Zwiastun nr 6 - Wii U wersja reżyserska 2011

Po pierwszej części gry, która zachwyciła setki tysięcy graczy na całym świecie, "Trine", niesamowita i magiczna platformówka przygodowa powraca w nowym, fantastycznym wydaniu!

 Królestwo znów jest zagrożone, tym razem przez rozrastające się w zastraszającym tempie chwasty i lasy. Trójka bohaterów: Czarownik Amadeusz, Rycerz Poncjusz oraz Złodziejka Zoya jednoczą siły, by rozwiązać tajemnicę przeklętych lasów.
 
Podróżuj przez oszałamiające, lecz jednocześnie groźne światy i odpieraj ataki przerażających potworów! Wykorzystaj specjalne umiejętności swoich bohaterów, by pokonać liczne śmiertelne pułapki, rozwiąż wiele zagadek opartych na prawach fizyki i odkrywaj niesamowite tajemnice! Zagłębiając się w przygodę zdobędziesz doświadczenie, które pozwoli ci rozwinąć nowe umiejętności!
 
Offline czy online – możesz zaprosić do gry dwójkę swoich znajomych! Żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne, gdy gra się w zespole – łączcie wasze moce i znajdujcie nowe sposoby na pokonanie przeszkód, rozwiązanie zagadek i rozgromienie potworów!