PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608434}
8,6 47 863
oceny
8,6 10 1 47863
Grand Theft Auto: San Andreas
powrót do forum gry Grand Theft Auto: San Andreas

Dla mnie "Swobodne lądowanie" w której goniło się lecąc dużo słabszym Dodo odrzutowego Shamala. Albo ta dla Toreno w której strzelało z wyrzutni rakiet do helikopterów.

Zachodniak24

Dla mnie zdecydowanie misja, w której trzeba było nisko lecieć samolotem żeby radary go nie wykryły. Miałem chyba 20 podejść, ale w końcu się udało. Obierałem złą trasę i zawsze rozbijałem się o jakiejś drzewo.

ocenił(a) grę na 10
bfilm

Ja po wylocie z lotniska od razu skręcałem w prawo i leciałem nad morzem (równa powierzchnia, zero przeszkód) choć radar i tak się dawał we znaki:)

Zachodniak24

Była taka misja z małym helikopterem i trzeba było utorowac drogę dla samochodziku. Dała mi się we znaki. Ponadto misja End of line.

ocenił(a) grę na 10
piczympoom

To ta dla Zero. Jedna z moich ulubionych;)

Zachodniak24

Nie wiem czemu :P ale zawsze się bulwersowałem że nie udawało mi się wygrać tańca Low Riderów w misji gdzie po raz 1szy się poznaje Cesara.

Albo głupi Big Smoke nie mógł strącić tych Vagosów na pociagu, :) ale oglądajac pewny filmik na YT, można zaliczyć tą misję bez uganania się za tym pociągniem.

ocenił(a) grę na 10
Hikaru007

Ja też nie przepadałem za misją z tymi low rider'ami. Stresowała mnie. A jeszcze bardziej mnie stresowała misja z tańcem na plaży:D Była na podobnej zasadzie. Albo ta w której z OG Loc'iem ścigało się motorem jakiegoś vagosa;)

Zachodniak24

Misje motorowe są trudne moim zdaniem, poza nimi wózek widłowy - wiele razy zabiljali tego kolesia przy mnie

ocenił(a) grę na 10
MarcoK

Możesz mi przypomnieć o co chodziło z tym wózkiem?

Zachodniak24

Już sobie pewnie sprawdziłeś, ale napiszę. Misja zwała się chyba rabowanie wuja Sama i trzeba było załadować 6 paczek wózkiem widłowym do ciężarówki, tymczasem kolega w zielonym stroju z kucykiem (chyba Ryder) był ostrzeliwany przez ciągle pojawiających się żołnierzy. W końcu się udała ta misja, ale z 10 prób jak nic miałem.

ocenił(a) grę na 10
MarcoK

Nie sprawdzałem:D a no taak. Na samym początku gry. Nie dość że trzeba było trudzić się z załadunkiem to jeszcze trzeba było złazić z wózka i chronić tego nieudacznika;)

Zachodniak24

dokładnie

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Nauka latania. Przesiedziałem 1,5 godziny.

ocenił(a) grę na 10
Giveraa34

Ja jeszcze dłużej. Nauka jazdy w San Fierro też była hardcorem:)

ocenił(a) grę na 9
Giveraa34

Ja teraz siedze nad tym.. już chyba z tydzień. Do tej pory nie miałam aż takich problemów z żadną misją, a teraz utknęłam totalnie i nie mogę przejść dalej. masakra :X

Zachodniak24

Jak dla mnie każda w której lata się helikopterem :P sterowanie ssie niemiłosiernie

ocenił(a) grę na 10
44michal44

W fabularnych misjach były jakieś ze sterowaniem helikoptera? Bo nie mogę sobie przypomnieć ;)

Zachodniak24

Na pewno szkoła latania, a w niej latanie helikopterem i ostrzał - masakra :) strasznie długo się namęczyłem. Grałem już dawno ale przypomina mi się jeszcze latanie zabawkowym helikopterem dla Zero i tu też miałem kilka podejść :)

ocenił(a) grę na 10
44michal44

A no tak bo mówiąc o helikopterze myślałem o mavericku a przecież jest jeszcze wojskowy hunter, spearow, sea spearow i helikopterek zabawkowy;) no szkoła latania masakra, samochodowa również. A co do misji u Zero najwięcej kosztowała mnie misja co się latało po mieście za kurierami ;)

Zachodniak24

oj tak, też bardzo się namęczyłem przechodząc za pierwszym razem :) nie wiem czy nie wrócę do tej gry ehhh... <3 :)

ocenił(a) grę na 10
44michal44

No ja aktualnie gram w SA. Pierwszy raz staram się zrobić pełne 100% w tej grze. Tyle razy grałem a jakoś nigdy razem z dodatkowymi misjami jej nie przeszedłem ;)

Zachodniak24

Ja ukończyłem w 80% niestety rozłożyło mnie zbieranie ostryg, podków, zdjęć... Zebrałem 100 tagów i zrobiłem wszystkie poboczne misje (policja, taxi, straż itd). Roboty jest mega dużo :) powodzonka!

ocenił(a) grę na 10
44michal44

Dzięki:) To prawda. Bardzo dużo jest tego zbierania w SA. Tagi, podkowy i zdjęcia już za mną. Jeszcze te ostrygi. Nie wspominając o dostarczeniu wielu aut :/ Żmudne to ale za to łatwe do wykonania. Czego nie można powiedzieć o różnych wyzwaniach na czas albo niektórych wyścigach.

