PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860232}

Grillmasterzy w akcji

The American Barbecue Showdown
6,7 151
ocen
6,7 10 1 151
Grillmasterzy w akcji
powrót do forum programu Grillmasterzy w akcji

NO tak zerkając na uczestników, którzy poza grillem nic nie potrafią :D

ocenił(a) program na 8
makaes

inspirowałeś się sobą pisząc ten komentarz?

ocenił(a) program na 3
Dominoday2017

Nie. Inspirowałem się nieudolnymi próbami zrobienia jakiejkolwiek sałatki. No i średnią nadwagą uczestników :D
A Ty jakie masz kompleksy, że tak się przy...szasz?

ocenił(a) program na 8
makaes

Co ma nadwaga do umiejętności? Znasz ich? Weź człowieku popatrz na siebie zanim powiesz o kimś, że nic nie potrafi. Wyraź swoją opinię o sposobie prowadzenia programu, poszczególnych odcinkach, pomysłach twórców a nie pierniczysz takie farmazony.

ocenił(a) program na 3
Dominoday2017

Porównuję ten program z innymi tego typu. Od Master cheff'ów po kuchenne rewolucje wszelkich naści i odmian.

Zdaję sobie sprawę, że jest on zrobiony pod widza Amerykańskiego, gdzie otyłość jest chyba chorobą narodową, ale - po prostu widać tu, że gdy Ci zawodnicy wychodzą poza strefę komfortu (grillowanie) to często się gubią.

Wspomniane przeze mnie inne programy przynajmniej stawiają na różnorodność i szeroką wiedzę kulinarną. Tu tego nie ma i bardzo mnie to irytuje...

(Choć nie przeczę. W zakresie grillowania są mistrzami)

makaes

Przecież tutaj wszystko rozchodzi się o grillowanie. Piekarzowi się nie zarzuca tego, że nie potrafi robić nic poza pieczywem. Nikt nie oczekuje wszechstronności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones