Zwiastun Nr 2 Mission: Impossible - Fallout(2018): zwiastun nr 2
Konsekwencje zakończonej niepowodzeniem misji IMF może odczuć cały świat. Aby zapobiec katastrofie, Ethan Hunt i jego zespół muszą stanąć do wyścigu z czasem.

komentarze 42

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Scott4
Najbardziej cieszy brak nadmiernego przerostu CGI i popisy kaskaderskie Tomka ;)
22
luX92
@Scott4 Dokładnie! Naprawdę oczy nie bolą :)
1
katedra
@Scott4 Czyli coś czego praktycznie nie ma od...pierwszej części
1
2
2
kingjulianPL
Chyba najbardziej oczekiwany tegoroczny blockbuster przeze mnie
15
Pobrust
Tom Cruise z każdym rokiem coraz młodszy.
8
Ignacy98
To będzie najlepszy sensacyjny film ostatnich lat i tyle
8
Aldo_Raine
Christopher McQuarrie to jeden z nielicznych twórców, który daje gwarancję dobrego kina sensacyjnego. Czekam z niecierpliwością, bo niestety takie kino na poziomie to ostatnio rzadkość.
7
Siwszu69
czekam na dobry film sensacyjny :)
7
kucuser
Więc tak wygląda ten legendarny wąs :)
3
wujaniek
Wyglada obiecujaco, chyba bedzie to pewniak na pojscie do kina latem. Ten gosciu z broda to antagonista Toma? Koles wyglada na ciekawa postac.
1
Snajper_21
@wujaniek Ten z brodą na początku zwiastuna wystąpił w poprzedniej części.
wujaniek
@Snajper_21 dzieki pozniej sprawdzilem w jego fimografii, problem z kolejnymi czesciami MI polega na tym ze wszystko zlewa sie mi w jedna mase. Bum bum Tom dostaje po twarzy i bije przeciwnikow.
2
arkos89
ktoś policzyłile razy spadał xD ? Taki lepsza wersja Bonda, Tomek na 007
pontyak
Ciekawe po co włazili(wlatywali) na Preikestolen w Norwegii :)
win_ini
@lordrigar Hehe, na to wygląda. W tle leci telewizja, a tam napis o jakimś ataku nuklearnym, a potem mamy scenkę z ukochaną Toma i jakiś mocny wybuch,
lordrigar
@win_ini i jeszcze ten napis Fallout czcionką identyczną jak w grze :)
S_T_P
Tomek Krus biega i ro bi fikołki, pojazdy wybuchają więc jest OK. A co do Heńka: wąs który zniszczył DCU... Oby było warto!
JohnTheBrave
Za dziesięć lat to pewnie będzie Mission: Imposssible - Retirement
2
PanKracjusz
Słabo to wygląda. Brakuje energii i wydaje się bezpłciowe, ale szacun za fikołki.
MaXXi
Nie wiem jak inni, ale MI skończył się na dwójce, od trójki zaczynało się dużo dużo efekciarstwa. MI 1 i 2 były z umiarem, tutaj jest tego przesadnie dużo. MI to nie jest zła seria, po prostu od trójki nie jest tym czym była kiedyś, teraz to tylko odcinanie kuponów dobry akcyjniak i tyle, jednak brak tutaj ducha serii Mission Imposiblle jakie znam z lat 1996-2000, trójka to chyba najsłabsza odsłona w ogóle, potem była 4 i 5 które trzymały poziom ale nie miały już tego czegoś.
protekcjonalny_mua
@MaXXi No nie wiem, efekciarska ponad przyzwoitości była dwójka z gołębiami i baletem motocykli, z drugiej strony cała seria bazuje na przekombinowaniu i to w niej lubię. Dla mnie najslabsza jest czwórka, która powtarza pomysly z trzeciej części. Zaś trójka była powrotem do formy, no i z Seymourem jako fantastycznym złym.
2
4
nikone
@MaXXi Jak dla mnie dwójka, (oglądałem po kolei) po genialnej jedynce była denna i przekombinowana, pusta, naciągana, czarny charakter i ta murzynka też trup, w ogóle bez polotu, a wspomniany balet motocykli itp.no to jak dla mnie gniot, trójka już nieco bardziej bo miała nieco tego klimatu szpiegowskiego którego w kolejnych częściach raczej jest maluśko i wydaje mi się, że gdy mówisz, że kolejne części nie miały juz "tego czegoś" wydaje mi się, że chodzi o ten klimat szpiegowski właśnie, nieco mroczny, zresztą oni chyba tym byli prawda? Szpiegami, a nie nad ludźmi biegającymi po budynkach, choć przyznam, że lubię tego typu filmy i patrząc po tytułach oraz tym jak kino akcji się rozwija do tej pory no nie mogło być inaczej, muszą odstawiać co raz to nowe szopki, ale zawsze można wrócić do bourne'a ;)
JANGER
@MaXXi dla mnie: 1 2 4. chociaż 3 tez pare scen ładnych ma. ale teraz na 6 walczylem ze snem. nic nowego sie nie da?
patryks83
No to teraz Daniel Craig ma ciężki orzech do zgryzienia.
2
bukkakewarrior
Ethan Hunt nowym wrogiem Supermena? Nareszcie ktoś godny mogący spuścić srogi wpierd*ol wymuskanemu lalusiowi z Kryptonu.
Bon009
Nie jestem fanem tej serii ale muszę przyznać że trailer zwiastuje dobrego akcyjniaka.

programy Filmwebu