Zachodniak24

Zapomniałem jeszcze o exporcie aut :P ja działam w GTA 5, szczytne 10,65 % mam hehe :)

ocenił(a) grę na 10
44michal44

Pewnie tych dodatkowych misji jeszcze więcej niż w SA znając życie;) również powodzenia :D

ocenił(a) grę na 9
44michal44

akurat latnie helikopsami jest bardzo poste i przyjemne jezeli zamiast myszki d sterowania uzywa sie strzalek na klawiaturze... 5-10minn cwiczen i kazda misje zrobisz..podobnie z samolotami

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Nauka latania była straszna! Nie lubię też tej misji, gdy z Big Smoke'm trzeba jechać za pociągiem, zawsze miałam z tym problem ;)

ocenił(a) grę na 10
Blair233

Co prawda to prawda;) A w misji z pociągiem trzeba ściśle jechać przy prawej szynie. Przynajmniej jak tak zaliczałem tę misję.;)

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

No i w końcu mi się udało zaliczyć San Andreas na 100%. Roboty co nie miara ale i tak nie jest wszystko zrobione. Np unikalne skoki czy 100% u wszystkich dziewczyn:)

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Grałem wieki temu, ale tą misję z DODO i Shamalem pamiętam do dziś. W sumie tylko jedna szansa na odpowiednie podejście, sporo się namęczyłem :D

ocenił(a) grę na 8
Zachodniak24

"Wrong side of the tracks"
https://www.youtube.com/watch?v=Q1HO_Ce1DRU

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Jak jeszcze byłam gówniarzem i grałam z kodami, nie potrafiłam za nic w świecie przejść tej misji, zawsze wołałam brata. Podczas pierwszego razu gry bez kodów, przeszłam tę misję za pierwszym razem. Nigdy w życiu nie byłam z siebie taka dumna :D

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Najtrudniejsza była dla mnie szkoła latania, misja z wózkiem widłowym (ciągle mi tego Rydera zabijali, ale się nawkurzałam), jedna z misji z Cataliną gdzie na dziwacznych pojazdach ścigało się kilku wieśniaków (zawsze się rozbijałam tym dziadostwem, kiepsko się tym steruje) i ostatnia misja z fabuły. Nigdy nie ukończyłam 100%, nie chciało mi się szukać tych ostryg, snapshotów itp

ocenił(a) grę na 10
oikotir

Tych dodatkowych misji i wyzwań jest mnóstwo. Trzeba do tego niemałej cierpliwości;)

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

pionowzlot, po złej stronie torów ,szkoła latania i zrzut

Zachodniak24

2 ostatnie misje u Zero, i szkoła latania xD

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Ja najbardziej nadenerwowałam się, kiedy trzeba było nauczyć się latać samolotem. I kiedy myślałam, że w końcu po wszystkim, okazało się, że trzeba jeszcze nauczyć się latać helikopterem. Nie zapomnę jak uderzyłam w klawiaturę i wypadły ze cztery klawisze. Literki H szukałam dobre dwa tygodnie. Ale ogólnie kocham tę grę :D

ocenił(a) grę na 10
cytrysia

No gra jest niesamowita. Bardzo rozbudowana, brawurowa i z wielkim polotem. Ma tyle już lat a dopiero kilka miesięcy temu ukończyłem ją na 100% ;)

Zachodniak24

Odpowiem podobnie jak Vice City - najtrudniejsza misja to Klub Pier 69, zabicie Rydera, lubiłem go podobnie jak Vance'a z VC, mieli charaktery, na dodatek obaj mieli na imię Lance.

ocenił(a) grę na 10
RustyRyan

Szkoda tylko, że okazali się sprzedawczykami.

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Szkoła Latania. O CHOLERNY BOŻE, na klawiaturze tymi dziadostwami skręca się okropnie. 2 godziny poszły, ale w końcu się udało. Niesławna misja z pociągiem o dziwo nie sprawiła mi kłopotów.

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Jak miałeś zatrzymać samolot zanim doleci do Las Venturas nigdy nie mogłem trafić w to kółko albo przelatywal nade mną albo pode mną

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

albo "all you had to do was follow that damn train CJ!!!" XDDD choć tą misje można było kodami łatwo oszukać np rocketmanem wlecieć na ten pociąg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones