PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 853
oceny
8,6 10 1 47853
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Większy świat, więcej pojazdów, misji miast, możliwości....itd ale Vice City mi się bardziej podobało. Gra "większa" niż poprzedniczka, ale fabuła i "klimat" gry jednak mniej wciągające, choć jest to oczywiście sprawa subiektywna.

adrian_orka

Też tak myślałem. Klimat murzyńskiego getta i rapu, dla kogoś kto słucha rocka/metalu był na początku bardzo ciężko strawny. Jednak ogrom gry i wiele wątków nie tylko z pod znaku gangsta, stanowią o tym, że San Andreas jest najlepszym GTA.

ocenił(a) grę na 9
Hilarious

Slucham rocka/metalu i uwazam, ze porownanie GTA Vice City do San Andreas to nieporozumienie. San Andreas to póki co najlepsza część GTA. Ale to jest tylko moje zdanie.

Xedrios

zgadzam się, GTA to jedyna, niepowtarzalna i nieporównywalna doskonałość

ocenił(a) grę na 10
Hilarious

> Klimat murzyńskiego getta i rapu, dla kogoś kto słucha rocka/metalu był na początku bardzo ciężko strawny.
to jest najgłupsze zdanie ever

stonedfish

mi się ten klimat też bardzo, bardzo nie podobał. Joł madafaki, dogi i inny chłam. Vice city - lata 80, kolorowo, przyjemnie, ciepło. Tak, to była gra. najlepsza część GTA jak dotąd.

ocenił(a) grę na 9
adrian_orka

Zgadzam się z tobą adrian_orka GTA VC miało superowy klimat, a GTA SA wydaje się poprawną graficznie grą i nic więcej, może dlatego, że VC odbywało się w baaardzo klimatycznym Miami ?

stalowiaczek

Moim zdaniem, "pierwsze miasto" było bardzo klimatyczne, potem było jak dla mnie zbyt przekozaczone akcje, jak porywanie wojskowego samolotu (hydra?- już nie pamiętam). Ale ogólnie miło się grało :)

Mathiej

Ja tam najbardziej lubię właśnie san andreas lubię te murzyńskie klimaty.

stalowiaczek

Stalowiaczek, co ty wygadujesz? Że niby nie ma klimatu w SA? Bzdury.

adrian_orka

Mnie na początku trochę przeraził mnie ten ogrom, szczególnie że należę do osób, które muszę wszystko znaleźć i obejrzeć:) Mimo tego gra bardo dobra chodź też wolę Vice City.

ocenił(a) grę na 9
mikamves

Grałem w VC i tam mi sie podobała jazda na harleyach ;D klimat był, szczegolnie po obejzeniu Scarface :) ale jednak jestem za San Andreas.. gdy włączylem tą gre, wylądowałem na lotnisku i zgarneli mnie policjanci, odrazu poczulem klimat getta. chociaz w zadnym nie bylem..ogolnie w SA najwiecej klimatu maja misie zwiazane z rodziną, reszta to czysta akcja, no poza pozniej Cezarem ;) i Wu Zi ;D spoko ziomale ;D

ocenił(a) grę na 9
Don_Jaras

GTA SA jest bardzo fajne ale dlatego że to chyba największe GTA w serii. Twórcy troszkę jednak przefajnowali z takimi sprawami jak fryzjer czy tatuażysta bo w IV z tego wszystkiego pozostały przebieranki. Tak czy inaczej gra sie przednio mimo słabej grafiki (no w momencie premiery była już przestarzała) i debilnych misji w stylu włamania da supertajnej bazy ala Roswell i kradzieży myśliwca z okrętu desantowego.

ocenił(a) grę na 9
MisterMuscle

Pomysł misji trochę głupkowaty ale trzeba przyznać że były to jedne z trudniejszych misji gdzie zabijało się miliony przeciwników, a jaka była przyjemność jak mogłeś sobie pośmigać taką hydrą :)

ocenił(a) grę na 9
adrian19921

A mi się fabuła bardziej podoba robi wrażenie dużo poważniejszej......
No i nie ma tego różowego którego nadmiar był w Vice City:D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones