Odtwórz Zwiastun nr 1 1:54

Zobacz Małżeństwo po indyjsku zwiastun

Program tv

Indian Matchmaking

2020
6,5 166
ocen
6,5 10 1 166
13
chce zobaczyć
{"id":"856605","linkUrl":"/tvshow/Ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwo+po+indyjsku-2020-856605","alt":"Małżeństwo po indyjsku","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/66/05/856605/7925984.2.jpg"}
Swatka Sima Taparia prowadzi klientów z USA i Indii przez proces aranżowania małżeństw, co pozwala nam zobaczyć, jak obecnie wyglądają takie procedury.
{"seasons":[1]}
8
gatunek
produkcja
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Małżeństwo po indyjsku
Małżeństwo po indyjsku (2020) Zwiastun nr 1 1:54
Małżeństwo po indyjsku | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Program tv Co zrobić, jeśli chcesz znaleźć bratnią duszę, ale aplikacje randkowe cię nie przekonują, a w dodatku nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Ci młodzi single postanowili skorzystać z metod swoich prababek i zwrócić się do ekspertów. W ośmiu odcinkach programu zawodowa swatka z Indii, [person=2790643]Sima Taparia[/person], szczegółowo analizuje życie swoich klientów - od ich zainteresowań i ambicji po dokładne odczyty astrologiczne - i prowadzi ich przez proces aranżowania małżeństw. Od Houston po Bombaj single biorą udział w czasami zabawnych, czasami dziwacznych pierwszych randkach - zwykle w towarzystwie rodziny - aby sprawdzić czy osoba, która doskonale do nich pasuje na papierze, może okazać się miłością ich życia.

Co zrobić, jeśli chcesz znaleźć bratnią duszę, ale aplikacje randkowe cię nie przekonują, a w dodatku nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Ci młodzi single postanowili skorzystać z metod swoich prababek i zwrócić się do ekspertów. W ośmiu odcinkach programu zawodowa swatka z Indii, Sima Taparia, szczegółowo analizuje życie swoichCo zrobić, jeśli chcesz znaleźć bratnią duszę, ale aplikacje randkowe cię nie przekonują, a w dodatku nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Ci młodzi single postanowili skorzystać z metod swoich prababek i zwrócić się do ekspertów. W ośmiu odcinkach programu zawodowa swatka z Indii, Sima Taparia, szczegółowo analizuje życie swoich klientów - od ich zainteresowań i ambicji po dokładne odczyty astrologiczne - i prowadzi ich przez proces aranżowania małżeństw. Od Houston po Bombaj single biorą udział w czasami zabawnych, czasami dziwacznych pierwszych randkach - zwykle w towarzystwie rodziny - aby sprawdzić czy osoba, która doskonale do nich pasuje na papierze, może okazać się miłością ich życia.

tytuł oryg.
Indian Matchmaking
inne tytuły
Małżeństwo po indyjsku Polska
Więcej...
  • Nawet ciekawe, ale wylukrowane.

    Aniast_filmweb ocenił(a) program na 8

    Ciekawy program, warto obejrzeć. Jednak trzeba mieć na uwadze, że większość aranżowanych małżeństw poznaje się USA i każda ze stron ma wolną wolę, czy chce w to małżeństwo wejść czy nie. Kilka historii ma miejsce w Indiach i tam już sytuacja wygląda inaczej, przykładem jest chłopak który ... więcej

    2