PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611579}
8,0 6 656
ocen
8,0 10 1 6656
Mortal Kombat
powrót do forum gry Mortal Kombat

http://www.gram.pl/news/2013/03/16/mortal-kombat-jednak-trafi-na-pc-wersja-goty- w-ofercie-sklepu-amazon.shtml - czyżby w końcu? Coś do mnie przemawia że to nie żart, przemawia to, że można składać preorder... Jeżeli to nie prawda to wszystkich z Amazon załatwię niczym Hugo Stiglitz... żartuję, niczym Scorpion.

użytkownik usunięty

Update: Pozycja zniknęła ze sklepu Amazon, lecz mam to: http://steamdb.info/app/230800/

Wszystko wskazuje na to że Mortal jednak będzie na PC. Pytanie brzmi - kiedy i za ile. Wydanie go w premierowej cenie to nie jest dobry pomysł, bo jakby nie było gra miała premirę już jakiś czas temu.

użytkownik usunięty
waldeck

Myślę że nie zostanie wydana w premierowej cenie, a na Amazonie data była wyznaczona na Czerwiec tego roku.

ocenił(a) grę na 10

Mortal Kombat na PC to już nie to samo.
TO jest oczywiście moje zdanie :)

użytkownik usunięty
jarych33

Pad pod komputer i jest to samo ^^

ocenił(a) grę na 10

Jednakże, gdyby Mortal Kombat wyszedł na PC zastanawia mnie jakie wymagania sprzętowe gracze musieliby spełnić.

użytkownik usunięty
jarych33

Skoro Unreal Engine - przy dobrej optymalizacji portu to nie będą za duże wymagania.

ocenił(a) grę na 10

Pewnie tak :)
Szczerze mówiąc, to więcej będę miał do powiedzenia gdy na PC wyjdzie. Na razie to tylko takie gdybanie co by było gdyby. Po za tym dużo kłótni z tego powodu wynika na różnych forach między graczami PC i konsolowymi. Więc wiesz. :D

użytkownik usunięty
jarych33

A ja te kłótnie mam gdzieś, ja jestem pecetowcem, ale nie mam nic przeciwko konsolom :)
Ale co do MK9 to Ja już na poważnie myślę o tym że zagram na PC, achievmenty do bazy Steam nie byłyby tak sobie po prostu dodane, i to z gry na konsole :)

ocenił(a) grę na 10

Ja lubię i tu i tu zagrać. Konsola ma ten plus, że nie trzeba się martwić o wymagania. A i ja życzę tego żeby Mortal Kombat 9 zawitał na PC. W sumie to by była bardzo miła odmiana, a i sprzedaż by była bardzo duża. Jednakże trzeba się trochę martwić o cenę, bo jeśli zażyczą sobie za grę cenę premierową to będzie kiepsko. Chociaż jakoś nie wydaje mi się, że tak wyimaginowaną sumę mogą zażądać za przeniesienie gry na inną platformę. I tutaj tez zauważam plus dla komputera. Gry na PC są zawsze tańsze o te 20-30 złotych. :D

użytkownik usunięty
jarych33

Już oficjalnie będzie na PC, w sierpniu tego roku! Cena: 74,99 PLN. Pre-order będzie mój!

ocenił(a) grę na 10

Tylko co z postaciami DLC takimi jak Freddy czy Rain. Będą w jakiś sposób do kupienia czy umieszczą je w podstawie ?

użytkownik usunięty
jarych33

Będą od razu, to będzie Mortal Kombat: Komplete Edition ^^

ocenił(a) grę na 10

Czyli można się cieszyć. ^^
Czy Mortal Kombat : Komplete Edition nie wyszedł też na Xbox'a i PS3 ? Bo coś mi się ta nazwa kojarzy. :D

użytkownik usunięty
jarych33

Również mi sie kojarzy, że wyszedł :) Nie pozostaje mi nic, niż grzać PC ^^

ocenił(a) grę na 10

Ja również nie mogę się doczekać, a preorder na muve mam zamówiony, a Mortal Kombat : Komplete Edition wyszedł również na konsole.

użytkownik usunięty
lisek696

Ja chyba też się zbiorę na pre-order, troszkę w ciemno. Boję się jak moja karta graficzna sobie poradzi, ale do tej pory dawała radę silnikowi Unreal Engine :)

ocenił(a) grę na 8

Blisko 2 lata po premierze wychodzi na PC... żenada - ale zawsze coś.
MK1 i MK2 kojarzy mi się wyłącznie z Amigą i PC właśnie.

Dla MK5 (Deadly Alliance) swojego czasu kupiłem Playstation 2.
MK 6 i 7 ujdą, ale już nie były takie dobre.

MK8 mimo, że był jedną z moich pierwszych gier na PS3, to gra nieporozumienie w połączeniu z DC Universe.

MK9 uważam za najlepszą część od czasów MK2, więc pc-towcy będziecie naprawdę mieli w co grać.

Bardzo dobrą grą tego studia jest też Injustice: Gods Among Us - podrasowany i zmodyfikowany MK9 tak naprawdę. Może za 2 lata też dostaniecie ;)

użytkownik usunięty
the_governor

Dla mnie nie żenada, wręcz się cieszę i oczekuję z wypiekami na twarzy ^^

ocenił(a) grę na 8

masz bowiem czego... gra jest niesamowita. Sam Story Mode, który będzie dla PCtowców nowością w kwestii Mortali ukończyłem kilka razy. Challenge Tower również super zabawa. Nic jednak nie zastąpi klasycznego pojedynku 1 vs 1 ze znajomym przy piwku.

Żenada w tym sensie, że tak długo z tym zwlekano. Na PC brakuje jeszcze Red Dead Redemption.

użytkownik usunięty
the_governor

Ach, rozumiem! Jestem już pewien, że posmakuję tej wspaniałej rozgrywki, dziś ujawniono wymagania na PC i chyba nie będzie najgorzej na moim złomie.

Na PC nie mamy złych gier o tematyce Dzikiego Zachodu (Call of Juarez, Gun), lecz brakuje tego króla, jakim jest Red Dead Redemption :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones