PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611579}
8,0 6 656
ocen
8,0 10 1 6656
Mortal Kombat
powrót do forum gry Mortal Kombat
ocenił(a) grę na 10
ghost21

Sonya, Scorpion, Mileena i Sektor

ocenił(a) grę na 8
ghost21

Cyrax, Smoke, Rain.

ocenił(a) grę na 8
zubek29

Noob Saibot

ghost21

Noob Saibot, Scarlet, Rain

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Scorpion <3 Lubię też Rain'a, Kabala oraz Skarlet :) Nie no, każdym lubię grać :D

TheSinedPL

jak się człowiek wprawi każdą postacią dobrze grać to wszystkie postacie odpowiadają.

ja mam kolejną 3-kę : Scorpion, Kitana i Noob Saibot

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Noob jest troszke przesadzony acz swietny :P

ocenił(a) grę na 10
TheSinedPL

Ja nie mam jak obczaic Raina i Scarlet :(

ocenił(a) grę na 8
ghost21

Johnny Cage :D

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Ermac i Cyrax zamiatają konkurencją :D

użytkownik usunięty
ghost21

Ermac, Smoke, Sonya. Mam jednak mocne postanowienie dobrze grać większością postaci :D

ocenił(a) grę na 10
ghost21

cyrax , scorpion

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Scorpion, Kano oraz Jax.

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Smoke i Sektor.

ocenił(a) grę na 9
Smetny

Zdecydowanie Smoke i kenshi

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Widzę, że nikt tu nie gra mom ulubieńcem Quan Chi :). Po za tym lubie się pobić Kabalem i Noob Saibotem.

aveterloo

Quan Chi był moją ulubioną postacią w MK4, niestety w tej części nie udał im się tak bardzo.

Szkoda że nie ma Shinnoka

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Nie grałem w wcześniejsze MK więc nie mam porównania. Ja lubię walczyć Quan Chi bo ma jedno z najbrutalniejszych Fatality (najlepsze zaraz po Fatality JC) i przede wszystkim jego comba, którymi można wręcz ośmieszać przeciwnika :).

aveterloo

Najlepiej gram Kung Lao, Sindel, Jax i Johnny Cage reszta średnio mi idzie. " Ja lubię walczyć Quan Chi bo ma jedno z najbrutalniejszych Fatality (najlepsze zaraz po Fatality JC)" - chodzi ci o pierwsze fatality (wyrywanie nogi) i JC tzn. Fatality Johnnego Caga ???.

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Odnośnie Quan Chi: Tak chodzi mi o to z wyrywaniem nogi i może trochę przesadziłem, że jest na drugim miejscu najbrutalniejszych fatality bo są o wile bardziej brutalniejsze. Akurat Johny Cage wymiata pod tym względem i moim zdaniem jest na pierwszym miejscu.

ocenił(a) grę na 10
aveterloo

Bo Quan Chi jest dosc trudny, typowa postac na odleglosc i czarowanie, jak Shang czy Ermac

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Smoke, Scorpion i Kung Lao

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Sub-Zero, Mileena, Cyrax i może jeszcze Kabal

ocenił(a) grę na 8
ghost21

Odkąd powstał MK tylko i wyłącznie Scorpion.....:)

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Scorpion, Sub-Zero, Noob Saibot, Kabal, Smoke oraz Quan Chi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ghost21

zapomniałem dodać :

są plany że wkrótce mogą zrobić jeszcze Kratosa, o tą postać gra w wersji na PS MK9 jest bogatsza.

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Moi Top 16 od mojego ulubionego (1. Raiden) do 16:

1. Raiden 2. Scorpion 3. Kung Lao 4. Cyrax 5. Noob Saibot 6. Sub Zero 7. Quan Chi 8. Nightwolf 9. Kabal 10. Baraka 11. Jax 12. Ermac
13. Reptile 14. Stryker 15. Johnny Cage 16. Shang Tsung

Ci co nie są na tej listcie, to oznacza że nie lubie nimi grać zbytnio.
Lubię Raina i Freediego Krugera, ale nimi nie grałem, wieć nie mogą być na tej listcie.

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Sub-Zero, Cyrax i Mileena

ocenił(a) grę na 10
ghost21

SEKTOR!!! Smoke sub-zero jade

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Najczęściej wybieram te postacie: Sonya, Ermac, Kenshi. Lubie też Barakę, ale idzie mi nim gorzej niż tamtymi, a za to jak bardzo mi zależy na zwycięstwie to biorę Sindel, ale jakoś jej nie lubię.

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Wg. mnie najbardziej wymata Baraka z uwagi na jego scyzoryki w rękach poza tym bardzo lubię Sub-zero (głównie dlatego że gdy kolega gra tą babą z czterema rękami i próbuje mnie podeptać to trafia na lodową kopię), scorpiona (bo harpun i tekst get over here) oraz ketchupa z musztardą (w sumie z sentymentu bo nimi wymiatałem w klasycznej trylogii)

ocenił(a) grę na 9
ghost21

Ja uwielbiam Kitane ;) jej ostre wachlarze i fatality Kiss of death po prostu nigdy mi się nie znudzą.

ocenił(a) grę na 10
ghost21

Scorpion , Sonya , Kano , Baraka najlepsi ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones