Zobacz najważniejsze zapowiedzi z EA Play 2017

EA Polska / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zobacz+najwa%C5%BCniejsze+zapowiedzi+z+EA+Play+2017-123564
Zobacz najważniejsze zapowiedzi z EA Play 2017
W sobotę, na chwilę przed startem tegorocznego E3, Electronic Arts zorganizowało swoją konferencję, na której zaprezentowało nowe tytuły oraz nowe materiały z już zapowiedzianych gier. Poniżej znajdziecie najważniejsze zapowiedzi EA."Battlefield 1" - ponad 20 milionów grających (co nie znaczy, że sprzedano 20 milionów kopii), ciągłe wsparcie dla gry w tym roku, ogromny dodatek "W imię Cara" zadebiutuje we wrześniu. Poniżej możecie zobaczyć jego zwiastun."FIFA 18" - zaprezentowano zwiastun gry z fragmentami rozgrywki oraz zajawkę trybu kariery.


Zwiastun z fragmentami rozgrywkiZwiastun trybu "Droga do sławy"


"Need for Speed Payback" - zgodnie z obietnicą zobaczyliśmy pierwszy gameplay. Dużo przerywników filmowych, slow motion i absolutny brak realizmu. W grze wcielimy się w trzech różnych bohaterów.EA Originals - kolejną grą indie wydaną i sfinansowaną przez EA będzie "A Way Out", nastawiona na kooperację gra akcji od twórców "Brothers: A Tale of Two Sons". Choć gra będzie pozwalała na grę z kolegą po sieci, to twórcy tworzą ją z myślą o grze na podzielonym ekranie."A Way Out" - wideo zapowiadające


"A Way Out" - wideo z rozgrywką


"Anthem" - zupełnie nowa gra od BioWare. Na konferencji EA pokazano krótką zajawkę, więcej ma zostać zaprezentowane na jutrzejszej konferencji Microsoftu."NBA Live 18" - po średnio przejętym "NBA Live 16" (średnia 59 na Metacritic) serio zrobiła sobie rok przerwy i powraca jesienią tego roku, aby stawić czoła fenomenalnej serii "NBA 2K.." od 2K Games.

Darmowe gry - przez cały tydzień gracze PC i Xbox One będą mogli za darmo korzystać z EA Access. Posiadacze PlayStation 4, z racji braku usługi EA Access, też mają być jakoś przez EA dopieszczeni.

"Star Wars Battlefront II" - tryb fabularny pokaże wydarzenia dziejące się pomiędzy "Powrotem Jedi" i "Przebudzeniem Mocy". W trybie multi dodane zostaną klasy postaci oraz zupełnie przebudowano system strzelania. Potwierdzono raz jeszcze, że wszystkie DLC, jakie ukażą się po premierze gry (postacie, mapy i bronie) będą dostępne za darmo dla wszystkich graczy. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun z elementami rozgrywki wieloosobowej.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones