Rozmawiamy z gwiazdami i reżyserem "Potrójnej granicy"

Zobaczcie wywiady z Benem Affleckiem, Charliem Hunnamem, Oscarem Isaakiem, Garretem Hedlundem i J.C. Chandorem. 

komentarze 17

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Pinhead88
oglądałem, i muszę powiedzieć, że szału nie ma.Jak to z produkcjami netflixa bywa, dużo szumu, a produkt końcowy jest co najwyżej średni.
7
Grifter
@Pinhead88 A ja stanę w obronie filmu - całkiem pozytywny film sensacyjny rodem ze starej szkoły. Miłośnicy filmowej padliny spod znaku "wściekle-szybcy" odpadną, ale lubiący stonowane kino sensacyjne mogą sprawdzić.
P_r_e_d_a_t_o_r
@Grifter ale przy 13h benghazi, ocalonym i snajperze ten film jest średni jeśli chodzi o tego typu produkcje, czyli komando lub exkomando w supertrudnej misji patrząc na taktykę, strzelanie i akcje. Napięcie jest bo nie wiadomo czego się spodziewać. Ale ocena końcowa leci w dół.
Grifter
@P_r_e_d_a_t_o_r 'Ocalony' rzeczywiście lepszy, ale 'Benghazi" i "Snajper" to już gówna. Chandor zrobił film w starym stylu - bez fajerwerków i krzykliwych scen akcji - postawił na powolne snucie opowieści. Osobiście (możecie mnie wyśmiać) odnalazłem w tym echa "Skarbu Sierra Madre" (ponure zakończenie), czy "Fitzcarraldo" (akcja z forsą). Osobiście wolę takie kino sensacyjne w starym stylu, niż współczesne, kolorowe wydmuszki z 100 trupami.
2
danielkirej
@Pinhead88 Też tak myślałem o filmach netflixa dopóki nie obejrzałem chociażby "Calibre" i nawet niezłego "nie otwieraj oczu".
protekcjonalny_mua
@Grifter Zgadzam się, przyzwoity film, bez napinki, ale i wstydu. Ale miał złe notowania jeszcze przed premierą, bo netflix. Jaki jest ten netflix, wiemy, sporo filmów oryginalnych jest wadliwych, czasem z ciekawym pomysłem, kiepskim wykonaniem, ale to akurat jest rzetelne kino sensacyjne, co w moim rozumieniu nie oznacza wybuchu co 15sekund.
3
BogoWroc
Słaby film. Nie dałem rady obejrzeć do końca.
2
marigi
Moja zonka wlaśnie kończy to oglądać, ja niestety nie wytrzymałem, a nie często mi się zdarza. Na papierze bylo dobrze, a wyszlo jak zawsze ... Netflixowi
SIDU_2
Affleck to się chyba fety nawciągał albo extazy najadł bo żuje ta gumę jak po*ebany ^^
1
Jarek_Koscien
oglądałem i jak poprzednik powiem. Szału nie ma da się zalukać
Siwszu69
netflix i film, wiadomo czego sie spodziewac
siper322
Niestety kolejny średniak, oglądało sie to w miarę dobrze, ale jednak brakowalo w tym filmie sensownej fabuły. A obsada aktorska byla bardzo dobra, więc tym bardziej szkoda

zwiastuny