PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652569}

God of War: Wstąpienie

God of War: Ascension
7,8 1 992
oceny
7,8 10 1 1992
God of War: Wstąpienie
powrót do forum gry God of War: Wstąpienie

Grał już ktoś w demo? jakie wrażenia? Dla mnie to już nie ten sam God Of War całkiem inny klimat

szymas93

Zależy co rozumiesz przez stwierdzenie "całkiem inny klimat". Nie wiem też czy sam grałeś w demo, czy tylko widziałeś materiały promocyjne. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, ale po samym demie trudno określić czy ta część będzie gorsza od swoich poprzedniczek. Pozytywnie zaskoczyły mnie zmiany w mechanice walki (pasek, który należy wypełnić w celu wyprowadzenia bardziej skomplikowanych combo'sów), które mogą nieco utrudnić całą rozgrywkę. Podsumowując, cała produkcja bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Keanu_Reeves1992

Osobiście grałem w demo i troszkę mnie odrzuciło od tej części GoW co nie oznacza że jej nie kupię za bardzo lubię tą serię gier :)

ocenił(a) grę na 7
szymas93

Demko bardzo mi się podobało. Dzięki paru nowościom, zupełnie innym klimatem gra zachowała pewną świeżość.

szymas93

No właśnie klimat bardzo mi się podobał, wróciło mitologiczne fan-fiction. Niestety mam problem z gameplay'em. Demo skończyłem klepiąc bezmyślnie przyciski (ale to pewnie przez domyślny niski poziom trudności), a same sceny z bossem, choć technicznie świetne, to merytorycznie niewiele wnoszą. Jak się widzi tyle akcji, to ona zwyczajnie powszednieje. Kratos miał tu być bardziej ludzki, a już posiada moc, o jakiej nie śnił w pierwszej grze.

Recenzje przyzwoite, więc kiedyś na pewno kupię, stara miłość jednak nie rdzewieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones