PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 351
ocen
9,2 10 1 38351
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
ocenił(a) grę na 10
Dangeris

i W tym momencie sie spaliles dzieciaczku ... tylko Neokidy mowia "ŻAL" ....

Dangeris

Ta gra to klasyk. I tyle!

ocenił(a) grę na 8
fajny334

srasyk.
Klasyk to gothic, a ten hiros tp gówno.

Dangeris

Gothic jest nowszy - jestem fanem serii Gothic, GTA, Mass Effect i Dead Space. Ale i tak uważam że ten heroes to klasyk

Dangeris

gównem cię mama karmiła trolu ..

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Widać że to stary no life nie widzący świata poza gothicem.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Gothic to klasyk ???!!!! Weź ty się puknij w głowę . Jak grę która wyszła o wiele później możesz nazywać klasykiem? a poza tym popraw pisownie ...

Dangeris

Widzę, że w tym przypadku awatar adekwatny do właściciela.

ocenił(a) grę na 8
Karpiak

Gothic - 10/10
HOMAM-2/10

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

W dupie ci sie poprzewracało. Gothic 10/10? Nie masz pojęcia o cRPG i wypierd alaj. O strategiach ani klasyce gier też nie masz pojęcia. Kompromitujesz się na tym forum już nie po raz pierwszy.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Ja pierdo****, na ****** pana. ZNOWU TY?!
Znowu pokazujesz swoją zajebistą "mądrą postawę"? Już ten gość pokazywał swoją klasę w tych tematach:
http://www.filmweb.pl/film/300-2006-163597/discussion/5+10,1825902
http://www.filmweb.pl/videogame/Planescape%3A+Torment-1999-606440/discussion/Cze mu+jakie%C5%9B+stare+g*wno+jest+na+4+miejscu,1864506
http://www.filmweb.pl/videogame/The+Elder+Scrolls+III%3A+Morrowind-2002-608437/d iscussion/S%C5%82aba+gra+i+grafika,1840489
http://www.filmweb.pl/film/Ojciec+chrzestny-1972-1089/discussion/Czemu+ten+badzi ewny+film+jest+tak+wysoko+%21,1856691

ocenił(a) grę na 10
TheJoakim

Mam Pytanie ... Czy teb d***l ocenil Ojca chrzestnego na 1/10 ? ..... NA STOS Z NIM !

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

I niby co takiego jest w tym Gothicu...? Według mnie nic specjalnego, biega się godzinami, pogubić się można, długo się walczy, ja uwielbiam gry jak Heroes, to tak jak Ty wolisz sobie pewnie pobiegać za piłkę na dworze, a ja zagrać na spokojnie w szachy w domowym zaciszu, bo naprawdę kocham logiczne gry. Przyznam, że jest to też kwestia przywiązania z mojej strony, bo gram w tę grę od dziecka, a moja ulubiona to i tak Okami, jeśli chodzi o to... Poza tym słowo klasyk odnosi się do starszych gier, na przykład Boulder Dash jest klasykiem, choć ma kiepską grafikę i choć sama nie jestem do tej gry przywiązana to dałabym jej wysoka notę i chyba za chwilkę to zrobię... Tak samo jak Godzilla amerykańska i Japońska, istnieje wielka różnica, amerykanie postawili głównie na efekty, ale zero przesłania w tym wszystkim... 300 nie widziałam, to chyba nie film dla mnie, ale Twoje wypowiedzi w tamtym wątku rzeczywiście były szczególnie żałosne.

ocenił(a) grę na 8
Figula

Ja też wolę sobie pograć w szachy w zaciszu, mimo to Heroes uważam za nieudaną serię.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Akurat twoje zdanie w tej kwestii tak naprawdę nikogo nie obchodzi i jest gówno warte. Ludzie na świecie lepiej wiedzą czy herosi są klasyką czy nie. A ty wypier dalaj do swojego gotika.

ocenił(a) grę na 8
Iselor

JA jestem koneserem RPG.
Znam każdy tytuł do perfekcji.

ocenił(a) grę na 9
Dangeris

O urwa, koneser RPG :D

ocenił(a) grę na 10
maniaczna

Spokojnie. On myli pojęcia cRPG i RPG. Gdyby kiedykolwiek grał w prawdziwe RPG to wiedziałby, że grafika tam do niczego nie jest potrzebna bo jej nie ma :)

ocenił(a) grę na 10
Figula

A co jest fajnego w Dark Souls? Ludzie lubią dostawać szału ginąc po raz tysięczny........ A Gothic jest grą trudną,starą, ma zjadliwą fabułę i pikselową grafikę. Jest wielu fanów tego typu gier. Gothic:8/10 Dark Souls 9.5/10 Heroes 3 10/10

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Nie HOMAM tylko HOMM =.=

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

gothic 8/10 <-- klimat i fabuła
Heroes 10/10 <---

Dangeris

A jak debil jak Ty z iq pieca kaflowego może mieć konto na fm ? Powinna być jakaś weryfikacja pod kątem inteligencji, by tacy kretyni nie zaśmiecali internetu.

użytkownik usunięty
Dangeris

Jak nie potrafisz czytać żeby zrozumieć, z którego roku ta gra pochodzi, to już twój problem.
Ja mam złotą edycję Herosów III i jest to wg mnie jeden z klasyków gier komputerowych.
Nie jestem maniaczką gier, dlatego też w swoim życiu pograłam chyba w 10-15...
Ale to jest najprawdopodobniej mój faworyt.
Za samą fabułę (niby to tak łatwo wymyślić, ale w praktyce jest o wiele trudniej...), grafikę choć nie jakąś nadzwyczajną, tak wg mnie genialną na takie klimaty.
Trudno mi wytłumaczyć fenomen Herosów.
Po prostu są, jakie są i to je wyróżnia :3333

ocenił(a) grę na 8

Fabuła hahah jaka tam może być fabuła?
Pikselówki walczą z pikselówkami.

Dangeris

Dla mnie Heroes tez nie jest jakąs kultową pozycja . grałem w nią trochę , ale na dłuzszą mete to wieje nudą (jak dla mnie, innym może się podobać) , ciagle w kółko robi sie to samo . Ale z ocena Gothika tez przesadziłeś . Gothik mógłby byc fajna grą a jest niestety tylko przeciętna ze względu na żenujace i irytujace sterowanie ,a system walki jest beznadziejny. Taka jest moja opinia i po to jest forum żeby wyrażać swoje zdanie . Nierozumiem tylko dlaczego jak ktoś ma trochę inne zdanie niz wszyscy to zaraz trzeba Go obrażać i wyzywać od idiotów.

ocenił(a) grę na 8
Dangeris

Jak dorośniesz do gier, to zrozumiesz, że w dobrej grze nie chodzi tylko o grafikę, i być może w tedy dowiesz się dla czego HOMM jest na 1 miejscu...

Dangeris

Wyjazd kible sprzątać!

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Przeszedłeś ją? Nie ? TO JAKIM PRAWEM WYPOWIADASZ SIĘ O FABULE ?

ocenił(a) grę na 10

Nie ma co z nim gadać. To idiota, podejrzewam że chodzi jeszcze do podstawówki lub gimnazjum, człowiek starszy nie może pisać takich bzdur.

ocenił(a) grę na 8
Iselor

Po prostu nie mogę patrzeć na te wasze "arcydzieła", które wołają po pomstę do nieba.

ocenił(a) grę na 8
Dangeris

kwestia gustów chłopak. tobie się nie podoba, nam tak. reszta dyskusji jest bezcelowa.

ocenił(a) grę na 9
Dangeris

to czemu to oceniłeś na 8? :-D

ocenił(a) grę na 10
Iselor

nie podniecaj się tak ;]
a Gothic to fenomen wśród rpg koniec kropka :D

ocenił(a) grę na 10
maklejn

Gothic to przeciętniak. Tyle.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

Kwestia gustu na najlepszych portalach z grami na świecie piastuje raczej wysokie pozycje, ale tylko g1 i g2 z dodatkiem
i to raczej gra lubiana w większości starszych graczy bo wyszła kolo 2000r
także mówie kwestia gustu i porównywanie "ta jest lepsza od tej" jest bezsensem szczególnie jak są 2 dobre

ocenił(a) grę na 10
maklejn

Nie za bardzo. Gothic osiągnął popularność tylko w Polsce i Niemczech i to głównie wśród dzieciarni gimnazjalnej. Starzy wyjadacze gardzą tym tytułem. Po Gothicu i przed nim wyszło kilkadziesiąt tytułów lepszych. Mówię o "jedynce" bo w "dwójkę" nie miałem okazji grać (przez miernotę "jedynki" mi się odechciało ale może dam mu szansę)

ocenił(a) grę na 10
Iselor

sprawdzałem na europejskich i amerykańskich rankingach więc nie wiem kto ci powiedział że w Polsce :D no nie wiem ja jestem starym wyjadaczem i praktycznie każdy kogo znam kto grał w gothica jest zachwycony ;]
jak nie graleś w 2 to nie ma o czym gadać, o wiele bardziej rozbudowana gra, ale obowiązkowo z dodatkiem noc kruka !
nie mówi że inne gry są lepsze czy gorsze, ale Gothic 1,2 to podstawa razem z BDG IWD i wszystkimi Falloutami Diablami itd

ocenił(a) grę na 10
maklejn

Jakich u diabła rankingach? W których głosują nastolatki w wieku gimnazjalnym? Pewnie tak, ale takich ludzi opinie mam tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę. Starym wyjadaczem - nie rozśmieszaj mnie. Co wg ciebie jest klasyką gatunku? Większość moich znajomych, w tym ludzie którzy siedzą na Insimilionie i JRK's RPG sra na Gothic'a. Przecież ten tytuł jest zjadany przez 90% tytułów jakie wyszły przed Baldurem i w zasadzie wszystko po nim, z grami Troiki na czele.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

dobra koniec tematu twoje skromne zdanie ;]
nie podniecaj sie tak

ocenił(a) grę na 10
maklejn

Moje zdanie nie jest skromne.

Po prostu wkur-wiają mnie te gimbusy od Gothica co wystawiają 1/10 Herosom i walą dalej swoje bzdury że Gothic to najlepsza gra/najlepszy cRPG ever..

ocenił(a) grę na 10
Iselor

nie jest najlepsza, była dobra w swoich latach powstania

ocenił(a) grę na 10
maklejn

Dobry cRPG wybroni się i po latach.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

w erze grafika>fabuła ciężko dlatego dzieciaki minusują nigdy nie zagrawszy w żadną ze starszych gier sugerując się tylko grafiką niczym więcej

ocenił(a) grę na 10
Iselor

Nie do końca. Mówisz tu o fenomenach typu BG (1 i 2), ID( 1 i 2) i TES 3. Korzystam ze skrótów bo na pewno domyślisz się o jakie gry chodzi ;)A np. seria Gothic, czy seria Mass Effect, pomimo , że są grami bardzo dobrymi, nie wybronią się po latach :(

ocenił(a) grę na 10
Jurstak

Mass Effect się wybroni.

Dangeris

Prosimy nie karmić trolla.

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

"Hola, Hola. Nie karm trolla."

Dangeris

Widziałem cię już spamerze, gdy spamowałeś przy Filmie Avengers i już wtedy mnie wkurzyłeś. Taki super film, którego pewnie i tak nie zobaczyłeś i już dajesz krytykę -_- Widać, że nie grałeś w ta grę. Powiem, że to jest gra mojego dzieciństwa i nie pozwolę jej obrażać. Ta gra to klasyk. Kto chodź raz w nią zagrał to wie jaka jest idealna. Ma zasłużone pierwsze miejsce, a ty małpiszonie przestań już spamować-_-

ocenił(a) grę na 8
speedrh

W takim razie współczuję dzieciństwa.

ocenił(a) grę na 8
Dangeris

sam oceniłeś te grę na 8 mój mały trollu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones