PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
ocenił(a) grę na 8
dragonita

Nie prawda.

ocenił(a) grę na 8
Dangeris

http://www.filmweb.pl/user/Dangeris/games 14 kwiecien godz.13 30 :D

ocenił(a) grę na 8
dragonita

Kliknęło mi się przez przypadek.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Przypadkiem to cię zrobili w zoo.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Hej kolego, jak się mówi teraz w internecie: idź być głupim gdzie indziej.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Cóż czepiać się grafiki skoro jest świetną. Modele postaci są genialnie wykonane jak na tamte możliwości:)
10/10
jak można ocenić serię Heroes za słabą zwłaszcza III ? Oj panie Dangeris niepewnym gruntem stąpasz.
A swoją drogą polecam dodatek Horn of the Abyss (nieoficialny) dodaje kolejny zamek: przystań piracką

Dangeris

Heroes to jest stara gra przecież sprzed około 12 lat. Jest genialna jak na tamte czasy . Ma dobrą muzykę fabułę i uważam że grywalność jest świetna.

Dangeris

Może jest tak wysoko dlatego,że kiedyś grało się w tą grę miesiącami.Nawet do teraz sporo ludzi gra w tą grę bo ma klimat.Kiedyś dla mnie była fajna ale teraz jest taka sobie lecz nic nie mam do tego,ze jest na 1 miejscu.

ocenił(a) grę na 1
Dangeris

Sam nie przepadam za tą grą (i ona nie powinna się znaleźć w top 100 w ogóle nie mówiąc już o 1 miejscu)
ale ty też jesteś idiotą że o grafikę się czepiasz

Dangeris

Gratuluję, panie szympansie. Doskonale pokazuje pan wadę nr.1 filmweba - mnóstwo tych pierd***nych, hejterskich userów, którzy plują jadem na każdego, kto ma odmienne zdanie. Pozdro i życzę powodzenia. ;-)

ocenił(a) grę na 3
Wafe7

agree.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Nigdy nie dojdziemy do konkretnego wniosku. Co więcej - niemożliwe jest ocenianie wszystkich gier jedną skalą, tak samo jak filmów - ja dostaję już fioła kiedy próbuje zrównoważyć oceny między hollywoodzkimi superprodukcjami a jakimś skromnym, polskim filmem, który zasługuje na równie wysokie noty. Niestety ale ludzie oceniają filmy przez pryzmat Oscarów i przez pojęcie słowa "klasyk".
Tak samo jeśli chodzi o gry, niektórzy w ogóle nie wiedzą co to heroes i dla wielu ludzi ta gra w ogóle się nie liczy. Jest na pierwszym miejscu dlatego że głosują na nią Ci (włącznie ze mną ) którzy grali w nią dobrych kilka lat temu, kiedy liczyło się kilka kilka produkcji. Teraz co roku wychodzą świetne gry i faktycznie HMM przy nich to stary dziadek.

ocenił(a) grę na 10
AKohsin

Kiedyś co roku wychodziło mnóstwo fajnych gier, dzisiaj to syf.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

troll: kiedyś gry słabe, teraz mam w 100% realistyczne gry. Kup se PS3 i killzone 3 na PS move, dołóż do tego kontroler w formie karabina m16 (zsynchronizowanego z ps move ) i dołóż do tego telewizor z 3D, staniesz przed telewizorem i będziesz czuł się jak na wojnie, a po miesiącu będziesz miał tak wyrobione tricepsy od trzymania spluwy że ci Hardkorowy Koksu pozazdrości : koniec trolla

ocenił(a) grę na 10
Iselor

Chodzi mi tylko o to, że teraz gry są tak rozwinięte, że wojnę możesz prowadzić z takiej liczby ludzi, jakiej miałeś przy wszystkich stworkach w Heroesie naraz. Nie przegadasz tych, którzy, tak jak my kiedyś, grają w nie godzinami. I nie masz również żadnych argumentów, bo Heroesa mogą zaraz wydać w hiper-wersji XX, która będzie oparta na trójce i powieli jej zalety. Dla nas te gry mają głównie wartość sentymentalną, gdybyśmy dostali 10 lat temu sprzęt "z dzisiaj" to byśmy teraz wielbili te gry. stąd wg mnie wzięła się ta dyskusja. I pisze to jako fan HMM ( 10 gwiazdek /10 ), Age of Empires i Lego Racers.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Wychodzi więc na to, że gry to zupełnie inna bajka niż filmy (oczywiście nie wszystkie) - gry w przeważającej większości służą rozrywce, filmy też, ale raczej w przeważającej mniejszości. Zastanawiam się, co gry robią na FILMwebie? o.O

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

"Jak gra z taką żałosną grafiką może być na 1 miejscu"
1.Na czasy swojej produkcji heroes miał niezła grafikę za parę lat można będzie powiedzieć że to gothic ma żałosną grafikę(na twoje rozumowanie) .
2.gra ma nie wyglądać ale sprawiać przyjemność i wciągać.
3.jak można porównywać gotica i heosa 2 rożne gry ?
4.Czemu na 1 miejscu bo widać ludzie którzy w nią grali są zadowoleni.

Dangeris

miała dobrą grafę gdy wyszła ale ty jesteś prowokator to klasyk gier

hhhhggh

Ludzie to jest tak zwany troll internetowy napinacz internetowy itp xd i koniec tematu

Sebebar

xd xd xd xd xd xd xd xd xd xd

Sebebar

przecież napisałem to w komentarzu ale rozumiesz ciężko wytrzymać bez odpowiedzi.

użytkownik usunięty
Dangeris

Nawet tego ludzie nie czytajcie...

użytkownik usunięty
Dangeris

Dokładnie ! Jak spojrzałem na zdjęcie z tej gry to myślałem że się porzygam ! Coś strasznego. Nie rozumiem jak to może być na pierwszym miejscu.

mogę dla Ciebie założyć temat żale i obelgi.

użytkownik usunięty
hhhhggh

Bardzo proszę.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Ej ludzie, ej ludzie, ej ludzie. Ale wy wiecie że on trolluje prawda?

ocenił(a) grę na 3
Dangeris

masz racje gra jest zarąbista ale napierwsze miejsce nie zasługuje

sadzik444

Tu się zgodzę gra z*jebista ale pierwsze miejsce mnie zaskoczyło. Grafika nie jest istotna, ale jeżeli byłby ranking grywalność + grafa to dałbym 10 na Assasina IV

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

A jakie znaczenie dla grywalności ma grafika ?

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

A czy grafika jest najwazniejsza? Popatrz na Dark Souls 2, nie jest wcale ladne a zaje biste

użytkownik usunięty
Himiteshu

Niestety, Dangerisa nie ma z nami. Może się gdzieś tu błąka w innym wcieleniu, ale brakuje mi go, bawił mnie swoim trollowaniem.

ocenił(a) grę na 10

???

użytkownik usunięty
Himiteshu

Niepotrzebnie Dangerisowi odpowiadasz, bo już go nie ma na forum od dwóch lat, chyba, że na alter-koncie :D

ocenił(a) grę na 10

Mam nadzieje ze na zadnym i juz nigdy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones