PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706528}
6,7 796
ocen
6,7 10 1 796
Call of Cthulhu
powrót do forum gry Call of Cthulhu

Na początek duży minus (kolejny w ostatnim czasie) dla GOGa – wg karty gry, powinna mieć polską wersję językową. Jednak po ściągnięciu gry (jeden angielski launcher) i zainstalowaniu nie było możliwości wyboru języka – brak takiej możliwości w ustawieniach, brak odpowiednich plików w grze. Musiałem zainstalować GOG Galaxy i przez niego ściągnąć Call of Cthulhu – dopiero tam była opcja wyboru języka. Jest to wprowadzanie w błąd klienta, który pobiera samą instalkę.

Co do samej produkcji - gra mnie rozczarowała. O ile początek był całkiem fajny, tak od połowy było coraz gorzej. Gra jest zwyczajnie nierówna – np. z początku podobał mi się voice acting, ale potem wypadał kiepsko, nieadekwatnie do tego, co działo się na ekranie.

PLUSY:
+ Atmosfera niepokoju, tajemnicy
+ Wykreowane miejscówki, wnętrza
+ Pierwsza połowa gry
+ Opisy, notatki, inne teksty wprowadzające do świata gry i historii

MINUSY:
- Modele postaci i ich animacje – okropne, mocno odstające od reszty. Jak bohater kucał to widziałem Styxa – identyczna animacja, która w przypadku Call of Cthulhu wyglądała naprawdę groteskowo
- Druga połowa gry
- Zbędny rozwój postaci i niejasność w otrzymywaniu punktów
- Zbyt długie wczytywanie rozdziałów
- Błędy językowe
- Zakończenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones