PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611579}
8,0 6 656
ocen
8,0 10 1 6656
Mortal Kombat
powrót do forum gry Mortal Kombat

http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1311319952
ja tam bym wolał jasona voorheesa albo predatora.

użytkownik usunięty
Kamtaro1994

Jason i Predator to nadludzie i wyglądaliby potężniej przy pozostałych postaciach, więc nie pasowaliby do mortala tak jak Freddy czy Kratos

A Goro,Motaro?

użytkownik usunięty
Kamtaro1994

Goro to boss i jest w Mortalu od początku, Motaro to też boss którego akurat nie ma w tej części a szkoda bo jestem ciekaw jak by w niej wypadł, a tobie zapewne chodziło o Jasona i Predatora jako postacie grywalne. I jeszcze jedne takie spostrzeżenie nie wiem jak Kratos ale postacie z Mortal Kombat i Freddy Krueger są postaciami nie śmiertelnymi, zawsze jak ktoś został (w fabule gry) uśmiercony to w kolejnych częściach powracał i tak samo Freddy ginie w każdej części filmu Koszmaru z ulicy wiązów ale i tak powracał w następnej części filmu,myślę że dwóch gigantów wymienionych przez Ciebie jako postacie grywalne wyglądaliby przy reszcie jak ropucha przy pchle i byłoby za trudno ich pokonać,ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) grę na 10

predatora chyba bylo by latwo ubic, co do jasona to freddy dawal mu rady w filmie freddy vs jason wiec tez by pasowal

AlbertWesker

Nie przesadzajmy, takie gry i tak są wyimaginowane, weźmy Mortal Kombat vs DC gdzie taki Joker walczy z Supermanem i nawet jest w stanie go pokonać, przecież to jest kompetnie nie mozliwe.

Mateo_SF

zamiast krugera powinni kogoś z Mortala dodać np. Shinnoka Reiko albo Fudżina (nie wiem jak się pisze)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones