PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 354
oceny
9,2 10 1 38354
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Ktoś grał?
Ten dodatek znacznie rozszerza możliwości Herosów i zdecydowanie polepsza grywalność ;) Polecam każdemu fanowi ;)

ocenił(a) grę na 10
vilectro

nie lubię Woga, przekombinowali i to ostro.
Zdecydowanie polecam profesjonalny niezależny od woga, dodatek HoTa, pełna profeska aż ubisoft się za głowę chwyciło :) Koledzy z Rosji stworzyli nowy zamek, utrzymany w klimacie pozostałych :]]

ocenił(a) grę na 10
nillvo

Poszukam, jak będę miał czas, dzięki za info ;)

ocenił(a) grę na 10
nillvo

Mówisz o tym zamku z piratami? czy ten dodatek jest już w obiegu? bo po screenach byłem naprawde pod wrażeniem., mógłbyś podac pełną nazwę tego dodatku? =)

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=161

Ciupię od kilku tygodni już :P

ocenił(a) grę na 10
nillvo

Język jest tylko rosyjski ? =(
Nie rozumiem cyrylicy... >-/

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

oj to najwyżej w kampanie nie zagrasz :] na angielską wersje trzeba jeszcze poczekać

ocenił(a) grę na 10
nillvo

Sciągnąłem, zainstalowałem ale nie chce mi sie uruchomić. Wyskakuje mi powiadomienie o błędzie systemu, że nie odnajduje pliku mss32.dll. - miał ktoś taki problem?

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

nie miałem takowego problemu, ale skoro nie masz tej biblioteki to spróbuj zassać http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mss32 i wrzucić do system32

ocenił(a) grę na 10
nillvo

ściągnąłem plik mss32.dll. i skopiowałem go do folderu HoTa, jednak gdy próbuję uruchomić program otrzymuje kolejne powiadomienie, tym razem o treści :"Nie znaleziono punktu wejscia procedury _AIL_st_sample_volume@8 w bibliotece mss32.dll.

Bloodbane

Miałem ten sam problem. Wystarczyło dodatek zainstalować w tym samym folderze, gdzie masz HOM&M 3. Następnie ikonka h3hota.exe i gotowe.
http://pokazywarka.pl/iq4l4c/

nillvo

Ogromne podziękowania za ten link ;). Pierwsze słyszę o tym dodatku, a wygląda naprawdę obiecująco. Na dniach trzeba zasiąść i trochę pograć ;)

ocenił(a) grę na 10
nillvo

Słyszałem, że w finalnej wersji HoTa będą aż 3 nowe zamki i do każdego nowa oddzielna kampania, ale na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

ocenił(a) grę na 10
wojtekm_fw

Czytałem o tym
wersja 2.0 - Kronwerk (miasto ludów połnocy)
wersja 3.0 - Katedra (mroczne miasto fanatyków religijnych)

Poczekamy sobie, ale warto być cierpliwym :)

użytkownik usunięty
nillvo

Zastanawiałem się nad tym dodatkiem i wydaje się przekonywujący, lecz mam pytanie: czy ten dodatkowy zamek zastępuje inny już istniejący czy dodawany jest do reszty jak Wrota Żywiołów?

ocenił(a) grę na 10

przyjaciele ze wschodu w końcu rozpracowali silnik gry i dodali Cove (przystań) jako nowe miasto :)

vilectro

mam taki problem po zainstalowaniu dodatku nic sie nie dzieje włączam gre i nic nie ma wszystko po staremu :/

ocenił(a) grę na 10
barlogv

musisz odpalić plik h3hota.exe w folderze (domyślnie) C:\Program Files\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja

ocenił(a) grę na 10
nillvo

mam złotą edycję zainstalowaną, pobrałem plik z linku instaluje go w tym samym folderze co złota edycja
odpalam ten h3hota. po czym pojawia sie czarny obraz i spowrotem wywala mnie do pulpitu ...

aro8736

Też mam złotą edycję i działa mi bez żadnych zastrzeżeń. Wina musi leżeć gdzieś po stronie systemu.

ocenił(a) grę na 10
maestro_X

spoko już działa, szkoda że kampania jest nie przetłumaczona ..

aro8736

Ja dzisiaj zacząłem kampanię ;).
Najważniejsze, że jakoś idzie połapać się jak jest cel danej misji (niektóre elementy są przetłumaczone ze złotej edycji)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones