Wybieramy najbardziej inspirującą postać z produkcji dla młodzieży

Już dziś na Netflix możecie obejrzeć film "Prawie jak gwiazda rocka" na podstawie powieści Matthew Quicka. Jego bohaterka Amber Appleton (Aulii Cravalho) nie traci animuszu nawet wtedy, gdy w jej życiu osobistym nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Kiedy natyka się na kolejne przeciwności, które mogą zniweczyć jej plany, musi nauczyć się czerpać siłę od swoich najbliższych, aby iść dalej. Z tej okazji zapraszamy do udziału w ANKIECIE. Możecie wybrać w niej najbardziej inspirującą postać z filmów i seriali dla młodzieży. Do dzieła!

Czas trwania: 31 grudnia 2020

ankieta

Wybieramy najlepszy polski film osadzony w realiach II Wojny Światowej

Już w niedzielę na antenie TVP kolejny odcinek serialu "Ludzie i bogowie", inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami z czasów II Wojny Światowej, który opowiada o działaniach specjalnego oddziału kontrwywiadu AK. W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, w której możecie wybrać najlepszą Waszym zdaniem produkcję rozgrywającą się w czasach II Wojny Światowej.  
  • Czy tylko mi brakuje tutaj jakiejś postaci z THE SOCIETY?

    casscass

    Czy tylko mi brakuje tutaj jakiejś postaci z THE SOCIETY? Jest tam sporo inspirujących postaci a tutaj żadnego przykładu. Co wy na to?