PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606778}

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Die Nacht des Raben
8,8 19 803
oceny
8,8 10 1 19803
Gothic II: Noc Kruka
powrót do forum gry Gothic II: Noc Kruka

i dopiero pożniej zająć się Nocą czy od razu Zainstalować gre z dodatkiem? Jak to jest zorganizowane? Czy zainstalowanie od razu dodatku odcina całkowicie bazową wersję czy tylko ją ulepsza dodając fabułę, czy może pozostawia wybór w co chcemy zagrać najpierw? Maniaków Gothica prosze o radę i opinie...

użytkownik usunięty
air87

Od niedawna mam dodatek "Noc Kruka", a wcześniej kilka razy grałam w "Gothic II". Moim zdaniem, lepiej jest przejść "dwójkę" najpierw bez dodatku. Wydaje mi się, że z dodatkiem gra jest nieco trudniejsza (i nie chodzi mi tylko o większą ilość misji). Poza tym, grając w "Noc Kruka", mam wrażenie, że przeżywam trochę inną przygodę:)

użytkownik usunięty
air87

Dodatek dodaje nową fabułę, która rozgrywa się w tym samym czasie co fabuła dwójki. Grasz w obie gry od razu, w tym samym świecie (I częściowo w nowym). Nic nie zostaje odcięte, po prostu historia z dwójki zostaje wzbogacona. Polecam od razu zagrać w dwójkę z dodatkiem, ponieważ nie jest on na tyle obszerny, żeby przechodzić go jako osobną grę. No i zapewne po przejściu samej dwójki nie będzie ci się chciało przechodzić jej jeszcze raz po to, żeby zagrać w dodatek.

Heh,,,,dzięki za odpowiedzi ale mimo że sensowne to raczej nic nie wnoszą w opiniach jest 1:1

użytkownik usunięty
air87

Tak naprawdę to sam musisz podjąć decyzję, bo póki nie zagrasz to się nie przekonasz. No i z nocą Kruka jest trudniej, choć dla mnie to akurat +. Grałeś w pierwszą część?

tak grałem. Czyli jak zainstaluje NK to normalnie przechodze GII i w międzyczasie są wplecione misje z NK z tym że całość jest trudniejsza? Dobrze to rozumiem? Sorrry za pytania jak 5 latek,,,

użytkownik usunięty
air87

Tak, dodatek rozgrywa się jednocześnie z dwójką. Masz całą fabułę G2 i wplecione w to zadania z nocy kruka (jest dodany nowy świat, ale możesz do niego pójść kiedy chcesz, współgra ze starym). Całość jest trudniejsza, przynajmniej do ukończenia zadań z nocy kruka, bo wtedy masz możliwość zdobycia czegoś, nie zdradzam za dużo skoro jeszcze nie grałeś:)

użytkownik usunięty

Moim zdaniem, skoro do niektórych gier i tak wraca się wielokrotnie, to wydaje mi się, że przyjemniej jest kiedy przynajmniej za drugim razem przejście tej gry będzie się trochę różnić. Poza tym, dodatek NK jest trochę trudniejszy niż gra podstawowa, ale jeżeli komuś to nie przeszkadza, to oczywiście jego sprawa.

TROCHĘ trudniejszy?

użytkownik usunięty
Maslana90

Tak, trochę.

ocenił(a) grę na 10

Ja miałem wręcz odwrotne wrażenie ale to chyba dal tego że G2 znałem na pamięć ;) W NK masz dodatkowo inne możliwości nauki + zwiększone wymagania na niektóre bronie.

dobra ! W takim razie porwę się na dwójkę bez dodatku. Jak tylko skończe SpellForce:] Ostatnio trafiłem na żyłę złota w postaci starych klasyków więc jest co robić kiedy żonki nie ma :]. Chociaż widze ze od czasów liceum zardzewiałem. Studia-praca-studia-praca....ehhh dobrze sie bedzie odstresowac urzynając głowe jakiegoś plugastwa.
pozdo

użytkownik usunięty
air87

Pewnie... zawsze można ocalić świat przed śniadaniem:)

użytkownik usunięty
air87

Najpierw przejdź samego Gothic BEZ noc kruka a dopiero potem przejdź z dodatkiem.

Gothic 2 jest gupi!

użytkownik usunięty
GeraltRiv

! zakaz karmienia trolla !

sam jestes trollem ogrze

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
GeraltRiv

wyzywaj bardziej

Nie , już skończyłem.
Nie będe się zniżał do twojego jakże niskiego poziomu , kolego.

użytkownik usunięty
GeraltRiv

Haha najpierw wyzywa mnie od kmiotów i obraża moją matkę a teraz mówi że nie będzie się zniżał do mojego poziomu. Za takie słowa dawno dostał byś już w pier.dol.

"Haha najpierw wyzywa mnie od kmiotów i obraża moją matkę a teraz mówi że nie będzie się zniżał do mojego poziomu."

W następnym poście dopiero napisałem , że nie będe się zniżal do twojego poziomu intelektualny łamago.

"Za takie słowa dawno dostał byś już w pier.dol."

To miała być groźba ? :P
Jakoś jeszcze nie dostałem , wiec czekam na Ciebie z niecierpliwością kochasiu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones