Fragment Nr 1 Interstellar(2014): Fragment nr 1
Byt ludzkości na Ziemi dobiega końca wskutek zmian klimatycznych. Grupa naukowców odkrywa tunel czasoprzestrzenny, który umożliwia poszukiwanie nowego domu.

komentarze 11

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
1
n8n
Uwielbiam ten film. Jest Mega! Z niecierpliwością czekam na DVD!
filipex1001
Jeśli w całości ten film będzie związany z kosmosem to mogę już postawić dychę.
nieznajomy43
@_Garret_Reza_ znam te teorie, większość zostało obalonych, a co około 5 Amerykanin nie wie że ziemia krąży wokół słońca, ale ciekawiło mnie co ona powiedziała.
SlimShady85
Uwielbiam oglądać tego aktora, świetny ma talent.
_Garret_Reza_
Dzięki Kirq. @nieznajomy43, w USA ponoć jakaś część społeczeństwa uważa, że nie było lądowania na księżycu. Jedna z tych teorii spiskowych. Na zdjęciu cień skały pada gdzie indziej niż cień flagi itd.
nieznajomy43
pewnie lepsza scena była później. a i ktoś może mi powiedzieć co ona miała do misji apollo? bo ja uważam, że to jest oczywistością, że ludzie tam wylądowali.
Kirq
Ze słuchu: "Jedną z tych bezużytecznych maszyn, które kiedyś produkowaliśmy, był tomograf, i gdybyśmy nadal mieli choć jeden na chodzie, to lekarze byliby w stanie wykryć cystę w mózgu mojej żony, przed, a nie po jej śmierci. I zapewne to ona siedziałaby tu zamiast mnie, co pewnie byłoby korzystniejsze, bo to ona zawsze była spokojniejsza."
BUNCH
Może ktoś streścić o czym toczy się ta rozmowa? Nie zrozumiałem wszystkich słów jakie wypowiedział Matthew. Ma specyficzny akcent i się trochę pogubiłem.
DaroO2222
mówi że lepiej gdyby na jego miejscu siedziała teraz jego żona,gdyż to ona zwykła być tą spokojniejszą.

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię