Gra wideo

2005
7,3 713
ocen
7,3 10 713
104
chce zagrać
{"id":"612298","linkUrl":"/videogame/Gun-2005-612298","alt":"Gun","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/22/98/612298/7362927.2.jpg"}
Colton White wyrusza w świat po tym jak grupa bandytów zamordowała jego przybranego ojca, doskonałego trapera i nauczyciela. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

"Gun" to połączenie shootera FPP/TPP, przygodówki i RPG – czyli coś w rodzaju GTA na dzikim zachodzie. To pierwsza gra w pełni odzwierciedlająca to, co czuli jeźdźcy przemierzający bezkresne przestrzenie Dzikiego Zachodu. Akcja toczy się w Stanach po wojnie secesyjnej – były to bardzo trudne i niebezpieczne czasy. Panowała wówczas jedna"Gun" to połączenie shootera FPP/TPP, przygodówki i RPG – czyli coś w rodzaju GTA na dzikim zachodzie. To pierwsza gra w pełni odzwierciedlająca to, co czuli jeźdźcy przemierzający bezkresne przestrzenie Dzikiego Zachodu. Akcja toczy się w Stanach po wojnie secesyjnej – były to bardzo trudne i niebezpieczne czasy. Panowała wówczas jedna zasada: jeśli chcesz przeżyć, musisz być twardy. A przewodnim wątkiem gry jest zemsta... Naszym bohaterem jest Colton White. Nie miał lekkiego życia. Wychowany został przez twardego trapera, nauczył się, że przemoc to nieodłączny element życia w tym świecie. Przygoda gracza zaczyna się w dniu śmierci przybranego ojca głównego bohatera. Kto go zabił? Jakie jest prawdziwe pochodzenie bohatera i kim jest tajemnicza Jenny, którą nakazał odszukać Coltonowi ojczym?

studio
Neversoft Entertainment
data produkcji
2005
kraj
tytuł oryg.
Gun
inne tytuły
Amerykańskie stowarzyszenie Indian wystąpiło do wydawcy o usunięcie z gry scen pokazujących niezgodne z rzeczywistością zwyczaje i kulturę Indian. Wydawca odmówił dokonania zmian.
W niemieckiej wersji gry usunięto wszystkie krwawe i okrutne sceny. Przykładowo nie można oskalpować wroga ani zabić zakładnika.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych