PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652569}

God of War: Wstąpienie

God of War: Ascension
7,8 1 990
ocen
7,8 10 1 1990
God of War: Wstąpienie
powrót do forum gry God of War: Wstąpienie

Wie ktoś czy gra będzie dostępna też na PSP?

użytkownik usunięty
traviss

Póki co ani słowa - jeżeli wyjdzie (a na pewno wyjdzie bo Sony nie strzeli sobie w kolano) na jakiś handheld to obawiam się, że w postaci zmodofikowanego portu tylko na Vite.

Jakie strzeli w nogę? God of War 3 dał sobie radę bez portu na handheldzie.

użytkownik usunięty
racher

Zapewne ponieważ technicznie ciężko by było GoW3 na PSP zrobić, aby to miało ręce i nogi.

Użytkownicy PSP dostali mimo to Ducha Sparty po premierze GoW3.

Ponadto w drugą stronę były porty z PSP i Ps2 na PS3 (GoW Collection 1 i 2) czy później wydany GoW Saga - tak więc wycisnęli ile się wówczas dało z tytułu.

Teraz nie wierzę, że będzie inaczej i nowy GoW z pewnością trafi na Vite - nie wiem czy będzie to jednak port GoW4 czy nowa gra (jak w przypadku Uncharted: Golden Abbys).

Ja bym nie pisał "z pewnością". W najlepszych wypadku "może" :). Porty u Sony działają w jedną stronę - z przenośnych na stacjonarne - nie było jeszcze odwrotnie (co nie znaczy że nie może). Vita ma swoją drogą problem, bo podobno wszystkie zespoły Sony pracują nad projektami na PS4, które z kolei będą wykorzystywały Vitę w ten sam sposób co pad od WiiU. Zobaczymy co z tym handheldem będzie, bo to tylko zmarnowany sprzęt jak dotąd.

użytkownik usunięty
racher

Mortal Kombat wyszedł po premierze na PS3 na Vitę (z wykorzystaniem jej technologii nad którym właśnie pracowało Sony), tak więc jak widzisz działa to i w drugą stronę. Z LBP było podobnie.

Mortal Kombat to nie first party. LBP to trochę co innego niż God of War, zresztą nie grałem, więc nie wiem na ile różni się od pozostałych wersji. Jak już, to wyjdzie tytuł specjalnie przygotowany pod Vitę, wykorzystujący jej unikalne funkcje, a nie jakiś port.

użytkownik usunięty
racher

Tak jak Uncharted GA, jednak nie spodziewałbym się nowego GoW na Vitę szybciej niż pół roku od premiery na ps3.

ocenił(a) grę na 6
traviss

Oczywiście, że nie. Sony robiło porty z PSP na PS3, ale nigdy na odwrót.

traviss

nie, ale podobno ma wyjść na telefony komórkowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones