PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 354
oceny
9,2 10 1 38354
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Przepraszam, że akurat tutaj to piszę, no ale akurat HOMM III jest na pierwszym miejscu. Piszecie o tym jaki to klasyk itp. Skoro tak to dlaczego tu nie ma boulder dasha? No już nie mówię, że na pierwszym miejscu ale w końcu to dopiero jest klasyka i to dość grywalna.
Filmy można tu spotkać 100 lat starsze ode mnie, a gry sprzed 25 lat są jakby niewidoczne/zapomniane, a to właśnie one spowodowały, że dziś przemyśł giereczek przebija kino.
Jak już się coś znjadzie na portalu przy pomocy tej fajnej opcji "Szukaj", to jakoś dziwnym trafem platforma jest "PC", jak by piec/grzyb był jedynym, co na tym święcie istnieje (ATARI i AMIGI nadal żyją!).
Przy okazji pozdrawiam fanów 8-miu i 16-tu bitów :P

ocenił(a) grę na 10
hellONearth

OOO!!! Witam i popieram bratnią duszę w 100%. Dzięki Twojemu postowi odżyły we mnie wspomnienia. Pierwszy komputer kupiony w czasach PRL-u (Atari 800 XL + magnetofon XC 12 + Joystick Qickshot 4) przez rodziców za milion pensji :). Pierwsza kaseta z grami kupiona na "giełdzie". Gry wgrywające się po pół godziny (np. Feud, Ninja, World Karate Championships, Zorro, Draconus, Road Race...można wymieniać bez końca). Potem dorobiłem się stacji dyskietek. Szok! :). Jako, że większość nowych gier to typowa popelina a oryginalnego Atari czy Amigi niestety już nie posiadam, często sięgam do emulatorów i się zaczyna...Boulder Dash to klasyka klasyki klasycznej :) (Dzięki programowi Boulder Dash Constrution Kit chyba z milion plansz się robiło :). Polskie hiciory przez duże "H" - Misja, Robbo...ehhh. Czasami zastanawiam się jak to było możliwe, żeby upchać w ok. 60 kilobajtach tyle cudów. Oprócz ww wymienionych gier mam też swojego faworyta. Arcytrudna to gierka ale wykonanie i pomysł mistrzowski. to Spindizzy. (pamięta Kolega z pewnością - izometryczna grafika i mały bączek zbierający diamenty?)
Przepraszam za chaos w moim poście, ale po prostu za bardzo się wzruszyłem :)
POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones