PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628906}
7,5 10 203
oceny
7,5 10 1 10203
Counter Strike: Global Offensive
powrót do forum gry Counter-Strike: Global Offensive

Osobiście wolę gry typu Battlefield ale ta gra również przypadła mi do gustu, nie jest to może idealna gra, bo osobiście nie lubię gier z taką małą ilością np broni.
Mapy podstawowe obcykane na każdym kroku przez graczy, nadal większość graczy woli grać na de_dust2 sławny z poprzednich wersji Counter Strike. Osobiście fajnie się gra w tą grę ze znajomymi, można pogadać przez mikro i pograć. Plus tej gry taki że map do tej gry jest bardzo dużo i wciąż ta ilość się powiększa, cena za grę nie wiem obecnie jak stoi bo osobiście grałem w CS:GO jak pierwszy raz wyszła na Steam. Teraz już nie gram.

ocenił(a) grę na 9
mumimek

Jak za taką cenę to gra rewelacyjna . Ja niedawno płaciłem około 30 zł, a frajda z grania niesamowita i ten tryb turniejowy gdzie zdobywa się rangi i wyszukuje przeciwników na twoim poziomie. Można sobie ściągnąć wszystkie swoje mecze, klimacik też jest jak trzeba. Ogólnie jestem fanem tej gry i pamiętam jeszcze czasy cs a 1,5 gdzie nawalało się w kafejkach internetowych bo w domach jeszcze zbytnio neta się nie miało :p

ocenił(a) grę na 9
mumimek

niechcąco 2 razy mi się napisalo to edytuje bo nie da się usunąć :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones