PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721088}
8,1 3 859
ocen
8,1 10 1 3859
Hellblade: Senua's Sacrifice
powrót do forum gry Hellblade: Senua's Sacrifice

Arcydzieło

ocenił(a) grę na 10

Bardzo polecam. genialna w każdym calu i bardzo oryginalna.

ocenił(a) grę na 10
hellboy11

Zgodzę się w pełni ;)
Gra jest pod każdym względem genialna, ale należy też przyznać – nie jest dla każdego. Gra ma mnie ująć przede wszystkim fabułą (inaczej przerywam rozgrywkę po 15 min).Tutaj fabuła wciąga na każdym etapie przygody. Jeśli ktoś poszukuje rozrywki w stylu DMC czy Darksiders – będzie bardzo zawiedziony!

davidmth

Ta gra to pewien problem. Miałem okazję pograć u znajomego który równie mocno tą grę zachwalał i twierdził, że to jedna z lepszych pozycji ostatnich lat. Cóż, gra jest specyficzna to prawda. Tylko faktycznie nie dla każdego. Ja się nie jaram. Nie oceniam, bo grałem ledwie chyba 2 godziny. Nie ciekawiła mnie jakoś. Oprawa super, pomysł jakiś jest. Udźwiekownienie też dobre. Nie trafia do mnie tak samo jak Life is Strange.

ocenił(a) grę na 7
hellboy11

w każdym calu to jednak nie jest bo gameplay i system walki nie jest jakiś urozmaicony bardzo.

ocenił(a) grę na 3
hellboy11

Grafika jest ładna, ale dawno nie widziałem tak nudnej gry pod względem rozgrywki. Nawet jako symulator chodzenia wypada przeciętnie. Bardziej polecam "What remains of Edith Flinch". Tym bardziej dziwi ocena 9/10 w steam i innych. Recenzenci na pewno w nią nie grali, a nawet sądzę że zostali opłaceni by dać tak wysokie noty. Bo w końcu był to początkowo exclusiv na PS4. 6/10 to maksymalna ocena. I jedynie za grafikę.

ocenił(a) grę na 3
qnaman

Myślałem że tylko mnie ta gra wynudziła :D

jazdowicz2666

Ciesz się Panie zatem, że wszystko z głową w porządku.. JA przez większość gry miałem ciary (oczywiście noc i słuchawki).

ocenił(a) grę na 1
hellboy11

Symulator chodzenia to jest słowo, którego szukałem. Dla mnie ta gra to był ciągły płacz i zgrzytanie zębów - tyle pracy, piękna grafika, urzekające udźwiękowienie, przyjemne dla oka walki, dobrze zrobione efekty muzyczne w 3D, całkiem ciekawa fabuła, dobry dubbing, wspaniały klimat - wszystko to wrzucone do kosza przez tak nieintuicyjny, irytujący i po prostu beznadziejne nudny gameplay jakiego jeszcze dawno nie widziałem. Solidne 1/10 za wręcz karalne marnowanie zasobów ludzkich, czasu i pieniędzy.

ocenił(a) grę na 9
Lagnar

"piękna grafika, urzekające udźwiękowienie, przyjemne dla oka walki, dobrze zrobione efekty muzyczne w 3D, całkiem ciekawa fabuła, dobry dubbing, wspaniały klimat" i ocena 1/10. Cóż za beznadziejny tok myślowy każe wybrać taką ocenę po takim opisie.

ocenił(a) grę na 7
hellboy11

Jesli chodzi o pomysl, grafike, przedstawienie tego jak postrzega swiat osoba ze schizofrenia itd. to sie zgodze. Niestety w samej grze rozgrywki jest malo. Mamy krotkie grywalne wstawki, w ktorych dominuja takie rzeczy jak wyszukiwanie ksztaltow w otoczeniu, bieganie z puntku A i B, odsluchiwanie nagran z kamieni oraz schematyczna walka, a pozostala czesc to w wiekszosci filmiki. Bardziej bym polecal na youtube obejrzec longplay z tego na przyspieszeniu x1.5+ niz w to grac, bo szybko sie nudzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones