PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721088}
8,1 3 861
ocen
8,1 10 1 3861
Hellblade: Senua's Sacrifice
powrót do forum gry Hellblade: Senua's Sacrifice

Dawno nie grałem w tak nudną i monotonną grę,znudziła mnie już po wykonywaniu 3 misji.W kółko to samo układanie jakiś run żeby otworzyć bramy i walka z tymi samymi wrogami.Klimat może i jest,ale to nie wystarczy na udaną grę.

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

Kto nie rozumie?

ocenił(a) grę na 4
jazdowicz2666

Ja tam samo gra słaba

Mateusz5438

Jako gra faktycznie słabo wypadła. Mogłaby za to być bardzo dobrą animacją. Bardzo spodobał mi się sposób przedstawienia choroby.

Mateusz5438

Dokładnie mam takie same odczucia ,gra nie powala jest nudna jak dla mnie

ocenił(a) grę na 8
oOPasiakOo

No tak, mogli zrobić kolejnego samograja z setkami '?' na dziesiątki godzin porywającej eksploracji... Ludzie, ta gra miała taka być! Miała wywoływać niepokój i poczucie zagubienia. IMO robi to świetnie. Przy czym trzeba mieć na uwadze że to nie kolejne GTA czy Fifa, a gra której bliżej do tych od Telltale Games ;)

McDohl

To ja już wolę kolejny sandbox z setkami "?" na mapie niż takie gry. Gdzie tam jest niepokój? Poczucie to miałem ale nie zagubienia ale zanudzenia kiedy ta męczarnia się wreszcie skończy. Nie stawiaj tej gry obok świetnych produkcji Telltale bo to obraza dla tego studia. Chyba trzeba mieć jakieś psychiczne zachwiania jak bohaterka, żeby wczuć się w taką fabułę. Dla mnie to była jedna z nielicznych gier. które kończyłem na siłę, nie mogąc doczekać się kiedy wreszcie będzie koniec.

jazdowicz2666

To widze jest nas wielu. Pomysł może ciekawy, grafa niezła, ale gameplayowo słabiak. Bieganie, chodzenie, gubienie się, zero interfejsu, powtarzalna mechanika i drętwa walka.

ocenił(a) grę na 10
jazdowicz2666

Jesteś po prostu za głupi, za płytki, zbyt niedorozwinięty emocjonalnie, i masz za duży deficyt empatii żeby zrozumieć o co w tej grze chodzi, i że nie o układanie łamigłówek, i walkę z kimkolwiek (poza samym sobą).

ocenił(a) grę na 3
Floyt

O mądry się odezwał.Wielki inteligent sprzed monitora he he

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

ignorancja jest błogosławieństwem ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones