Anthem trailer nr 1 (polski) - EA Play 2017 2019

produkcja

reżyseria

obsada

W tym współdzielonym świecie gry RPG akcji wcielasz się razem ze znajomymi w rolę wolnych strzelców – nielicznych śmiałków, którzy mają dość odwagi, by opuścić cywilizowane ziemie, wkroczyć do krainy pierwotnego piękna i zmierzyć się z czyhającym w niej niebezpieczeństwem.

Maksymalnie czwórka znajomych może wspólnie zmierzyć się z niebezpieczeństwami czekającymi na was po drugiej stronie muru. Tak jak kompani wspierają cię w twoich przygodach, tak twoje zwycięstwa i zdobyte nagrody wspomagają ich.

Korzystaj z różnorodnych egzoszkieletów klasy Javelin wyposażonych w rozmaite bronie i systemy wspomagające. Modyfikuj je sprzętem zdobytym na wyprawach w dzicz lub własnoręcznie wytworzonym, po czym lataj, skacz i wspinaj się po wspólnym otwartym świecie.

Doświadczaj potężnych zmieniających wygląd świata zjawisk jak choćby burze formujące. Walcz z dzikimi bestiami i bezwzględnymi bandytami. Badaj dawno zapomniane ruiny i szukaj sposobu na pokonanie sił planujących zniewolenie ludzkości.

Z każdym krokiem w nieznane będziesz rosnąć w siłę. Niezależnie od tego, jakie są twoje motywacje – chęć plądrowania, pragnienie zemsty czy poszukiwanie chwały – podejmowane wybory nieodwracalnie zmienią ciebie… a także otaczający cię świat.