PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616123}

Between Good & Evil

Beyond Good & Evil
8,4 2 738
ocen
8,4 10 1 2738
Beyond Good & Evil
powrót do forum gry Beyond Good & Evil

Arcydzieło.

ocenił(a) grę na 10

Jak w temacie - prawdziwe dzieło sztuki. Oryginalne połączenie różnych gatunków.
Olbrzymia grywalność. Angażująca, poruszająca fabuła. Wspaniała muzyka. A jakże ta gra
się godnie starzeje! Designersko bije 90 % współczesnych produkcji na łopatki. Kapitalna
stylistyka.

jojok21

Popieram w 100%. Przechodziłam ją chyba z miesiąc, bo zdecydowanie nie należę do mistrzów gier komputerowych ale warto było. Na prawdę piękna i zaskakująca fabuła. Gra godna polecenia wszystkim, ale maniacy rewolucyjnej grafiki nie będą zachwyceni.

użytkownik usunięty
Claudija91

czy ona jest w stylu tomb raidera?

Tak, ale zobacz sobie screeny z gry to dokładnie zobaczysz. Dla mnie jedna z najlepszych gir w jakie grałam.

Claudija91

Jedna z niezapomnianych i najlepszych gier. Wspaniały, cudowny klimat. Piękna muzyka i fabuła. Jade jest mega cool ;)

użytkownik usunięty
SweetArtist

Ta gra chwyciła mnie za serducho, klimat jest po prostu niesamowity a muzyka przyjemna dla ucha. Jedna z moich ulubionych gier, choć nie mam wielkiego porównania, bo nie jestem jakimś wybitnym graczem. Zdecydowanie mile spędzony czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones