Wikingowie

(2013-2020)
Zwiastun Nr 3 (sezon 6) Wikingowie(2013): Zwiastun nr 3 (sezon 6)
Młody wiking, Ragnar Lothbrok, pragnie, by wyprawy łupieżcze odbywały się nie tylko na wschód, ale także w kierunku przeciwnym.

komentarze 28

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
WojtasJ_
I ja pre..... Lagertha jest jak Lenin - wiecznie żywa...
19
mitrus80
Oby Floki wpadł do wulkanu w 1 odcinku, bo już nie mogę na typa patrzeć (i słuchać jego pierd..enia)
17
Alex_Tyler
@mitrus80 Niestety ma przeżyć, być jasnowidzem i zostać zniekształcony jak poprzedni jasnowidz. Bez sensu to jest, że jasnowidzowi muszą być zniekształceni. Zero logiki. Chyba jakiś mistycyzm chcieli w ten sposób zrobić, że ścieżka jasnowidza jest podobna.
Wyczes666
Oni to jeszcze ciągną? O Matko Bosko...
11
Damian2009
Sezon 4A był taki sobie, 4B był słaby a cały 5 był okropny (choć część B trochę lepsza od A)... Mam nadzieję że ten 6 sezon to faktycznie koniec bo w niektórych momentach 5 sezonu to mi oczy krwawiły a roztopiony mózg wypływał uszami... Nie, nie i jeszcze raz nie!
9
NedznySzczur
Przecież po drugim sezonie ten serial został uśmiercony.
11
dariusz_salwa
podastawowym błędem twórców było to że nie wprowadzili w porę tak charyzmatycznego aktora/bphaterara jakim był Travis/Ragnar. Młodzi Chłopcy nie dzwignęli tego dalej.
6
SidLeniwiec
Po śmierci Ragnara powinni zmienić tytuł tego serialu .
10
5
Tymon_P_
Tego jeszcze nie grali. Rusini, wygladajacy jak mongolowie, najezdzaja skandynawie:0
4
Varshewer
@Tymon_P_ To są Rusowie, nie Rusini, i wcale nie wyglądają jak Mongołowie.
2
r0hnin
@Tymon_P_ Rusowie byli Skandynawami, którzy zasymilowali się ludnością Słowianami. Poczynając od Ruryka twórcy dynastii Rurykowiczów i założyciela państwa ruskiego.
Tymon_P_
@Varshewer Tak, chodzilo mi o rusow. Serio mogli miec takie zbroje?
Varshewer
@Tymon_P_ Nie, ale w poprzednich sezonach uzbrojenie też nie jest z epoki. Np. Anglosasi wyglądają o kilkaset lat za nowocześnie i jakoś nie ma afery.
Tymon_P_
@Varshewer Z anglosasami zauwazylem. Nie robie afery. Przestalem ogladac od pewnego momentu, poniewa natezenie glupot w scenariuszu mnie zaczelo meczyc.
ciosina
Lubiłem oglądać jak ten aktor grał Ragnara
3
toyminator
Fajnie się to ogląda. Jak się coś dzieje. Bo większości tego pieprzenia, już się nie da słuchać. Floki z fajnego gościa, stał się irytującym porypanym człowiekiem .
2
PvPM4gister
Niektórym się nie spodoba, a innym wręcz przeciwnie, i chodź serial trzymał naprawdę solidny poziom do śmierci Ragnara, tak uważam, że całokształt nie stracił na wartości, jak inne seriale, które mijają gdzieś progi trzeciego sezonu (TWD), no i oczywiście dobrze, że 6 sezon to ostatni, w którym pozamykają się wszystkie możliwe wątki, jakie jeszcze nie są rozstrzygnięte.
3
2
Pepto
Uuu... scena inwazji na plażę. Nie macie wrażenia, że trochę tu Normandią zapachniało?
1
gajden
Po sezonach 4 i 5 moje zainteresowanie 6. spadło do zera.
1
Kasiek_haz
Aż szkoda, że koniec. W 7 sezonie zobaczyłabym tak nazistów albo wojowników nija
1
W1kt00r
Hehe, chyba będę kiedyś musiał przebrnąć zaległe sezony "Wikingów" - rodzinnie obejrzałem pierwsze 2 i serio mnie urzekły, naprawdę świetnie wyszło oddanie realiów tamtej epoki... Tyle że jak został zabity mnich Athelstan to jakoś mnie wkurzyło to wszystko i reszty nie oglądałem. Może czas się przełamać...
taksido
Serial coś znaczył gdy żył Ragnar. Po jego śmierci powstała jakaś Vikingowa Moda na Sukces. Nie dało się oglądać tej dramy. Pier...nie o szopenie. Kaleka zdominował show a Bjorn stał się cieniem spuścizny Ragnara, chłopina udał się na wschód, burza piaskowa przyszła i z powrotem w domu. Ot cała jego batalia i odkrywanie świata. Żenada.
toyminator
Tak właściwie...czy Rusowie kiedykolwiek napadli na Wikingów? Bo Wikingowie na nich tak.. Ale na odwrót? I czemu oni wyglądają jak mongołowie ?
1

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię