Już jest "Gra o tron: Początek"

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Ju%C5%BC+jest+%22Gra+o+tron%3A+Pocz%C4%85tek%22-78297
"Gra o tron: Początek" jest adaptacją książek George’a R.R. Martina, należących do bestsellerowej sagi "Pieśń lodu i ognia".


(kliknij, aby powiększyć)

Twój talent polityczny będzie równie istotny, co zdolności taktyczne i militarne!

"Gra o tron: Początek" wrzuca gracza w sam środek wielkich bitew oraz intryg, toczonych między zwaśnionymi Rodami, które wstrząsnęły Królestwem Westeros. Od pojawienia się Nymerii w Królestwie Donre do przebudzenia "Innych" poza Murem – przebrniesz przez ponad 1000 lat historii zawartej w sadze. Weźmiesz udział w najważniejszych wydarzeniach i największych bitwach Westorosu, jak na przykład – inwazja Aegona Zdobywcy czy Wojna Uzurpatora.

W tej grze strategicznej, sposobów na zwycięstwo jest wiele. Możesz wybrać wariant militarny i oblegać swoich wrogów, możesz też wykończyć ich w wojnie ekonomicznej, bądź stosując podstępne zagrania i umiejętnie korzystając z dyplomacji zniszczyć ich politycznie. Oszustwo i podstęp są wszędzie, więc bądź czujny i przygotuj się na bitwę!

Główne cechy gry:

· Adaptacja sagi fantasy "Gra o tron" napisanej przez George’a R.R. Martina
· Niespotykanie rozbudowane mechanizmy strategii: wygraj dzięki sile militarnej, dyplomatycznej bądź ekonomicznej
· Zmierz się z nawet siedmioma przeciwnikami. Twórz sojusze, łam je, stosuj subtelne zagrania taktyczne i zniszcz swoich wrogów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones