,tylko tyle napiszę/

ocenił(a) serial na 10

Też ją lubię xd.Tak Rogelio wrócił, ale jaja xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Nareszcie ,pan i władca haciendy wrócił ) ha ,ha ha ,bez niego nudy były Teraz ,wszystko będzie jak w zegarku ,wiadomo gdzie kota nie ma tam myszy harcują.

ocenił(a) serial na 10

no właśnie się śmiałam, że jak nie było Rogelia to taki chaos był ^ ^

ocenił(a) serial na 10

Myślałam, że to Bruno kazał ją zabić, ale jednak nie. Tylko szkoda, że Miguela wrobili ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Pewnie już wiesz ,ze to Rutylio to zrobił /
Tak Migel ma pecha

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

A jak tam telka z Andreą Fonseca i Jorge ,ciekawa czy taka sobie ?,wiem ,że zbyt mało tych odcinków i pewnie się jeszcze nie rozkręca .>

ocenił(a) serial na 10

Oj tego to jeszcze nie zaczęłam oglądać i szczerze to nie wiem czy obejrzę przez tą okropną jakość na yt ;/ Ale wątpie, żeby była tak zła, żeby z niej zrezygnować po 25 odcinkach, przesadzili ;/

ocenił(a) serial na 10

Oj jeszcze nie zaczęłam jej oglądać i szczerze to nie wiem czy oejrzę przez tą tragiczną jakość na yt ;/ Ale wątpie, że była tak zła, żeby ją kasowali od razu po 25 odcinkach ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Wiesz Ja tak samo miałam chęć obejrzeć ,ale obraz kiepski prawie twarzy nie widać i sobie odpuściłam .

ocenił(a) serial na 10

Wiesz, że jest jeszcze druga entrada tej telki Atrvete a Olvidarme, zobacz : http://www.youtube.com/watch?v=PdtSL3xUGgI Ale Ignacio i Chachi mieli sceny hehe ^ ^

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Entrada piękna ;) ,rzeczywiśćie sceny były dość odważne szkoda ,że ta telka miala tak mało odcinków ,Jorge i Andrea byli piękną parą ,ciekawi mnie dlaczego nie nagrano więcej odcinków

ocenił(a) serial na 10

Też bym chciała. Tylko to jest Adriana, nie Andrea, Andrea to miała chyba w tej telce na imię :)

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Oczywiście masz racje , muszę zobaczyć obsade tej telki i sprawdzić ilu osób z Zaklętego serca wystąpiło czy tylko tych 2 aktorów

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze Eladio

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Trzech aktorów z Zaklętego serca wystąpiło zapomniałam o Alejandrze .

ocenił(a) serial na 10

Nie trzech a co najmniej 5, bo Isidro i Mama Lupe też :)

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Ah widzisz zapomniałam o nich , być może gdyby Cesar Evora wystąpil w tej telce było by więcej odcinkow.
Zaklęte serce było chyba póżniej nagrywane niż ta krótka telka

ocenił(a) serial na 10

O tym samym pomyślałam, że Gdyby Cesar grał, toby tak szybko pewnie nie skończyli :) I pewnie więcej aktorów by było. W tej telce w ogóle też mieszkali w górniczym miasteczku ;)

ocenił(a) serial na 10

Jeszcze Eladio

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Napewno było by więcej aktorów gdyby nie było tak mało odcinkow ,

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

chciałabym obejrzeć tą telkę )..

AnneBoleyn1536

A gdzie moge obejrzec zaklete serce odc31

ocenił(a) serial na 10
anka6851

Pzepraszam, ze tak dlugo nie odp, ale znowu problem z netem ;/ pewnie juz wiesz, ze zaklete serce jest juz do 70 odc na youtube. i mam nadzieje wreszcie obejrzec zakazane uczucie
Masz racje co do Alejandry w 100% lepiej bym tego nie ujela ;) Na szczescie Zaklete Serce kolezanka posciagala mi na pena to sobie w tym czasie ogladalam i nie moge sie doczekac kolejnych odcinkow xd

ocenił(a) serial na 10
anka6851

Sorry, pomylilam Cie z Anidą xd W kazdym razie wszystkie odcinki Zaklete Serce beda na youtube xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones