PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Z moich obserwacji wynika że to obok Simsów jedyna gra tak masowo znana ceniona i
lubiana przez płeć żeńską. Sam z siostrą spedziłem wiele godzin katując herosa..
MAJSTERSZTYK

ocenił(a) grę na 10
pablossoyos

Absolutnie i całkowicie się zgadzam. Mam wiele koleżanek i kolegów którzy nie używają komputera do grania ale w M&M3 nieraz pocinali i zawsze chętnie by to powtórzyli.
Jeśli chodzi o Sims to uważam, że to produkcja skierowana właśnie głównie do kobiet ale to może być tylko moje zdanie....
M&M3 całkowicie zasługuje na 1 miejsce ale na jej plecach czuć oddech BG 2 :)

dVinci

Będąc jeszcze w liceum moja polonistka też się przyznała do tego, że gra w HOMM ;D

ocenił(a) grę na 10
pablossoyos

Muszę się zgodzić. Moja siostra która komputer używa do nk, a jeżeli chodzi o gry to tylko PASJANS, Sims 3 i (o dziwo) Heroes III (pochwalę się że mam wszystkie dodatki d:).
To było bardzo dziwne kiedy zobaczyłem że moja siostra zagrywa się w heroes III. Spojrzałem zaciekawiony i tu buuuum! 9 MIESIĘCY! I ARMIA JAK PO DWÓCH TYGODNIACH. Od razu zaleciłem jej samouczka. Pomogło!

ocenił(a) grę na 10
pablossoyos

Gra jest po prostu ładna. Kobiety zwracają ogromną uwagę na wygląd i estetykę gry. Ponadto nie jest zbyt trudna, za to szalenie grywalna. Sama jako kobieta często wracam do HoM&M III chociaż od dłuższego czasu z nieoficjalną nakładką The Wakes of Gods, która wprowadza do Herosów dużo świeżości. Wśród gier do których zawsze wracam są jeszcze Baldurs Gate I, II, Icewind Dale I, II, Diablo II, Might & Magic, VI, VII, VIII. Fallouta II, bardzo lubię oglądać, zawsze jak brat w niego grał to kibicowałam :) Sama jakoś się za niego nie wzięłam, choć nie powiem, czasem mnie kusił. Do Simsów nigdy mnie nie ciągnęło i jakoś nie pasują mi w ogóle.

pablossoyos

A co, niby twoim zdaniem kobiety są głupsze i umieją grać tylko w popularne i kolorowe gry jak HoMM? Daj spokój.

ocenił(a) grę na 10
pablossoyos

Proszę panów i panie też- bez generalizowania !

Moja luba przejdzie każdą mapkę HOMM3 na 200%. Za każdym razem od niej obrywam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones