8,8 8 415
ocen
8,8 10 8415
2 134
chce zagrać
{"type":"film","id":752225,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Detroit%3A+Become+Human-2018-752225/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Detroit: Become Human
  • Najlepsza rzecz w tej grze!

• Revard ocenił(a) tę grę na: 8

ToNy_nafide Jak dla mnie historia Kary I Alice była za to najbardziej poruszająca. Cała gra jest świetna. Ale nic dziwnego, w końcu pracowali nad nią ponad 6 lat.

• yehet ocenił(a) tę grę na: 10

ToNy_nafide Connor i Hank genialny duet!

• ToNy_nafide Zgodzę się z tym. :)

• Siguardo ocenił(a) tę grę na: 10

Omen_Girl Historia Kary i Alice straciła dla mnie nieco mocy w momencie, gdy dowiadujemy się, że jest androidem.

• buszasz ocenił(a) tę grę na: 10

Siguardo Dokładnie, wytraciła wtedy cały napęd. A historia Hanka i Connora niezmiennie świetna ;) chyba że w jakichś alternatywnych do mojego zakończeniach.

• lukas_172 ocenił(a) tę grę na: 8

ToNy_nafide Zgadzam się, generalnie wątek Connora zdecydowanie najciekawszy.
    Marcus za to zdecydowanie najgorszy, nie zeby jakas tragedia, ale powiedzmy ze 7/10, a Connor 9/10 ;)

Ogolnie gra na 8, moze 8,5 - Heavy Rain dużo bardziej mi się podobał, znacznie ciekawszy główny wątek był, a z postaciami duzo bardziej potrafiłem sie zżyć. Ogólnie jestem fanem thrillerów, kryminałów pewnie tez dlatego ;)
    Jezeli chodzi o obecna generacje to z tego typu gier najwieksze wrazenie zrobiło na mnie Until Dawn, a tuz za nim Life is Strange i dopiero Detroit

• pio73 ocenił(a) tę grę na: 10

ToNy_nafide Dla mnie historia Marcusa była najlepsza. Od początku traktowany po ludzku, wyedukowany w dziedzinie filozofii, sztuki i nie tylko. Idealny materiał na kogoś, kto wywodzi się z niższej warstwy do poprowadzenia rewolucji. Bierze na siebie odpowiedzialność całej rasy androidów. Walczy, dowodzi - Jest liderem, którego potrzebuje ta grupa społeczna. Jego historia jest świetna. Najgorsza postać według mnie to Connor, jednak jego historia też jest mega ciekawa.

• pio73 Chcialam na starcie powiedziec, ze nie mam zadnego problemu do tej decyzji i pytam z czystej ciekawosci.

Dlaczego Connora jest najgorsza?

(Ja osobiscie uwielbiam Connora, ale szanuje inny wybor)

• pio73 ocenił(a) tę grę na: 10

Nataliaitotyle Jak zaznaczyłem, "Jego historia jest mega ciekawa". Jednakże biorąc pod uwagę 3 główne postacie, historia Connora wydaje mi się mniej ciekawa od pozostałych 2 postaci. Ponadto Connor to taki zdrajczyk swojej grupy społecznej. Jasne, że nie zdaje sobie sprawy, z tego co dobre, a co złe w tym sensie. Ostatecznie tak, czy siak Jego losy są ciekawe, ale jak wcześniej wspomniałem, pozostałych 2 postaci losy, historia, postać jest ciekawsza.

• pio73 Mi właśnie Connor Się najbardziej podobał bo jego historia mogła być grana na wiele sposobów. Co np. przy Karze psuło jej postać (no u niej nie pasowało nagle zostawić Alice).
    Connora można było od początku grać jako maszynę, jako dewianta, albo androida na drodze do odkrycia dewiacji (albo na odwrót). Wszystko pasowało i nie czuło się, że jest sztucznie. Dużo opcji do odkrycia
    Markus też mi nie pasował od razu, żeby był agresywny. Dlatego u mnie najpierw był pacyfista, za drugim razem ewoluował po Jericho na rewolucje.
    Inne przejścia gry czuły się już bardziej "out of the character".

• introverder667 ocenił(a) tę grę na: 7

ToNy_nafide Przykładowe rozmowy Hanka z Connorem:

Hank: Ty Connor - bateryjka Ci padła czy co?
    Connor: Przepraszam - wysyłałem raport do Cyberlife.
    H: Aa.. (…) Co, planujesz zamieszkać w tej windzie?..
    C: Niee. Już idę.

H: Czemu wyglądacie jak głąby i macie taki wku.rwiający głos?
    C: Androidy Cyberlife projektuje się z myślą o współpracy z ludźmi. Moja aparacja i głos mają pomóc w pomyślnej realizacji tego zadania.
    H: No to ktoś z.jebał.

C: Co Pan robił z bronią?
    H: Rosyjska ruletka...Chciałem sprawdzić ile wytrzymam. Chyba zemdlałem, zanim się dowiedziałem..

H: Po ch.uj żeś tu przylazł?
    C: 43 minuty temu zgłoszono morderstwo. Nie znalazłem pana w barze, więc przyszedłem tutaj.
    H: K.urwa mać. Jestem jedynym gliną na świecie, którego we własnym domu napada jego pieprzony android. Nie możesz mi dać spokoju?
    C: Niestety, nie mogę. Przydzielono mi tę sprawę, ale bez pana jej nie rozwiążę.
    H: Leję ciepłym moczem na twoją sprawę!
    C: Poruczniku, nie jest pan sobą!

I jeszcze pojedyncze zapamiętane kwestie :D :

- Co on (Connor) odpie.rdala? (w reakcji jak Connor chodzi po pokoju przesłuchań gapiąc się w szyby)

H: Connor, co Ty odpie.rdalasz? (w reakcji jak Connor w "Klubie Eden" przygląda się androidce z wystawy w bikini)
    C: Idę poruczniku.

C: Panie poruczniku. Podejdzie Pan?
    H: Znalazłeś coś?
    C: Możliwe.. (…) Wynajmię pan tę Tracy?..
    H: Connor, ku.rwa, mamy ważniejsze rzeczy na głowie!

• Lisowczyk ocenił(a) tę grę na: 9

introverder667 Epickie :D
    Hank chyba jest najbarwniejszą postacią w tej grze razem z Connorem :D

• mackal83 ocenił(a) tę grę na: 8

Lisowczyk Sam Hank był moim zdaniem bardziej wkurzający niż Android Connor.Ale zgadzam się , jedna z najlepszych growych par w historii gier.

• Lisowczyk No u mnie niestety Hank za dobrze nie skończył.. co nie zmienia faktu ze dynamika pomiędzy postaciami była chyba najlepsza ze wszystkich ;]

• moooras ocenił(a) tę grę na: 8

introverder667 Najpiękniejsza scena to jak po akcji w Edenie Hank wyciąga pistolet i mówi coś w stylu „mógłbym cię zastrzelić, a ty wróciłbyś jutro jakby nic się nie stało”. Ale się zdziwiłem gdy naprawdę go zastrzelił xD

A następnego dnia:
    - dlaczego mnie pan zastrzelił?
    - No co, przecież wróciłeś.

• moooras U mnie nie zastrzelil xd i staralam sie zrobic tak, zebt jednak go zastrzelil, bo takie jest trofeum, a tak pozatym, chce zrobic 100% gry, ale nie umiem nic zrobic zeby Hank go zastrzelil :/

• moooras ocenił(a) tę grę na: 8

Nataliaitotyle Wydaje mi się, że głównym motywatorem może być nieudzielenie mu pomocy podczas pościgu, gdy wisi na krawędzi budynku.

• Nataliaitotyle Mnie zastrzelił chyba dlatego, że zastrzelilam tamte dwie zakochane w sobie androidki;) przynajmniej tak to sobie tłumaczę, bo rozmawiałam z nim w miarę ugodowo ;)

• kamila_ines U mnie było podobnie, starałem się żeby mnie nie zastrzelił, ale nie dało rady nie wytrzymał i posłał mi kulkę miedzy oczy;]

• moooras xDD

• ToNy_nafide Generalnie najbardziej podobal mi sie duet Connora i Hanka. Poniewaz, jakos tak wyszlo, ze uwielbiam takie relacje, w ktorych na poczatku jest gryzliwie,(albo z jednej strony, albo z obu) a potem jest przyjazn, ktora trudno jest rozdzielic. A w tym przypadku Connor stal sie niemal synem dla Hanka, przynajmniej ja odnosze takie wrazenie. Pozatym ich dialogi sa the best! Haha

Connor stal sie dla Hanka synem, ktorego mu brakowalo
    A Hank dla Connora ojcem, ktorego nigdy nie mial

To po prostu cudowne #ConnorArmy oczywiscie haha

• ToNy_nafide Chyba najlepsza gra tego studia, najlepsze sterowanie, klimat, grafika i co najważniejsze historia zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=dXwgYKXqJ4U&list=PLI2HRQ...

• Danio31b ocenił(a) tę grę na: 9

Remek555 Hevy Rain mi się bardziej podobał. Więcej emocji podczas sekwencji QTE.